Bitcoin SV wydobyty blok to rekord świata – 638 MB

Bitcoin SV skacze w ciągu dnia o ponad 25%, ponieważ zaufanie inwestorów osłabia zdolność bitcoina do skalowania w łańcuchu!

Inwestorzy przybywają do Bitcoin SV, gdy debata na temat skalowania dobiega końca!

Wydobyty rekordowy blok bitcoinów kwestionuje dekadę doświadczenia bitcoinowego”,

Eksperci” Bitcoin nie mają racji? Bitcoin SV wydobywa blok o „niemożliwych” rozmiarach ”.

https://bitcoinscaling.io/stats

Gdzie możesz zobaczyć te nagłówki ?!

W zasadzie nigdzie, a oto dlaczego: Gdyby główne media kryptograficzne były bezstronne i dbały o doniesienie o superlatywach występujących w całej branży blockchain, byłyby to pierwsze nagłówki gazet w poniedziałek rano. Nowy rekord świata został pobity, a cena BSV wzrosła o 25% !!!

Dlaczego więc CoinDesk, Cointelegraph, Decrypt, Bitcoinist ani nikt inny nie wskazał, że został pobity rekord świata? Cóż, CoinDesk jest podmiotem medialnym spin-off Digital Currency Group, który jest podmiotem stworzonym przez Mastercard i innych tytanów finansowych starego świata w celu inwestowania w startupy BTC, takie jak Blockstream, Lightning Labs, Coinbase, Kraken, BitGo i wiele innych znanych marek w przestrzeń. Tak więc, pod auspicjami bycia oficjalnym medialnym źródłem wiadomości o blockchainie, CoinDesk jedynie informuje o propagandzie z przynajmniej pewną presją, aby wzmocnić portfolio Digital Currency Group. Zamiast rzetelnie informować o wszystkim, co jest godne uwagi, pomijają informacje o najbardziej doskonałej implementacji protokołu bitcoin, nawet podczas ustawiania nowego znaku wysokiego poziomu dla wydobywania w łańcuchu.

Inne publikacje w dużej mierze podążają śladem CoinDesk i ignorują rewolucyjną pracę wykonywaną gdziekolwiek poza ich wąską narracją, więc nie było oczywistej wzmianki o wiadomościach w mediach. Ale nie popełnij błędu, w ten weekend Bitcoin SV pobił rekord świata o prawie DWADZIEŚCIA RAZY w rozmiarze, który mógłby być nawet osiągnięty przez następny najbardziej wydajny łańcuch blokowy do takich rzeczy! O czym zamiast tego podały inne media?

Więc co się stało?

W sobotę użytkownicy łańcucha blokowego Bitcoin SV skoordynowali współpracę z uczciwymi węzłami sieci, aby pobić rekord świata pod względem największego bloku wydobywanego w sieci Bitcoin za pomocą dowodu pracy SHA256 z publicznego mempoolu. Otoczony wieloma innymi blokami niemożliwymi do wydobycia w żadnej innej sieci, największy blok dnia składał się z ponad 638 megabajtów dużych porcji danych, w tym mikropłatności i większych pojedynczych plików, takich jak zdjęcia o wysokiej rozdzielczości.

W maju 2020 r. W sieci udało się wydobyć blok o wielkości 369 MB pełen ponad miliona prostych transakcji płatniczych, co pokazuje, że firma BSV jest w stanie wyprzedzić Visa pod względem globalnego wolumenu płatności. Blok na ten weekend miał na celu pokazanie kolejnego kluczowego wyróżnika tej sieci. Żadna inna sieć blockchain nie pozwala na wykorzystanie transakcji do przesyłania dużych lub złożonych danych do łańcucha bloków.

Zwolennicy Bitcoin SV mocno wierzą w potrzebę cyfrowej Biblioteki Aleksandrii, w której proste rzeczy, takie jak zdjęcia lub złożone rzeczy, takie jak systemy operacyjne lub gigantyczne aplikacje, mogą być wprowadzane do transakcji, aby sieć mogła tworzyć interoperacyjność między pieniędzmi i danymi w sposób, który jest możliwe tylko dzięki mocy nieograniczonego protokołu Bitcoin. Wierzymy, że wszystko, co ma wartość, stanie się wykładniczo bardziej wartościowe, gdy pozwoli się na współpracę w sieci transferu wartości z każdą inną wartościową rzeczą – tworząc niesamowitą szansę w przyszłości w zakresie danych i finansów! Fakt, że żadna inna publikacja nie jest zainteresowana rewolucyjnym połączeniem danych i pieniędzy w sieci opartej wyłącznie na bodźcach, jest zdumiewający – i smutny.

Wśród nacisków cenzury, konfliktów politycznych i bezprecedensowego drukowania pieniędzy wszystkie inne media koncentrują się na akcji cenowej. W międzyczasie ograniczenia protokołu Bitcoin są zaciekle testowane przez zróżnicowaną grupę kierowanych ideologicznie bitcoinerów, którzy wierzą, że Satoshi Nakamoto dał światu zasadniczo dobrą rzecz w 2008 roku. Uważamy, że Bitcoin jest dobry i wystarczający tak, jak został pierwotnie zaprojektowany: jako system mikropłatności, który rozwiązuje problem bizantyjskich generałów poprzez zachęcanie uczciwych węzłów do przetwarzania „drobnych transakcji dorywczych” z dowodem wykonania pracy.

Ale czy nie jesteś też propagandystą, Kurt?

Nie. Byłem wielkim blokerem, odkąd to określenie cokolwiek znaczyło. CoinGeek jest nadzorowany przez duże firmy blokujące, dzięki czemu wizja Bitcoin może zostać zachowana przez zwolenników poprzez przemyślane przywództwo i skupienie się na możliwościach nieograniczonego protokołu bitcoin. Celowo określamy nasze uprzedzenia, ponieważ uważamy, że pierwotna wizja Bitcoin była zasadniczo dobra i wierzymy, że kiedy świat będzie gotowy do użycia łańcucha bloków w celu zmniejszenia tarcia w płatnościach i zwiększenia integralności danych, będziemy jedynymi ludźmi, którzy będą postępować powoli i niezbędną pracę, aby upewnić się, że jesteśmy gotowi na globalną skalę!

Blok o wielkości 638 megabajtów jest niewiarygodny, ale jest też tylko wskaźnikiem przyszłych wydarzeń! Sieć jest dziś gotowa dla dużych firm i jest jedyną siecią, w której dane można zmienić na całym świecie, aby stworzyć nowe zachęty, które zwiększają wartość dla klientów w sposób, który jest niemożliwy w przypadku żadnego innego łańcucha blokowego. A mocne strony Bitcoin SV to nie tylko rozmiar i możliwości danych. Sieć zapewnia również dostępny na całym świecie superkomputer, w którym można tworzyć sieci nakładkowe, złożone inteligentne kontrakty, tokeny i wyspecjalizowane NFT zawierające prawdziwy dowód istnienia, a nie tylko skróty i znaczniki czasu.

NFT na Bitcoin SV, na przykład, może zawierać zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości przedstawiające produkcję lub przekazanie cennego przedmiotu i wszystkie mogą być przesłane z podpisanym cyfrowo certyfikatem autentyczności i możliwym do udowodnienia łańcuchem dowodowym w jednej transakcji, przedstawiającej wiele warstw dowodu opartego na danych. To właśnie pokazuje rekordowy blok! Na Ethereum, najpopularniejszej platformie NFT, każdy otrzyma tylko skrót identyfikatora transakcji i link do obrazu hostowanego gdzieś na serwerach Amazon. Ale ten hash Ethereum jest szeroko rozpowszechniany w mediach głównego nurtu! Przeczytaj to następne zdanie trzykrotnie, jeśli musisz: cokolwiek Ethereum może zrobić, Bitcoin SV może zrobić lepiej. W rzeczywistości wszystko, co może zrobić DOWOLNY blockchain, można zrobić szybciej, taniej i bezpieczniej na Bitcoin SV niż jakikolwiek inny blockchain na świecie.

To scale representation of BTC, ETH, BCH, DOT and ADA compared to BSV’s known bandwidth
Aby skalować reprezentację BTC, ETH, BCH, DOT i ADA w porównaniu ze znaną przepustowością BSV. Może ulec zmianie następnym razem, gdy BSV pobije kolejne rekordy.

Zamierzamy zmienić całe oblicze globalnej gospodarki solidnymi pieniędzmi. Jeśli reszta mediów kryptograficznych chce pozostać na uboczu, szykując projekty typu „pump-and-dump”, które są nieustannie „dzisiaj tutaj, jutro”, jednocześnie przynosząc wodę grupom venture capital, którym nie zależy na rozprzestrzenianiu się globalnego bogactwa i wolność dzięki potędze nieograniczonej sieci danych i pieniędzy, a potem powodzenia!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoin-sv-rallies-as-world-record-638mb-block-is-mined/Author: BitcoinSV.pl
CEO