Dr Chris Gibbons dołącza do VXPass na „Meet the Future: Blockchain is ready for Healthcare”

Blockchain i opieka zdrowotna – często słyszymy dyskusje na temat tego, jak technologia blockchain może być wykorzystywana w branży opieki zdrowotnej do usprawnienia informacji od jednego dostawcy opieki zdrowotnej do drugiego i wzmocnienia pozycji pacjenta, a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych klientów, a jednocześnie łatwego dostępu do nich w łańcuchu bloków. VXPass jest jedną z najnowszych firm, które pojawiły się w dziedzinie opieki zdrowotnej i używają łańcucha blokowego Bitcoin do optymalizacji części branży – weryfikacji szczepień. Problem, który VXPass i jego założyciel Zachary Weiner postanowili rozwiązać, pojawia się w kluczowym momencie, ponieważ dystrybucja szczepionki koronawirusowej jest gorącym tematem. Niedawno Weiner zaprezentował się na wirtualnym spotkaniu Bitcoin Association Bitcoin SV – Ameryka, aby zapewnić lepszy wgląd w rozwiązanie VXPass. „VXPASS zastępuje karty papierowe zweryfikowanym cyfrowo, należącym do pacjenta, zabezpieczonym protokołem blockchain. To jedyny rekord zweryfikowany przez blockchain, który zaczyna się w momencie wstrzyknięcia ”- powiedział Weiner.

Blockchain stwarza możliwości w większej liczbie sektorów biznesowych niż tylko: finanse. Teraz udowodniliśmy, że jest gotowy do opieki zdrowotnej ”. 18 marca Weiner i dr Chris Gibbons jeszcze bliżej przyjrzą się skrzyżowaniu branży blockchain i opieki zdrowotnej podczas spotkania, które będzie gospodarzem VXPass, zatytułowanego „Meet The Future: Blockchain is ready for Healthcare”, które Ty można zarejestrować się tutaj. Czego oczekiwać? Dr Gibbons i Weiner będą dyskutować o tym, jak zmienia się konsumenckie doświadczenie medyczne i jakie korzyści płyną z postępów medycyny XXI wieku, takich jak wdrażanie technologii blockchain w branży opieki zdrowotnej. Dr Gibbons jest założycielem Greystone Group, adiunktem John Hopkins Medicine, profesorem wizytującym Duke University i głównym dyrektorem medycznym w FCC. „Będziemy dyskutować o konwergencji świeżo upieczonej technologii cyfrowej i o tym, jak można ją zastosować do globalnych inicjatyw zdrowotnych, aby skupić się i dostosować rozwiązania zarówno do niedostatecznych, jak i do głównych wymagań w zakresie opieki zdrowotnej w odniesieniu do reakcji na COVID” – mówi Weiner. „[Widzowie dowiedzą się więcej o] technologii [która] może pomóc nam zaszczepić więcej pacjentów, zapobiec narodzinom szczepów odpornych na szczepionki i wykorzystać dane z księgi publicznej bez tożsamości, aby stworzyć ukierunkowane podejście do tłumienia wirusów społecznych, bez szerokich, niszczycielskich przestojów ”.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w seminarium internetowym VXPass, zwłaszcza „lekarze, entuzjaści technologii blockchain, decydenci, ekonomiści opieki zdrowotnej, ludzie, którzy lubią przyszłość, w której mają nieograniczony dostęp do własnych danych o szczepieniach, każdy zainteresowany weryfikacją liczby szczepień COVID, niezasłużony członkowie społeczności, zainteresowani obywatele, pracownicy organizacji pozarządowych lub darczyńcy, wszyscy i wszyscy zaangażowani w reakcję na COVID ”- twierdzi Weiner.

Wdrożenia Blockchain w opiece zdrowotnej Zapytany o to, jak chciałby, aby technologia blockchain była wykorzystywana w opiece zdrowotnej w bliskiej i dalekiej przyszłości, Weiner odpowiedział: „W najbliższej przyszłości; musimy przede wszystkim zweryfikować, czy to, za co płacą organizacje rządowe, jest wykorzystywane prawidłowo i czy dane należą do pacjentów, ale można je zweryfikować. Ponadto wyniki protokołu muszą być rejestrowane i udostępniane opinii publicznej. ” Dodał: „Jednym z bardziej oczywistych przykładów jest to, że globalna gospodarka potrzebuje skalowalnego systemu do śledzenia historii szczepień pacjenta przeciwko nowym szczepom i wyznaczania punktu odniesienia dla bezpiecznej i sprawnej wizy zdrowotnej”. Zastosowanie technologii blockchain w branży opieki zdrowotnej jest często omawiane w ekosystemie Bitcoin.

Łańcuch bloków Bitcoin SV jest jednym z niewielu łańcuchów bloków, które można skalować, aby sprostać wymaganiom firm opieki zdrowotnej, które generują i przesyłają ogromne ilości danych dziennie. Spotkanie „Meet The Future: Blockchain is ready for Healthcare” będzie doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej o skrzyżowaniu branży opieki zdrowotnej i technologii blockchain i będzie doskonałym miejscem do zadawania pytań dotyczących obu branż. To powiedziawszy, jest to wydarzenie, którego nie będziesz chciał przegapić! Możesz dowiedzieć się więcej o spotkaniu „Meet The Future: Blockchain is ready for Healthcare”, a także zapisać się na spotkanie tutaj.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/dr-chris-gibbons-joins-vxpass-for-meet-the-future-blockchain-is-ready-for-healthcare/Author: BitcoinSV.pl
CEO