Płatności konsumenckie, zachęty i nagrody za pomocą Bitcoin na CoinGeek Zurich

Wykorzystanie blockchain BSV w płatnościach konsumenckich, zachętach i nagrodach nadal rosło w ostatnich latach. Na konferencji CoinGeek Zurich panel składający się z liderów branży w tym sektorze wystąpił na scenie, aby podzielić się tym, w jaki sposób ich firmy wykorzystują BSV do modernizacji operacji, docierania do nowych użytkowników, obniżania kosztów i zachęcania klientów. Moderatorem panelu był Patrick Thompson, redaktor stowarzyszony CoinGeek na Amerykę Północną. Na scenie dołączył do niego Bernhard Müller, przewodniczący CENTI; Phuong Dinh, założyciel Mijem Inc.; oraz dr Maximilian Korkmaz, dyrektor zarządzający Stabilwerk Bau.

Każdy z trzech panelistów opowiadał, w jaki sposób ich firmy korzystały z łańcucha bloków BSV dla przedsiębiorstw i jakie osiągnęły korzyści. Co ciekawe, w przypadku Dinh i Korkmaz ich firmy nie są w żaden sposób powiązane z walutami cyfrowymi. Dinh’s Mijem to ekosystem technologiczny skierowany do użytkowników Gen-Z, pozwalający im łączyć się z rówieśnikami i wygodnie kupować i sprzedawać przedmioty. Stabilwerk Bau firmy Korkmaz to firma budowlana. Dinh wyjawił publiczności, że jego firma oferuje swoim użytkownikom – składającym się głównie z młodych studentów – możliwość zdobycia nagród cashback w BSV.

Ta grupa demograficzna jest dość świadoma ochrony środowiska i faworyzuje BSV, ponieważ jest znacznie bardziej wydajny i ma mniejszy ślad węglowy niż wszyscy jego rywale. Dla Korkmaza celem jest stokenizowanie całej swojej działalności wokół branży budowlanej. Jest to branża, która słynie z odmowy przyjęcia nowej technologii, a badania wykazały, że jest to najmniej wydajna duża branża. Korkmaz przytoczył łatwość tworzenia tokenów w sieci BSV, zwłaszcza w firmie Fabriik, jako ważny powód, dla którego jego firma wybrała BSV.

Panel zagłębił się również w rampy BSV on- i off, obszar, który ma kluczowe znaczenie przy wprowadzaniu nowych użytkowników. Według Korkmaza BSV nie jest jeszcze gotowe do użycia jako metoda płatności solo w swojej obecnej formie. Działa najlepiej jako komplement dla fiat, ponieważ większość rynku wciąż opiera się na fiatach. Müller zgodził się z tym, ujawniając dalej, że CENTI pozwala swoim klientom na przekształcenie BSV w fiat w celu dokonywania płatności, takich jak pensje i podatki. Podczas gdy niektórzy postrzegają to jako wyzwanie, które musimy rozwiązać jako branża BSV, Müller postrzega to jako okazję do wykorzystania blockchain przedsiębiorstwa BSV jako szyny, a niekoniecznie jako waluty.

Przewodniczący CENTI podsumował, zauważając, że szerszy rynek walut cyfrowych skłonił większość ludzi do szukania spekulacji w walutach cyfrowych. Jednak BSV stopniowo burzy to błędne przekonanie i odkrywa na nowo aspekt użytkowy walut cyfrowych. Dinh zauważył również, że waluty cyfrowe szybko stają się popularne wśród młodszego pokolenia, ponieważ w końcu oddają władzę ludziom. Większość młodych ludzi ma dosyć kilku podmiotów, które mają najwyższą moc robienia tego, co im się podoba. Dzięki zdecentralizowanej naturze Bitcoina, w końcu czują, że znaleźli ekosystem, który jest dla ludzi, przez ludzi.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Consumer payments, incentives and rewards with Bitcoin on CoinGeek Zurich – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO