FYX ogłasza konkurencyjną platformę eSportową opartą na blockchain Bitcoin SV

RALEIGH, Karolina Północna – 4 lutego 2021 r. –

FYX, dostawca infrastruktury i technologii eSports z siedzibą w Raleigh, specjalizujący się w opracowywaniu rozwiązań opartych na blockchain, ogłasza dziś zbliżające się uruchomienie swojej flagowej, konkurencyjnej platformy eSportowej na stronie fyxgaming.com.

FYX jest przemianowaną kontynuacją platformy eSports opartej na blockchain, początkowo opracowanej pod nazwą Kronoverse, a obecnie znajduje się w końcowej fazie rozwoju przed planowanym publicznym uruchomieniem w późniejszym terminie w 2021 r.

Platforma FYX wykorzystuje unikalne cechy technologii blockchain do wykorzystując konkurencyjne doświadczenia eSportowe, jak żadne inne, z natywnymi meczami i turniejami pieniężnymi, weryfikowalną integralnością gry, zintegrowanymi funkcjami zakładów i zakładów, a także nowymi metodami monetyzacji dla twórców gier.

Platforma FYX została stworzona z myślą o niezależności od silnika gry, z szeregiem opcji integracji za pośrednictwem SDK i API dostępnych dla programistów każdej wielkości – od studiów AAA po małych niezależnych deweloperów – bez ponoszenia kosztów z góry. Po zintegrowaniu programiści mogą uzyskać udział we wszystkich opłatach z płatnych konkursów związanych z ich grą, a także uzyskać dostęp do zestawu danych i informacji analitycznych z rozgrywki.

Podstawą platformy FYX jest łańcuch bloków Bitcoin SV, który zapewnia masowo skalowaną sieć zdolną do obsługi ogromnych ilości przepustowości płatności i transakcji danych przy przewidywalnie niskim koszcie wymaganym przez aplikacje blockchain klasy korporacyjnej.

Blockchain Bitcoin SV zostanie wykorzystany do weryfikacji tożsamości gracza i ułatwienia natychmiastowych tokenizowanych płatności fiducjarnych dla FYX, a jego publiczna księga danych na stałe przechowuje indywidualne dane meczowe w czasie rzeczywistym – oferując audytowalną integralność gry i odblokowując szereg unikalnych nowych funkcji, w tym – żądanie ponownego odtwarzania i zaawansowana analiza danych.

Dzięki publicznie weryfikowalnemu systemowi opartemu na blockchain, gracze i programiści mogą konkurować z pewnością, że wszystkie mecze odbywają się uczciwie i zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami.

Wszyscy gracze rywalizujący w rankingowych meczach eSports lub grach stolikowych na platformie FYX będą musieli przejść pełne kontrole KYC (poznaj swojego klienta) i AML (zapobieganie praniu pieniędzy) przed dopuszczeniem do platformy, z tymi danymi osobowymi powiązanymi z danymi osoby. konto online i wszelka powiązana z nim działalność w grze i działalność finansowa, dostarczające podlegające audytowi dowody na jakiekolwiek nielegalne lub antykonkurencyjne zachowanie.

Wspierając swoje dążenie do wprowadzania innowacji w e-sporcie, FYX zebrał silny zespół wspierany przez doświadczoną radę doradczą, w tym Rona Chaimowitza, byłego prezesa i dyrektora generalnego GT Interactive Software (wydawca popularnych gier Doom, Duke Nukem, Unreal Tournament i Quake) oraz Richard Roberts, były dyrektor generalny Slingo (twórca nr 1 gier mobilnych z ponad 45 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie).

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować swoje zainteresowanie, odwiedź fyxgaming.com W związku z dzisiejszym ogłoszeniem prezes FYX Adam Kling powiedział: „FYX zmieni sposób gry w eSporty, umożliwiając każdemu rywalizację w meczach na prawdziwe pieniądze z domu i demokratyzując świat konkurencyjnych gier.

FYX reprezentuje kolejną ewolucję w dziedzinie eSportu, tworząc nowe źródła przychodów dla programistów, jednocześnie ułatwiając graczom zupełnie nowy poziom rywalizacji – wszystko na platformie zaprojektowanej z myślą o integralności gry jako podstawowej ofercie. ”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://bitcoinassociation.net/fyx-announces-blockchain-based-competitive-esports-platform/?utm_source=Twitter&utm_medium=social&utm_campaign=Orlo


Author: BitcoinSV.pl
CEO