AIBC Summit Manila podkreśla rozwiązania blockchain, innowacje AI na Filipinach

SiGMA niedawno zgromadziła entuzjastów sztucznej inteligencji, blockchain i gier podczas szczytu AIBC Asia Summit – Manila, który odbył się podczas konwencji SMX w Pasay City.

Podczas dwudniowego szczytu zebrali się członkowie z różnych dziedzin, aby omówić pozycję krajów azjatyckich, takich jak Filipiny, w zakresie przewodzenia światu w zakresie sztucznej inteligencji, technologii blockchain i gier.

Producentka konferencji AIBC i SiGMA Olga Yaroshevsky oraz światowy dyrektor ds. rozwoju biznesu AIBC Neil Ford byli zadowoleni z wyniku szczytu AIBC Asia Summit i pochwalili rozmowy, które odbyły się podczas wydarzenia.

„Jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego, co wydarzyło się na scenie w ciągu ostatnich dwóch dni” – mówi Yaroshevsky. Producent był szczególnie zachwycony argumentami dotyczącymi przyjęcia cyfrowej waluty i innowacji w Azji i na świecie.

SiGMA jest powszechnie znana z organizowania konferencji poświęconych grom online na całym świecie. Podczas swojej wizyty na Filipinach wiodący na świecie gospodarz konferencji zaprezentował także wspaniałe wystawy gier na konwencji SMX.

„Większość z nas wie, że nasza siostrzana firma w SiGMA prowadzi konferencje dotyczące gier online. Zdecydowaliśmy więc, że dodamy do tego AIBC, ponieważ wszystkie gry dostępne na Filipinach w dużym stopniu się pokrywają” – mówi Ford.

„Pomyśleliśmy, że będzie to naprawdę dobra okazja, aby przedstawić chłopakom zajmującym się grami technologię blockchain i kryptowalutę, ponieważ w dużym stopniu się one pokrywają” – dodaje.

Obecne były zarówno gwiazdy, osoby wpływowe, jak i organy regulacyjne, aby zaprezentować przyjęcie technologii blockchain w kraju Azji Południowo-Wschodniej. Wśród nich był zawodowy koszykarz Jared Dillinger, który udostępnił fanom Ginebra San Miguel swój bieżący projekt blockchain.

Aktorka, modelka i królowa piękności Kylie Verzosa była również obecna na wydarzeniu, aby promować pierwszy model sztucznej inteligencji w Azji, który jej zdaniem pomoże rozwiązać problemy napiętnowania zdrowia psychicznego w tym kraju. Tymczasem komisarz Filipińskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) Kelvin Lester Lee podzielił się spostrzeżeniami swoich agencji na temat blockchain, stwierdzając:

„Obecny skład komisji jest bardzo otwarty na innowacje, w szczególności m.in. blockchain.”

„Teraz jesteśmy świadomi jego zalet, więc mamy świadomość wielorakich zastosowań. Właściwie moglibyśmy złożyć wniosek w rządzie, w szczególności w SEC. Więc tak, obecnie badamy jeden konkretny projekt” – powiedział. Jeśli chodzi o kryteria blockchainu, jaki chcą mieć w grze, komisarz twierdzi, że powinien on być wiarygodny, zgodny z prawem i skuteczny.

W panelu z udziałem komisarza Lee Stephanie Tower, liderka ds. rozwoju biznesu nChain na Filipiny, podzieliła się istotą współpracy z rządem w celu zapewnienia większej zgodności technologii z przepisami.

„Sednem przesłania, którym mogłem się podzielić podczas tych dwóch paneli, jest znaczenie współpracy z siłami napędowymi, takimi jak rząd, który umożliwi to dzięki ramom regulacyjnym lub politykom w celu osiągnięcia innowacji i ich przyjęcia w kraju, – powiedziała Wieża.

Szczyt AIBC w Manili zakończył się przesłaniem zachęcającym do wspierania edukacji jako siły napędowej postępu sztucznej inteligencji i blockchain na Filipinach. Jest to mocny dowód zaangażowania tego kraju Azji Południowo-Wschodniej w transformację cyfrową.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co miało miejsce podczas szczytu AIBC w Manili, zapoznaj się z podsumowaniem pierwszego i drugiego dnia.

Obejrzyj najważniejsze momenty AIBC Dubai 2022:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : AIBC Summit Manila highlights blockchain solutions, AI innovation in the Philippines – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO