Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

29 listopada 2021

„Kobiety z BSV” Ruth Heasman: BSV jest nieautorytarne, BTC to absolutny Ponzi

Kobiety z BSV to grupa wpływowych kobiet, które zebrały się, aby wpłynąć na przestrzeń cyfrowej waluty, zdominowaną głównie przez mężczyzn. Założona przez dwie kobiety – Diddy Wheldon i Ruth Heasman – grupa zajmuje się szeroką gamą tematów w branży cyfrowej, w szczególności Bitcoin.

Wheldon i Casey Hamilton przeprowadzili niedawno wywiad z Ruth Heasman, współzałożycielką Women of BSV, na temat jej pochodzenia, osobistej podróży z Bitcoinem i jej przemyśleń na temat przyszłości technologii Bitcoin.

Heasman po raz pierwszy usłyszała o Bitcoinie w 2010 roku, kiedy próbowała ułożyć złoto i srebro. Przywołując kryzys finansowy z 2008 r., powiedziała, że ​​rząd drukował coraz więcej pieniędzy, aż osiągnął „punkt krzywej kija hokejowego”. Powiedziała, że ​​system ekonomiczny dobiega końca, a Bitcoin miał dla niej sens, ale nie kupiła go do 2013 roku, kiedy pojawiła się Góra Gox.

Heasman kupiła swojego pierwszego Bitcoina za 30 USD, a później kupiła więcej po wyższej cenie. Heasman dowiedział się, że te wymiany nie były bezpieczne, aby zatrzymać Bitcoin, więc przeniosła swój do portfela. Powiedziała, że ​​nie straciła żadnych pieniędzy, ale zna wielu, którzy stracili pieniądze na Mount Gox.

Dorastając, miała komputery w swoim domu i dostała swoją pierwszą pracę jako specjalista ds. wprowadzania danych, dopóki nie poszła na Uniwersytet w Leeds, aby kontynuować studia filozoficzne, gdzie prowadziła Towarzystwo Filozoficzne. „Opuściłem studia, gdy internet kwitł. Często mówię, że moje pierwsze 20 lat było oczekiwaniem na nadejście Internetu” – powiedział Heasman z uśmiechem. Zafascynowana „tym, co dzieje się wewnątrz komputera” i sztuczną inteligencją, era Internetu poszerzyła jej świat, gdy zajęła się niektórymi problemami zdrowotnymi wpływającymi na jej mobilność jako nastolatka.

Mówiąc o BSV, Casey Hamilton, który pomaga influencerom zarabiać na ich treściach na blockchain, zwrócił uwagę, że BSV umożliwia pokojową wymianę władzy. W odpowiedzi Heasman wspomniał słowa dr Craiga Wrighta, że ​​Bitcoin nie jest antybankami ani nie ma na celu zastąpienia banków.

„Bitcoin bardziej przypomina złoto i srebro, które odgrywają rolę w utrzymywaniu uczciwości pieniędzy. Nie sądzę, że Bitcoin będzie jedynym dostępnym pieniądzem. Jak nazywa to dr Wright – cyfrowa gotówka; działa, jeśli możemy przesyłać sobie pieniądze na zasadzie peer-to-peer bez ingerencji osób trzecich i nie można go napompować i zaprogramować w taki sposób, że tracisz kontrolę. Mamy nadzieję, że kontrola pozostaje w rękach użytkownika końcowego… więc niezależnie od tego, co zrobią rządy, wszystko będzie w porządku” – powiedział Heasman.

„Z BSV nie można stracić pieniędzy — będziesz w stanie wyśledzić to na dobre lub na złe. To właśnie rząd postrzega to jako duże zagrożenie” – dodała.

BTC to „absolutny Ponzi”

Heasman określił BTC jako „grupę elit”, które nie podejmują decyzji dla dobra ludzkości. Rząd drukuje miliardy dolarów, jadąc po cenie BTC, a następnie następną rundę drukowania pieniędzy za pomocą BTC, więc jest to „absolutny Ponzi”.

Uważa, że ​​większość ludzi w społeczności BTC „wie”, że dr Wright to Satoshi, wynalazca Bitcoina, ale zdecydowana większość ludzi nie ma pojęcia, do czego zdolny jest Bitcoin. BSV prezentuje przykładowe wyniki — mikrotransakcje i 100 000 transakcji na sekundę, więcej niż wiza, podczas gdy niektórzy „eksperci” wciąż nie są tego świadomi, powiedział Heasman.

Wspominając szybko Elona Muska, Wheldon powiedział, że za każdym razem, gdy opisuje, czym powinien być Bitcoin, opisuje BSV. Ale, stwierdziła, nie powiedziałby tego wprost. „Może lubi mieć kontrolę; właśnie dlatego uruchomił Dogecoin, aby mógł być zbawicielem Doge.

Heasman, którego tweety często trafiają do wiadomości w społeczności BSV, wspomniał o tym: „Możesz przezwyciężyć swoją niechęć do Craiga S Wrighta przy 100 BSV, 1000 BSV lub 10 000 BSV. To zależy od Ciebie.” Wyjaśniła, że ​​tweet miał przekazać ludziom, że w końcu sami zrobią sobie krzywdę. Kiedy w końcu się z tym „przejdą”, będą musieli go kupić po znacznie wyższej cenie.

Przytoczyła przykład Internetu, wyrażając, że podobnie myśli o linkowaniu itp., zdając sobie sprawę, że to wszystko zmieni. „Bitcoin jest taki sam. Uważam się za antyautorytarnego, a BSV rezonuje ze mną, ponieważ jest antyautorytarne” – powiedział Heasman.

Obejrzyj: odcinek CoinGeek Conversations, Women of BSV: Nie jesteśmy uciskaną mniejszością, po prostu zadajemy inne pytania

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : ‘Women of BSV’ Ruth Heasman: BSV is non-authoritarian, BTC an absolute Ponzi – CoinGeek