Stowarzyszenie Bitcoin ogłasza Bitcoin SV DevCon 2021 na 15-16 maja

ZUG, Szwajcaria – 12 kwietnia 2021 r. – Stowarzyszenie Bitcoin, globalna organizacja branżowa z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu dzięki łańcuchowi blokowemu Bitcoin SV, ogłasza dziś, że Bitcoin SV DevCon 2021 – dwudniowa wirtualna konferencja poświęcona tworzeniu aplikacji i usług dla sieci Bitcoin SV – odbędzie się w weekend 15-16 maja we współpracy z WeAreDevelopers i nChain. W weekendowe wirtualne wydarzenie jest bezpłatne i obejmie liderów z całego ekosystemu Bitcoin SV sesje szkoleniowe, które zostały zaprojektowane w celu edukacji i podnoszenia umiejętności programistów zainteresowanych pracą z łańcuchem bloków Bitcoin SV i siecią danych.

Sesje DevCon obejmą różnorodne tematy, które zapewnią zarówno podstawową wiedzę na temat sieci Bitcoin i jej języka programowania Bitcoin Script, jak również praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia potężnych aplikacji w łańcuchu bloków Bitcoin, w tym korzystania z najnowszej strony trzeciej. narzędzia i zestawy do tworzenia oprogramowania. Programiści nauczą się również technik tworzenia aplikacji wykorzystujących unikalne cechy łańcucha blokowego Bitcoin SV, w tym jego ogromną moc skalowania, zdolność do przetwarzania dużych ilości danych i transakcji płatniczych, a także możliwości nanopłatności. Bitcoin SV DevCon 2021 jest kontynuacją sukcesu inauguracyjnego Bitcoin SV DevCons w 2020 r., Z anglojęzyczną edycją hostowaną 18-19 lipca 2020 r.

I chińską wersją w dniach 29-30 sierpnia 2020 r. Dwa wydarzenia w 2020 r. powitało łącznie 11 000 unikalnych gości z ponad 80 krajów, z których większość była nowicjuszami w rozwoju technologii blockchain. Stowarzyszenie Bitcoin po raz kolejny będzie współpracować z wiodącymi partnerami zewnętrznymi, aby dostarczyć tę iterację Bitcoin SV DevCon, a wydarzenie ma być obsługiwane przez WeAreDevelopers, wiodącą platformę społecznościową online dla programistów z doświadczeniem w tworzeniu najlepszych w swojej klasie zasobów edukacyjnych i wydarzenia, a także nChain, światowy lider w badaniach i rozwoju rozwiązań blockchain klasy korporacyjnej. Aby zarejestrować się na Bitcoin SV DevCon 2021 w dniach 15-16 maja, odwiedź stronę wearedevelopers.com/event/bsv-devcon-2021.

Pełny program, w tym lista mówców, jest dostępny na stronie bsvdevcon.net Przemawiając w związku z dzisiejszym ogłoszeniem, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział: „Po sukcesie naszych inauguracyjnych wydarzeń Bitcoin SV DevCon w 2020 r. Z przyjemnością ogłaszamy, że w przyszłym miesiącu, w weekend 15-16 maja, Stowarzyszenie Bitcoin będzie gospodarzem Bitcoin SV DevCon 2021 – po raz kolejny całkowicie wirtualnie. Zeszłoroczne wydarzenia pokazały ogromne zainteresowanie ze wszystkich zakątków świata nauką, jak tworzyć aplikacje blockchain klasy korporacyjnej – zainteresowanie, które spodziewamy się rozwijać dzięki tegorocznym edycjom – ponieważ pomagamy większej liczbie programistów zrozumieć siłę jedynego łańcucha blokowego z możliwość nieograniczonego skalowania i zapewniania prawdziwie otwartej platformy dla innowacji i rozwoju, Bitcoin SV ”. Komentując również, Steve Shadders, CTO w nChain i dyrektor techniczny zespołu ds. Infrastruktury Bitcoin SV, powiedział: „Bitcoin SV DevCon był jednym z moich najważniejszych wydarzeń w roku 2020, w którym tysiące programistów z całego świata przyłączyło się, aby uczyć się, udostępniać i współpracować przy tworzeniu za pomocą Bitcoin SV.

Ponieważ widzimy coraz więcej możliwości zawodowych otwierających się przed programistami w przestrzeni blockchain – w tym szybko rosnący popyt na inżynierów Bitcoin – tym razem spodziewam się jeszcze większego i lepszego wydarzenia ”.

Media Contact

Alex Speirs
Head of Communications
alexander@bitcoinassociation.net

About Bitcoin Association

Stowarzyszenie Bitcoin jest globalną organizacją branżową z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu w łańcuchu bloków Bitcoin SV. Łączy w sobie istotne elementy ekosystemu Bitcoin SV – przedsiębiorstwa, start-upy, deweloperów, kupców, giełdy, usługodawców, procesory transakcji typu blockchain (górnicy) i inne – współpracując z nimi, a także w charakterze reprezentatywnym, aby zachęcać do dalszego wykorzystania łańcucha bloków Bitcoin SV i wprowadzenia cyfrowej waluty BSV.

Stowarzyszenie pracuje nad zbudowaniem przyjaznego regulacjom ekosystemu, który wspiera zgodne z prawem postępowanie, jednocześnie ułatwiając innowacje z wykorzystaniem wszystkich aspektów technologii Bitcoin.

Bitcoin to nie tylko cyfrowa waluta i łańcuch bloków, ale także protokół sieciowy; Podobnie jak protokół internetowy, jest to podstawowa reguła dla całej sieci danych. Stowarzyszenie wspiera używanie oryginalnego protokołu Bitcoin do obsługi pojedynczego łańcucha bloków na świecie na Bitcoin SV.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin Association announces Bitcoin SV DevCon 2021 for May 15-16 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO