Hut 8 stara się zebrać blisko 400 milionów dolarów w najnowszej ofercie

Kanadyjski górnik nagród blokowych Hut 8 Mining Corp. (TSX: HUT | OTCQX: HUTMF) zamierza zebrać 500 milionów dolarów kanadyjskich (~ 398 milionów dolarów amerykańskich w swojej najnowszej ofercie papierów wartościowych, jak pokazują dokumenty publiczne). Spółka notowana na TSX przedstawiła plany w skróconym prospekcie złożonym 7 kwietnia. Zgodnie z dokumentem, proponowana oferta miałaby miejsce w 25-miesięcznym okresie obowiązywania prospektu. Oferta podwyższenia kapitału odbędzie się na giełdzie w Toronto.

Papiery wartościowe mają być dostarczane jako akcje zwykłe, dłużne papiery wartościowe, kwity subskrypcyjne, warranty, zamienne papiery wartościowe oraz jednostki uczestnictwa – dowolna kombinacja wyżej wymienionych. Hut 8 może oferować papiery wartościowe na więcej niż jedną okazję w tym okresie. Nie powinno dziwić, że Hut 8 bada nowe podniesienie kapitału. Szał hossy na rynku walut cyfrowych napędzany przez FOMO stworzył wiele możliwości dla górników z nagrodami blokowymi, aby wykorzystać głupich inwestorów szukających szybkiego zwrotu z inwestycji. Górnik z nagrodami blokowymi rozważa podwyżkę, podczas gdy jego zapasy mogą zebrać setki milionów dolarów, co dałoby mu dodatkową podstawę do zakupu większej ilości sprzętu. Cena akcji Hut 8 wciąż rośnie o ponad 115% od początku stycznia.

Na dłuższą metę cena akcji Hut 8 nieuchronnie spadnie, chyba że obejmie Bitcoin, teraz znajdujący się w łańcuchu blokowym Bitcoin SV i dojrzeje do postaci procesora transakcyjnego. Chociaż ta prognoza brzmi tragicznie, jest logicznym wnioskiem kontynuacji wspierania ekosystemu blockchain BTC wypełnionego rażącą korupcją i promotorami schematu Ponzi żyjącymi w pożyczonym czasie. Zbiegło się to w czasie z podwyżką, a firma ogłosiła, że ​​dyrektor finansowy rezygnuje. Jimmy Vaiopoulos, jego dyrektor finansowy, zrezygnuje z pełnionej funkcji 26 kwietnia. W komunikacie prasowym stwierdzono, że Jimmy pozostanie w Hut 8 w roli doradcy, gdy przekaże obowiązki nowemu dyrektorowi finansowemu Shane’owi Downeyowi, CPA, CA.

Jaime Leverton, dyrektor generalny Hut 8, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Shane’a jako dyrektora finansowego Hut 8 Mining. Shane ma ogromne doświadczenie i bystrość w zakresie fuzji i przejęć oraz finansów korporacyjnych, a także ma doświadczenie w osiągnięciu dobrych wyników jako dyrektor finansowy notowanego na TSX emitenta raportującego. ” „Chcemy podziękować Jimmy’emu za cały jego wielki wkład w Firmę i cieszymy się, że pozostanie on cennym zasobem dla zespołu Hut 8 w rozwoju.”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Hut 8 seeks to raise close to $400M in latest offering – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO