Dereck Hoogenkamp na CoinGeek Backstage: Łączymy bankowość i blockchain

Tradycyjna bankowość jest mocno zbudowana na przepisach, a banki należą do najściślej regulowanych instytucji na świecie. Świat zasobów cyfrowych opiera się na decentralizacji i dezpośrednictwie. Dereck Hoogenkamp łączy te dwie rzeczy i jak powiedział CoinGeek Backstage, wierzy, że może wykorzystać to, co najlepsze z obu światów.

Prezes firmy inwestycyjnej i private equity Yalla Limited mówi Becky Liggero z CoinGeek, że łączy bankowość i blockchain za pośrednictwem swojej firmy.

„Widać, że duże instytucje i banki nie mogą tak naprawdę wejść do tego cyfrowego świata, tej nowej gospodarki” – powiedział CoinGeek Backstage na uboczu AIBC Dubai.

Firma Hoogenkampa rozumie, jak rygorystyczne są organy nadzoru bankowego i jako taka jest w pełni zgodna. Posiada licencje na oferowanie depozytu, usług depozytowych, usług PSP, usług wymiany, systemów kart kredytowych, ochrony ubezpieczeniowej, stablecoinów wspieranych przez fizyczne dolary amerykańskie, które są audytowane na żywo i nie tylko.

„Mamy wszystkie te rzeczy na jednej platformie i jest to coś, czego nikt wcześniej nie zrobił” – zauważył.

Hoogenkamp, ​​który jest wielkim fanem metawszechświata, omówił również powstanie Dubaju jako hubu blockchainowego. Miasto stało się globalnym miejscem docelowym dla wszystkich rzeczy związanych z blockchainem, w tym gospodarzem niektórych z największych wydarzeń w kosmosie, ostatnio BSV Global Blockchain Convention. Ponadto miasto zintegrowało blockchain ze swoimi usługami publicznymi i systemami na skalę, jakiej nie osiągnęło żadne inne miasto na świecie.

„To kompletnie szalone. Wszyscy się tutaj przeprowadzają. Dubaj jest nowym centrum blockchain i kryptowalut” – zauważył.

Według Hoogenkampa awans Dubaju na szczyt to nie przypadek. W końcu miasto od jakiegoś czasu pracuje nad przyciągnięciem świata technologii, a jego rozwój jest tylko owocem jego ciężkiej pracy, powiedział CoinGeek Backstage.

Jak donosi CoinGeek, wzrost gospodarczy Dubaju jest połączeniem czynników, które obejmują duże inwestycje w inicjatywy blockchain zarówno ze strony rządu, jak i sektora prywatnego, a także ogłoszenie praw umożliwiających.

Obejrzyj: Najważniejsze wydarzenia AIBC Dubai 2022: Akon, graj, aby zdobywać gry i korzystaj z technologii blockchain, aby czynić dobro

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Dereck Hoogenkamp on CoinGeek Backstage: We’re bridging banking and blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO