BSV z sukcesem zorganizowało konferencję Blockchain 4 Gaming w Warszawie

Zug, Szwajcaria – 10 czerwca 2022 r. Globalna organizacja branżowa BSV z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu z blockchainem BSV i cyfrową walutą, zakończyła pomyślnie Blockchain 4 Gaming Event w Warszawie 7 czerwca we współpracy z polskim Stowarzyszenie Blockchain oraz Szwajcarsko-Polskie Stowarzyszenie Blockchain.

Wydarzenie odbyło się w ESPORT SPOT w Warszawie i składało się z ciekawych rozmów i pokazów polskich i międzynarodowych przedsiębiorców tworzących gry, platformy czy infrastrukturę w branży gier. Spotkanie Bitcoin SV wraz z Bitcade, zorganizowane przez CoinGeek, również odbyło się później. Oba wydarzenia przyciągnęły łącznie około 200 uczestników i promowały zaangażowanie w BSV Blockchain oraz oparte na nim aplikacje i platformy.

Wydarzenie otworzył i moderował Marcin Zarakowski, General Counsel & Chief of Staff, Bitcoin Association for BSV. Mówił o blockchainie BSV jako najlepszym wyborze dla mikropłatności i NFT oraz o tym, jak tworzy nowe możliwości dla platform do gier.

Wydarzenie miało wiele atrakcji. Jednym z nich była prezentacja Rafy Jiméneza, CTO firmy Handcash, na temat portfela Handcash i tego, jak zapewnia podstawową infrastrukturę dla twórców gier oraz łatwe i szybkie płatności internetowe dla użytkowników.

Kolejną atrakcją była prezentacja PowChess przez jej współzałożycieli Gal Buki i Aleksieja Torgashova. W międzyczasie, omawiając projekt i funkcje PowChess, Aleksiej Torgashov rzucił uczestnikom wyzwanie na jednominutową partię szachów Blitz, dając w ten sposób jednemu z widzów szansę na wygranie 200 dolarów w BSV w trybie stawki PowChess.

Wnikliwą prezentację wygłosił Piotr Zielonka, Starszy Analityk w Santander Bank Polska, który omówił kompleksową tematykę blockchain, gier i metawersu z perspektywy inwestycji instytucjonalnych.

Marcin Rzetecki, Technical Outreach Specialist w Bitcoin Association for BSV i Blockchain Consultant dla Polskiego Stowarzyszenia Blockchain, wyciągnął następujący wniosek z wydarzenia:

„Nasze wydarzenie zakończyło się sukcesem. Warszawa i Polska mają wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o pojawiające się technologie. Blockchain BSV jest wyjątkowy pod względem możliwości skalowania. Nasze wydarzenie pokazało swoje możliwości w branży gier i nie tylko”.

Marcin Zarakowski, General Counsel & Chief Staff, Bitcoin Association for BSV skomentował:

„Mieszkając od wielu lat w Warszawie, cieszę się, że mogliśmy tu reprezentować BSV Blockchain. Przyciągnęliśmy wielu polskich graczy i profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu gier, nowych technologiach i finansach. Opinie na temat naszego wydarzenia były ogólnie pozytywne”.

Równie duże zainteresowanie wzbudziło kolejne wydarzenie Bitcade zorganizowane przez CoinGeek. W wydarzeniu wzięli udział miejscowi zainteresowani zarówno grami, jak i blockchainem. Uczestnicy, którzy chcieli spróbować szczęścia w grach zręcznościowych, mieli szansę na dwukrotne wygranie 250 dolarów.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV successfully hosted Blockchain 4 Gaming conference in Warsaw – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO