Adrian Grenier: Bitcoin to osobiste doświadczenie, suwerenność i odpowiedzialność

Nie codziennie spotykasz Vincenta Chase z Entourage czy Nicka Brewera z thrillera Netflix Clickbait, ale uczestnicy konferencji CoinGeek w Nowym Jorku mieli szczęście, gdy spotkali celebrytę Adriana Greniera.

Grenier, który jest także ambasadorem Programu Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska Goodwill i założycielem organizacji non-profit Lonely Whale, niedawno buduje społeczność opartą na przyrodzie w Teksasie, która „będzie mieć bardzo lokalny pozytywny wpływ na środowisko”.

Co skłoniło aktora do projektów świadomych ekologicznie? Na marginesie wydarzenia Grenier powiedział CoinGeek Backstage: „Aby coś zbudować, chcę używać pieniędzy jako narzędzia, więc zacząłem patrzeć na finanse jako sposób na pozytywny wpływ na środowisko poprzez faktyczne inwestowanie w firmy, które poprawią nasze doświadczenie na planecie. Zacząłem przyglądać się samym pieniądzom i zasobom wartości, a pojawia się kryptowaluta – tworzy większą przejrzystość, sprawiedliwość i dostęp do światowego bogactwa”.

Zapytany, jak zrównoważyć technologię i środowisko, Grenier powiedział, że ludzie, którzy odrzucają cyfrową walutę jako niezrównoważoną, „nie do końca rozumieją możliwości i możliwości, jakie może mieć ta technologia. Nie tylko w magazynie wartości finansowej, ale także w jaki sposób pomoże jednostkom stać się bardziej wydajnymi i zmniejszyć wiele wzdęć”. Wyraził to złożone pytanie, na które nie ma jeszcze odpowiedzi, chociaż optymistycznie podchodzi do możliwości, jakie niesie ze sobą technologia.

Nowojorska konferencja była pierwszym wydarzeniem Greniera na CoinGeek, podczas którego uczestniczył również w panelu z innymi bystrymi umysłami, aby omówić zasoby cyfrowe i zrównoważony rozwój środowiska. Grenier nazwał to wydarzenie doświadczeniem pouczającym, zauważając, że podczas wydarzenia zdobył rozległą wiedzę na temat blockchain BSV i jego efektywności.

Co z Bitcoinem do Ciebie przemawia? Grenier odpowiedział: „Chodzi o osobiste doświadczenie, suwerenność i odpowiedzialność. Dlatego wykorzystałbym każdą okazję, by wziąć większą odpowiedzialność – za siebie, moją społeczność i moją rodzinę. A krypto daje ludziom możliwość większej odpowiedzialności za swoje bogactwo i sposób jego przechowywania”.

Mówiąc o krytykach Bitcoina, którzy odrzucają całą koncepcję aktywów cyfrowych z powodu „troski o środowisko”, Grenier wskazał, że ludzie przyjmują bardzo binarny, uproszczony pogląd na dobro-zło, nie biorąc pod uwagę „wieloczynnikowej rzeczywistości”, w której zbudowane jest nasze społeczeństwo. powiedział, że staje się bardziej energochłonny i wydajny, zwracając uwagę, że obecny system gospodarczy stworzył kilka branż, które nie są korzystne dla naszego środowiska, więc skupianie się tylko na aspekcie zużycia energii w przestrzeni kryptograficznej jest dość „krótkowzroczna i małomówna”.

Grenier, który również uczestniczył w BSV Blockchain NFT Auction Party w Nowym Jorku, ma NFT na BSV Blockchain, gdzie trzyma słodkiego ziemniaka i arbuza wyhodowane na swojej farmie, zatytułowane Food Freedom. Według niego chodzi o umożliwienie dostępu do warzyw i owoców, które pomagają zachować zdrowie i zapobiegać wyniszczającym chorobom.

Odnosząc się do wynalazcy Bitcoin, dr Craiga Wrighta, którego poznał na tym wydarzeniu po raz pierwszy jako „przyziemny i niesamowity gość”, Grenier powiedział, że duet rozmawiał ze sobą na temat cyfrowej waluty. Grenier powiedział CoinGeek, że bada więcej na temat BSV i nie może się doczekać, kiedy ktoś złamie na nim kod — kiedy laik taki jak on może go używać w swoim codziennym życiu.

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 1 tutaj:

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 2 tutaj:

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 3 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Adrian Grenier: Bitcoin is about personal experience, sovereignty and responsibility – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO