Bitcoin SV powraca do Dubaju na 14 szczyt inwestycyjny Ritossa Family Office

14th Ritossa Family Office Investment Summit odbył się w Dubaju w dniach 29-30 marca, gdzie uczestniczyło Stowarzyszenie Bitcoin wraz z delegacją Bitcoin SV. Przez dwa kolejne dni członkowie delegacji BSV wychodzili na scenę, aby rozmawiać o nadrzędnych uprawnieniach blockchaina BSV i sile danych.

W swoim przemówieniu prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, wyjaśnia znaczenie Bitcoin jako usługi i jak jest to możliwe w łańcuchu bloków BSV. „Bitcoin może stać się najpotężniejszą siecią danych na świecie od czasu Internetu, którego potrzebujemy, aby ułatwić firmom i rządom korzystanie z łańcucha bloków Bitcoin. Potrzebujemy Bitcoin lub Blockchain jako usługi, narzędzi ułatwiających obsługę wszystkich miliardów interakcji, które moim zdaniem są możliwe dzięki Bitcoin SV ”.

Inni mówcy w ekosystemie BSV wyjaśnili, w jaki sposób blockchain BSV może zmienić życie na lepsze, pomagając ludziom podejmować lepsze decyzje dzięki lepszym danym. „Możesz odzyskać wszystkie te dane z łańcucha bloków, to zweryfikowane, prawdziwe informacje” – mówi Stephan Nilsson. Nilsson jest dyrektorem generalnym i założycielem UNISOT, dostawcy usług blockchain dla przedsiębiorstw, który założył SeafoodChain, który śledzi owoce morza w łańcuchu dostaw. Dostarczają skanowalne kody QR na opakowaniach żywności, dzięki czemu konsumenci mają dostęp do informacji o kupowanym produkcie.

Na szczycie podkreślono również, jak blockchain działa jako księga publiczna. Torje Vingen Sunde, dyrektor ds. Technicznych w Abendum – platformie, która zabezpiecza dokumentację biznesową – mówi, że technologia może zmniejszyć ryzyko oszustw w firmie: „W historii księgowości było wiele skandali, a brakujący element w całej historii był wspólna księga publiczna ”. Ponieważ szczepionki COVID-19 pojawiają się na całym świecie, bezpieczeństwo jest przedmiotem troski ich odbiorców. Phillip Runyan, współzałożyciel i partner zarządzający platformy integralności danych Veridat oferuje blockchain jako rozwiązanie pozwalające zdobyć zaufanie konsumentów poprzez zapewnienie przejrzystości księgi publicznej podczas prób klinicznych i badań. „Nasz duży partner farmaceutyczny dostrzega wartość tego, co wnosimy do stołu” – mówi. „Zwłaszcza gdy działamy na blockchainie”. W rozmowie z CoinGeek, gospodarzem Sir Anthony’ego Ritossy, chwali zdolność BSV do wspierania firm na całym świecie. „Bitcoin SV to najbardziej imponujące połączenie danych i pieniędzy, z jakim spotkałem się w przedsiębiorstwach” – mówi. „Nie tylko tutaj, w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na Bliskim Wschodzie, ale także na całym świecie”. „Jest tylko jeden blockchain, który wizualnie jest skalowalny, szybki i kosztuje” – mówi Robert Rice, założyciel Omniscape, jedynej platformy XR, która zarabia na rzeczywistości rozszerzonej. „Jeśli rozmawiasz z kimkolwiek z mojej branży, który nie używa Bitcoin SV, nie wykonał on technicznego due diligence ani pracy domowej” – stwierdził.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin SV returns to Dubai for 14th Ritossa Family Office Investment Summit – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO