5 kupujących „tajemnicze pudełko” wygrywa największą w historii nagrodę Zatoshi

Pięciu szczęśliwych zwycięzców największej nagrody Zatoshi w historii zostało ogłoszonych w specjalnym CoinGeek Weekly Livestream przez Kurta Wuckerta Jr. Zegarek Francka Mullera Nakamoto i 50 000 $ w BSV były jednymi z nagród, z którymi zwycięzcy odeszli.

W konkursie wzięło udział 100 osób, które kupiły Mystery Box Zatoshi. Pudełka były w sprzedaży na stronie internetowej Zatoshi i zawierały różne prezenty warte znacznie więcej niż cena zakupu. 100 osób, które zamówiły pudełka, wzięło udział w losowaniu, a Kurt zakręcił wirtualnym kołem i ogłosił zwycięzców na żywo.

Nagrodą do zgarnięcia był zegarek Francka Mullera Nakamoto, który składa hołd oryginalnemu Bitcoinowi — Bitcoin SV; w pełni opłaconą podróż do Londynu, aby poznać samego Zatoshi; w pełni opłacona wycieczka do Dubaju na konferencję BSV organizowaną przez CoinGeek w marcu 2022 r.; złota moneta Gorilla DAO, która w momencie premiery na początku tego roku kosztowała 5000 USD; i 50 000 $ w BSV.

Pięciu szczęśliwych zwycięzców to zamówienia odpowiednio 94-10302, 51-10273, 33-10270, 68-10276 i 98-10306.

https://twitter.com/iamZatoshi/status/1459207306592370692?s=20

Kurt docenił wysiłki Zatoshiego w promowaniu Bitcoin SV, w tym poprzez mega gratisy i wiele innych działań londyńczyka.

„Dziękuję za wykonanie tego Zatoshi, naszego wspaniałego tajemniczego człowieka z BSV, wykonującego codziennie pracę Pana. Dziękuję Ci za wszystko co robisz. Gratulujemy zwycięzcom, a zdobywcom drugiego miejsca życzę powodzenia przy następnym zakupie tych tajemniczych pudełek” – stwierdził.

Zwycięzca zegarka Francka Mullera Nakamoto był pełen radości i zabrał się do Twittera, aby to wyrazić.

Zatoshi zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w imprezie organizowanej przez CoinGeek w Dubaju w przyszłym roku, gdzie zobowiązał się rozdać jeszcze więcej nagród.

Oprócz bycia jednym z najbardziej płodnych filantropów w Bitcoin dzięki swoim prezentom, Zatoshi odegrał również kluczową rolę w rozwoju i dystrybucji monet Gorilla DAO, które zostały wprowadzone na rynek na początku tego roku i są za Mitto.Cash, platformą, która upraszcza proces wprowadzania Bitcoin za pomocą zwykłego e-maila.

Zatoshi, którego token użytkowy $ZAT został uruchomiony w czerwcu tego roku, rozmawiał z CoinGeek w wywiadzie rok temu, przypominając użytkownikom BSV, że mają obowiązek edukować masy o mocy wizji Satoshiego.

„My w społeczności Bitcoina musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nauczyć ludzi więcej o BSV i fakcie, że jest to prawdziwy i jedyny Bitcoin, który działa i działa dobrze” – zauważył.

Obejrzyj pełne wideo z cotygodniowego Livestreamu CoinGeek: Special – Zatoshi Giveaway z głównym historykiem Bitcoin, Kurtem Wuckertem Jr.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : 5 ‘mystery box’ buyers win Zatoshi’s biggest ever giveaway – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO