Znajdź swoją następną pracę w blockchain z tablicą ofert pracy Bitcoin Association

Branża Bitcoin i blockchain nadal się rozwija, a wraz z nią nastąpił wzrost popytu na talenty blockchain. Praca w rodzącej się branży daje każdemu możliwość stworzenia sprawiedliwej przyszłości. Dzięki tablicy ofert pracy Bitcoin Association możesz łatwo nadążyć za najlepszymi ofertami pracy w przestrzeni od liderów rynku, w tym Fabriika, UNISOT i Unbounded Enterprise.

Bitcoin Association uruchomiło tablicę ogłoszeń na początku marca i wkrótce wypełniła się ekscytującymi możliwościami dla programistów, menedżerów produktów, analityków, projektantów UX i nie tylko. Fabriik jest jedną z firm, które szaleją z rekrutacją. Firma, która jest jednym z największych graczy w przebudzeniu tokenizacji Bitcoin, wymieniła kilka możliwości na tablicy ogłoszeń. Należą do nich dyrektor ds. płatności, który zapewni przywództwo i strategię w zakresie usług płatniczych skierowanych do klienta. Wybrany kandydat będzie ściśle współpracował z dyrektorem finansowym firmy w celu opracowania krótko- i długoterminowych strategii płatności oraz możliwości operacyjnych. Inne możliwości w Fabriik to menedżer społeczności, menedżer płatnych mediów, inżynier oprogramowania odpowiedzialny za operacje i menedżer ds. komunikacji PR.

Wszystkie role w firmie Fabriik są całkowicie odległe, co czyni je jeszcze bardziej lukratywnymi. Dostawca usług i procesor transakcyjny Bitcoin SV Unbounded Enterprise również stara się pełnić szereg ról. Należą do nich programista, grafik, programista back-end, projektant UI/UX i menedżer produktu. Deweloperom front-endu Relica oferuje możliwość kształtowania przyszłości mediów społecznościowych. .

Firma z siedzibą w Melbourne w Australii poszukuje doświadczonego programisty JavaScript, który biegle posługuje się React.js, tworząc drugą fazę swojej aplikacji społecznościowej.

sCrypt, firma redefiniująca inteligentne kontrakty na Bitcoin, poszukuje inżyniera kryptograficznego, który przeprowadzi badania nad kryptografią stosowaną i przekształci te badania w działające biblioteki inteligentnych kontraktów. Aby się zakwalifikować, trzeba mieć udokumentowane doświadczenie z istniejącymi zestawami narzędzi zerową wiedzą, takimi jak snarky, libsnark i bellman.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Find your next job in blockchain with Bitcoin Association jobs board – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO