Zumo wprowadza pionierskie rozwiązanie kryptograficzne typu full-stack B2B

Zumo uruchomiło Zumo Enterprise, pierwszą w Wielkiej Brytanii pełną platformę B2B „Crypto-as-a-Service”; wbudowane rozwiązanie, które pomaga instytucjom finansowym i fintechom zaspokoić rosnący popyt na produkty i usługi kryptograficzne, jednocześnie wypełniając obowiązek dbałości o swoich klientów.
Zumo Enterprise to inteligentne, zgodne, zgodne z ESG i modułowe rozwiązanie, z którego organizacje mogą korzystać, aby szybko i oszczędnie budować wiodące w branży rozwiązania kryptograficzne.
Zumo Enterprise został specjalnie zbudowany w oparciu o wnioski z sukcesu Zumo App, aplikacji mobilnej skierowanej bezpośrednio do konsumenta, która odnotowuje ciągły wzrost liczby użytkowników o 25% z miesiąca na miesiąc.
[Edynburg, środa 25 maja 2022] – Zumo, platforma płatności i portfela kryptowalut z siedzibą w Edynburgu, ogłosiła uruchomienie Zumo Enterprise, nowego rozwiązania B2B „Crypto-as-a-Service”, które umożliwia firmom oferowanie produktów kryptograficznych i usług dla swoich klientów.

Pierwszy tego typu w Wielkiej Brytanii, Zumo Enterprise jest jedynym na rynku pełnowymiarowym, wbudowanym rozwiązaniem kryptograficznym. Zumo Enterprise umożliwia fintechom i instytucjom finansowym bezproblemowe osadzanie kryptowalut w ich istniejącej infrastrukturze, oferując szybką, elastyczną, zgodną z barierami i zgodną drogę na rynek, jednocześnie otwierając nowe strumienie przychodów, przyciągając nowych klientów i wspierając utrzymanie klientów. Jest to kontynuacja ZumoKit, produktu beta wydanego w zeszłym roku w celu przetestowania propozycji.

Zumo Enterprise powstało w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty i usługi kryptograficzne, a ogólnoświatowa adopcja wzrosła o ponad 880% w zeszłym roku. Firmy zdają sobie sprawę ze skali tej możliwości, przy czym 80% respondentów w niedawnym globalnym badaniu Deloitte zgadza się, że ich branża zobaczy nowe strumienie przychodów z technologii blockchain, zasobów cyfrowych i rozwiązań kryptograficznych, a 73% uważa, że ​​ich organizacja straci przewagę konkurencyjną, jeśli tak się stanie nie przyjmować takich rozwiązań.

Co ważne, przestrzegając przepisów w Wielkiej Brytanii, Zumo Enterprise umożliwia fintechom i instytucjom finansowym wywiązywanie się z obowiązku opieki nad klientami, wykorzystując rozwiązania kryptograficzne w bezpieczny i bezpieczny sposób. Zumo Enterprise zawiera również wbudowaną strategię ESG i zerową strategię netto.

Nick Jones, współzałożyciel i dyrektor generalny Zumo, powiedział: „Preferencje konsumentów zmieniają się. Cyfryzacja przyspiesza. W coraz bardziej konkurencyjnym i szybko zmieniającym się krajobrazie finansowym zapotrzebowanie na nowe, alternatywne rozwiązania kwitnie”.

„Wbudowana technologia kryptograficzna Zumo bezproblemowo łączy się z istniejącymi stosami technologicznymi fintechów i banków, pomagając im wykorzystać ten rosnący popyt na zasoby cyfrowe. Zumo Enterprise oferuje zgodne, elastyczne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę wdrażania specjalistycznych zespołów lub ponoszenia ogromnych kosztów rozwoju. Pomoże przyszłościowym instytucjom finansowym zaspokoić potrzeby zarówno obecnych, jak i przyszłych klientów”.

Dostępne za pośrednictwem interfejsu API (interfejs programowania aplikacji) lub SDK (zestaw programistyczny), rozwiązanie firmy Zumo Enterprise zapewnia firmom niezależny od blockchain zestaw narzędzi, dzięki którym klienci mogą bezpiecznie przechowywać, kupować, sprzedawać i wysyłać waluty cyfrowe, z portfelami, usługą wymiany oraz zarządzanym wdrażaniem i zgodnością. Klienci Zumo Enterprise mogą wybierać moduły zgodnie z wymaganiami i korzystać z bezpośredniego dostępu do zespołu ekspertów branżowych Zumo.

Zumo Enterprise został opracowany po sukcesie aplikacji B2C Zumo, która oferuje konsumentom bezpieczny, łatwy w użyciu portfel kryptowalut, który pozwala każdemu kupować, sprzedawać, przechowywać, wysyłać i wydawać kryptowaluty wraz z tradycyjnymi funtami brytyjskimi. Baza klientów Zumo App wzrosła o 25% z miesiąca na miesiąc od czasu uruchomienia platformy w sierpniu 2020 roku.

Zespół Zumo weźmie udział w Money20/20 Europe w dniach 7-9 czerwca 2022 r. w Amsterdamie oraz na szczycie FTT DeFi 12 lipca 2022 r. w Londynie i zaprasza społeczność fintech do odkrycia swojej infrastruktury kryptograficznej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź dedykowaną witrynę Zumo Enterprise pod adresem zumo.tech

O Zumo Enterprise

Zumo Enterprise to inteligentne, wbudowane rozwiązanie kryptograficzne w pełni regulowane w Wielkiej Brytanii. Jego platforma umożliwia fintechom i instytucjom finansowym podłączenie się do łańcucha bloków i bezproblemową integrację rozwiązań opartych na blockchain dostosowanych do potrzeb ich platformy i klientów.

Stworzone z myślą o nowej gospodarce rozwiązanie typu „plug-and-play” oferuje szybką, elastyczną, pozbawioną barier i zgodną z Wielką Brytanią drogę na rynek, umożliwiając fintechom, bankom i dostawcom usług płatniczych dostarczanie swoim konsumentom narzędzi przyszłości w prosty i bezpieczny sposób, jednocześnie otwieranie nowych strumieni przychodów, przyciąganie nowych klientów i wspieranie utrzymania klientów.

Dostępne za pośrednictwem interfejsu API/SDK rozwiązanie Zumo Enterprise zapewnia firmom niezależny od blockchain pakiet narzędzi, dzięki którym klienci mogą bezpiecznie przechowywać, kupować, sprzedawać i wysyłać waluty cyfrowe, wraz z portfelami, usługą wymiany oraz zarządzanym wdrażaniem i zgodnością.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Zumo Enterprise pod adresem zumo.tech

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Zumo launches pioneering full-stack B2B crypto solution – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO