Zdobądź trochę satoshi za swoje myśli: The Great Blockchain for Gaming Survey

Branża hazardowa może wiele zyskać dzięki technologii blockchain. Jednak, aby czuć się komfortowo z technologią blockchain, zajmuje trochę czasu, zwłaszcza gdy nie pracujesz wyłącznie w przestrzeni blockchain. Najlepszym sposobem na zapoznanie się z innowacyjną technologią jest zabrudzenie rąk i rozpoczęcie jej używania. Moje wprowadzenie do Bitcoin w 2012 roku na konferencji, pomogło mi otworzyć mój pierwszy portfel Bitcoin na moim smartfonie i wysłałem kilka centów wartości Bitcoin z portfela drugiej osoby do mojego – cały proces zajął kilka minut i całkowicie zrujnował mój umysł.

Wysłane pieniądze natychmiast trafiły do ​​mojego portfela. Szybko do przodu do dnia dzisiejszego i powróciła możliwość „ujrzenia światła”, tak jak ja. Jednym z pierwszych kroków, aby poczuć się komfortowo z Bitcoinem (BSV), jest otwarcie portfela i rozpoczęcie korzystania z niego. To jest Twój klucz do tak wielu ekscytujących aplikacji istniejących obecnie w kosmosie, w tym mobilnych witryn hazardowych, platform mediów społecznościowych, platform reklamowych, usług przesyłania strumieniowego wideo i wielu, wielu innych. Dzięki rozwojowi przestrzeni od 2012 roku proces otwierania portfela i korzystania z niego stał się jeszcze łatwiejszy niż wtedy, gdy pierwszy raz zostałem zdemaskowany, więc dosłownie każdy może to zrobić.

Na potrzeby tej ankiety zachęcam Cię do rozpoczęcia przygody z BSV od pobrania przyjaznego dla użytkownika HandCash : https://handcash.io

portfela stworzonego przez nowoczesną grupę profesjonalistów, z którymi spędzałem czas na CoinGeek Conferences przez lata. Jeśli wypełnisz ankietę do wtorku, 23 marca, dla tych, którzy udostępnią w niej swoją nazwę użytkownika HandCash lub „$ handle” (mój to $ BSVBecky), CoinGeek wyśle ​​Ci kilka Satoshi jako podziękowanie za Twoje przemyślenia. Jeśli wolisz nie pobierać portfela, oczywiście to Twój własny wybór, ale byłbym wdzięczny, gdybyś i tak poświęcił 5 minut na wypełnienie ankiety.

https://www.surveymonkey.com/r/the-great-blockchain-for-gaming-survey

Dlaczego więc ankieta?

Mówiąc prościej, chciałbym uzyskać wskazówki dotyczące tego, jakie treści typu blockchain należy tworzyć dla profesjonalistów z branży hazardowej. Co uważasz za pomocne? Co uważasz za interesujące? Na jakich tematach powinienem się skupić w rozmowach z rozmówcami? Na jakiego rodzaju sesje konferencyjne dotyczące technologii blockchain poświęciłbyś czas? Twoje odpowiedzi z tej ankiety byłyby niezwykle pomocne we wszystkich powyższych kwestiach. Moim głównym celem w tym roku jest pomóc sobie i profesjonalistom z branży hazardowej lepiej poznać blockchain i zainspirować innowacje między tymi dwoma branżami.

Tak, blockchain mógł być modnym hasłem w świecie hazardu w przeszłości, ale ostatnio osiągnęliśmy punkt zwrotny w technologii i prawie – jeśli nie wszystkie – ograniczenia, które istniały wcześniej, zostały rozwiązane. Technologia jest wreszcie gotowa do użycia, a przełomowe rozwiązania dla firm z branży hazardowej to tylko skok, pomiń i odskocz. Pytania w tej pięciominutowej ankiecie zbadają Twój poziom wiedzy i zainteresowań związanych z blockchain, a także zidentyfikują problemy, których doświadczasz podczas pełnienia roli w organizacji z branży gier.

Dla tych, którzy chcą, istnieje możliwość zapisania się do treści, które CoinGeek będzie wybierać specjalnie dla branży hazardowej, dzięki opiniom z tej ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc w osiągnięciu mojego celu, to taka ekscytująca przestrzeń i cieszę się, że mogę się nią z wami podzielić. Genialnym pierwszym krokiem do „złapania błędu Bitcoin SV” jest zabawa w buzującym ekosystemie za pośrednictwem HandCash, więc zachęcam do pobrania portfela, dobrej zabawy i zarobienia przy tym trochę pieniędzy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/earn-some-satoshis-for-your-thoughts-the-great-blockchain-gaming-survey/Author: BitcoinSV.pl
CEO