Kevin Alkema z Gorilla Pool opowiada o kompleksowych rozwiązaniach górniczych ASIC

Czy Gorilla Pool to najfajniejsza firma w Bitcoin? Według szefa ASIC, Kevina Alkemy, może tak być. W wywiadzie dla CoinGeek Backstage mówi o tym, co wyróżnia firmę i jak zapewnia kompleksowe rozwiązania ASIC do kopania w przestrzeni blockchain BSV.

Gorilla Pool stał się jednym z najbardziej fundamentalnych graczy w ekosystemie przetwarzania transakcji blockchain BSV. Pozwala każdemu zanurzyć się w terenie bez komplikacji związanych z zakupem, wysyłką, konfiguracją i konserwacją platform górniczych.

Alkema był na London Blockchain Conference, gdzie rozmawiał z uczestnikami o kopaniu ASIC i zapoznał ich z produktami Gorilla Pool. Reporter CoinGeek Backstage, Jon Southurst, spotkał się z nim na marginesie konferencji, aby porozmawiać o kluczowej roli, jaką odgrywa firma i dlaczego jest najfajniejszą firmą w kosmosie.

„Gorilla Pool to fajna firma. Jego ostry, mocny i zabawny branding odróżnia go od wielu innych firm z BSV i ogólnie kryptowalut” – powiedział Alkema.

Gorilla Pool skupiła się na nadaniu twarzy swojej działalności, a Alkema, współzałożyciel Kurt Wuckert Jr. i reszta zespołu rozmawiali z tysiącami uczestników wydarzenia. Alkema mówi, że nie chodzi tylko o produkt; dotyczy także „ludzi, którym zależy na tym, co robią”.

„Wszyscy [w łańcuchu bloków BSV] są naprawdę pasjonatami czegoś, co zmienia świat, a my kładziemy podwaliny pod to, o co w tym wszystkim chodzi” – zauważył.

Gorilla Pool umożliwia klientom zakup zaledwie jednego górnika i natychmiastowe rozpoczęcie zarabiania BSV w portfelu. Alkema i jego zespół poświęcają czas na edukowanie swoich klientów w zakresie ekonomiki wydobycia ASIC przed ich wdrożeniem, „aby mogli podejmować w pełni świadome decyzje”.

O tym, czy możesz wydobywać bitcoiny w domu, Alkema stwierdził: „Możesz, ale możesz się rozwieść do końca tego tygodnia. Górnicy są bardzo gorący i głośni, dlatego rozwiązanie zarządzane jest najlepszym rozwiązaniem”.

CoinGeek Conversations with Kurt Wuckert Jr.: Pomyśl o wydobywaniu bitcoinów jako o finansowej samodyscyplinie

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Gorilla Pool’s Kevin Alkema talks end-to-end ASIC mining solutions – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO