Administracja Bidena opublikuje raport o wydobywaniu bitcoinów w sierpniu

Administracja Bidena ma oko na dowód pracy (PoW) górnictwo. Costa Samaras, główny zastępca dyrektora ds. energii w Biurze Polityki Naukowej i Technologicznej Białego Domu (OSTP), mówi, że Biały Dom przygotowuje się do wydania raportu na temat wydobycia blockchain.

„Jeśli ma to być w jakikolwiek znaczący sposób częścią naszego systemu finansowego, ważne jest, aby był rozwijany w sposób odpowiedzialny i minimalizował łączne emisje”, powiedział Samaras.

„Kiedy myślimy o zasobach cyfrowych, musi to być rozmowa o klimacie i energii” – dodał.

Wytyczne dotyczące łańcucha bloków

Raport ma zostać opublikowany w sierpniu. Podobno zbada kwestie związane z górnictwem, takie jak emitowane przez platformy wiertnicze zanieczyszczenie hałasem, efektywność energetyczna różnych mechanizmów konsensusu i inne.

„Rosnące globalne skupienie się na zarządzaniu środowiskowym, społecznym i (korporacyjnym) oraz celach i porozumieniach klimatycznych, a także rosnące ceny energii, zachęciły decydentów, aby naprawdę zaczęli rozumieć ekonomiczny i energetyczny wpływ technologii blockchain” – powiedział Bryan Daugherty dyrektor ds. polityki publicznej w BSV Blockchain.

„Raporty takie jak te mają ogromny wpływ na całą branżę, od innowacji po zrozumienie. Jest to okazja do zapewnienia stałego przywództwa Stanów Zjednoczonych w zakresie bezpieczeństwa narodowego, innowacji i globalnej równości, jeśli komisja zostanie wykształcona w zakresie istotnych różnic w bezpieczeństwie między modelami konsensusu a zrównoważonymi i skalowalnymi możliwościami prawidłowo wdrożonego Proof of Work protokół.

„Ze względu na globalne przywództwo Stanów Zjednoczonych, jeśli raport odzwierciedla niezrozumienie możliwości prawidłowo wdrożonego modelu Proof of Work i jest szeroko kategoryzowany jako nieefektywny energetycznie, branża i naród ucierpią z powodu zwiększonych podatności infrastruktury krytycznej dla bezpieczeństwa narodowego oraz nierówności i nadużycia finansowe, które raport starał się złagodzić” – wyjaśnił Daugherty.

Raport, że wydania administracji Bidena znacząco wpłyną na blockchain i przestrzeń zasobów cyfrowych. Podkreśli zalety i wady branży oraz podpowie, jak sektor powinien wyglądać w przyszłości. Wiele firm działających w branży najprawdopodobniej dostosuje swoją działalność biznesową, przygotowując się na tę przyszłość.

Blockchain kontra Waluta cyfrowa

Ogólnie rzecz biorąc, rządy starają się zmniejszyć ilość energii zużywanej przez wydobycie na dowód pracy. Daugherty uważa, że ​​dzieje się tak, ponieważ istnieje przepaść edukacyjna między graczami z branży a prawodawcami.

„Kryptowaluta i blockchain nie są równe, ani wszystkie blockchainy Proof of Work nie są takie same, niestety dla każdego, kto bada tę branżę, w tym prawodawców, nie jest to wyraźnie napisane na drzwiach” – powiedział Daugherty.

Kiedy większość ludzi myśli „blockchain”, od razu myśli o kilku monetach i tokenach dostępnych na giełdach takich jak Binance i Coinbase (NASDAQ: COIN), na których mogą spekulować. Jednak patrząc na technologię blockchain przez pryzmat spekulanta, tracisz korzyści, jakie może ona zapewnić w ustawieniach biznesowych i konsumenckich, aby obniżyć koszty i zwiększyć zyski przy jednoczesnym zwiększeniu przejrzystości, bezpieczeństwa i wydajności we wszystkich operacjach.

„Strona internetowa „Crypto For Congress” ma na celu „podniesienie świadomości i rozszerzenie dostępu do technologii blockchain, przy jednoczesnym poszerzeniu udziału w procesie politycznym”. Jeśli ktoś miałby przejrzeć ich zestaw narzędzi dla Kongresu, nie ma raczej informacji dotyczących użyteczności koncentruje się na pomaganiu politycznym zwolennikom kryptowaluty w przyjmowaniu darowizn na kampanie, takich jak Bitcoin (BTC). Moim zdaniem wysyła to niewłaściwą wiadomość na temat prawdziwego narzędzia, jakie zapewnia blockchain” – powiedział Daugherty.

„Dla porównania, skalowany blockchain typu Proof-of-Work, taki jak Bitcoin (BSV), jest znacznie bardziej zrównoważony (ponad 1100 kg Co2 na transakcję BTC w porównaniu z mniej niż 2 kg Co2 na BSV) i już konkuruje ze spuścizną zużycie energii przez technologię, znacznie poprawiające się przy obecnym wykorzystaniu energii. Na przykład Certihash „Sentinel Node”, który jest obecnie rozwijany przez IBM i SmartLedger, pomaga skrócić czas wykrycia naruszenia sieci ze średnio 212 dni do prawie natychmiastowego. Ten rodzaj narzędzia opartego na blockchain może mieć ogromny wpływ na przyszłe naruszenia bezpieczeństwa informacji, ale nie byłby możliwy bez bezpieczeństwa i stabilności, które zapewnia Proof-of-Work – ujawnił.

Daugherty uważa, że ​​gdyby więcej prawodawców, firm i konsumentów było świadomych, że technologie blockchain mogą być wykorzystywane nie tylko do spekulowania cenami monet i tokenów, globalny sentyment wokół wydobywania dowodów pracy byłby znacznie bardziej pozytywnie wypaczony niż jest w rzeczywistości. Dziś.

„Chociaż niezwykle pozytywne jest, aby kryptowaluty, blockchain i zużycie energii znalazły się w zakresie, mam nadzieję, że decydenci będą w stanie pokonać niektóre z bezpośrednich przeszkód, próbując nawigować i zrozumieć wszystkie różne elementy tej technologii” – powiedział Córka.

„Mamy nadzieję, że raport ujawni różnice między modelami konsensusu, wyznaczając standardy wydajności w oparciu o wolumen transakcji i przepustowość, a także wykorzysta istniejące przepisy do objęcia zasobów cyfrowych, zamiast tworzyć nowe zasady.

„Z drugiej strony możliwe jest również, że Stany Zjednoczone zdecydują się na zwiększenie regulacji przeciwko protokołom konsensusu Proof of Work, pomijając skalowalne implementacje i zarówno tłumiąc innowacje, jak i zmniejszając krajowe bezpieczeństwo krytyczne”, dodał Daugherty.

Obejrzyj: prezentacja BSV Global Blockchain Convention, Sentinel Node: Blockchain Tools to Improve Cybersecurity

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Biden administration to publish Bitcoin mining report in August – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO