Kobiety z kolekcji BSV NFT to najlepsza rzecz w Halloween w 2021 roku

Dodanie koloru, akcji i humoru do Halloween w tym roku to dwie kolekcje limitowanych edycji NFT od zespołu „Kobiety z BSV”. Dostępna na rynku RelayX seria prezentuje talent graficzny Ruth Heasman i znane twarze branży BSV, wszystkie w halloweenowej odsłonie.

Wszystkie „karty” NFT zostały wydane za 0,1 BSV (około 17 USD) każda. Przyszła wartość tokenów będzie prawdopodobnie zależeć od popularności każdego indywidualnego projektu – lub popularności rzeczywistej osoby, która się na nim pojawi.

Pierwsza kolekcja przedstawia same Kobiety BSV, w odpowiednich na sezon strojach. Ta seria obejmuje 99 NFT dla każdego z 16 projektów. Każdy, kto jest aktywny w mediach społecznościowych BSV, rozpozna 13 (oczywiście) najbardziej rozpoznawalnych kobiet BSV, dwójkę ich dzieci – oraz epizod autorstwa honorowej kobiety Bitcoina, SirToshiego. Diddy Wheldon, Rory Zimmerman i sama Ruth mają po dwa żetony.

(Pełne ujawnienie dla regulatorów: autor tego artykułu jest właścicielem jednego Diddy’ego Wheldona „Wailing Banshee” i River/Witchywoo. Ten artykuł dotyczy sztuki i nie jest poradą inwestycyjną!)

Kolekcja „zestawów bonusowych” to jedni z największych liderów myśli BSV i „OG”, wybrani przez grupę WoBSV. Nie trzeba dodawać, że dr Craig Wright występuje w tej kolekcji. Oprócz tego, że jest odpowiednio Halloweenowa, ta kolekcja ma również motyw filmowy. Dr Wright pojawia się jako Doc Brown, Doctor Who, Iron Man, Frodo, wampir i samuraj (ze Steve’em Shaddersem w Kinkakuji). Danielowi Krawiszowi udaje się występować zarówno jako Imperator Palpatine, jak i jeleń (to z pewnością pierwszy), Jack Liu to Jack Skellington, Michael Hudson to Indiana Jones, Kurt Wuckert Jr. to The Incredible Hulk (choć podobno rendering jest oparty na jego rzeczywiste ciało). Prezes założyciel Stowarzyszenia Bitcoin Jimmy Nguyen i założyciel CoinGeek Calvin Ayre są wampirami (chociaż tylko jeden z nich jest oznaczony jako „sexy”), George Gilder to Gandalf, a założyciel HandCash Alex Agut to „Duro the Pirate”. Krwawienie w listopadzie to Zatoshi, wciąż w kostiumie Guya Fawkesa i knujący fajerwerki w brytyjskim parlamencie.

Patrząc na rynek NFT RelayX, karta Craig Wright/Doc Brown wydaje się być jak dotąd najlepiej sprzedającą się kartą. Popularne są również River/Witchywoo i Korppi Keeper of the Forest.

CoinGeek zapytał Ruth Heasman, jak wymyśliła projekty i ile pracy było w to włożone. Powiedziała, że ​​nie spała do 2-3 w nocy przez dwa tygodnie z rzędu, kończąc prace graficzne i w końcu musiała gdzieś narysować granicę, ponieważ „zostałam nawalona”, ale „Mam przy tym tyle radości, że nie nie chcę przestać.

„Przeważnie chciałam tworzyć rozpoznawalne postacie, które dostarczyły cenny dowód pracy w kosmosie, ale jest o wiele więcej, które zasługują na własną kartę” – powiedziała.

Ruth dodała, że ​​ma wiele innych pomysłów na kartki na Halloween, ale ponieważ oficjalna data zbliża się szybko, są inne obawy – nie wspominając o zbliżającym się okresie świątecznym. Ci, którzy w tym roku trafili na podłogę krojowni, mogą zobaczyć swoje twarze na przyszłorocznym zestawie Halloween.

„Po prostu uwielbiam Halloween, więc może na tym kończą się moje umiejętności… chyba zobaczymy. Nie mam takiej samej miłości do Świąt Bożego Narodzenia, ale jestem chętny, aby spróbować!”

Rozumiemy, że proces wybijania NFT firmy RelayX jest prosty w użyciu, a jego rynek jest obecnie najbardziej ożywiony dla przedmiotów kolekcjonerskich NFT (te dwa powody mogą być ze sobą powiązane). Czy to dlatego WoBSV zdecydowało się tam wystartować? Jak wyglądał ten proces?

„Problem polega na tym, że większość portfeli nie wyświetla jeszcze tych bogatych graficznych NFT, więc musieliśmy wybrać portfel do wybicia z tak wielu ludzi. Również interfejs dojrzewa szybko, a proces wybijania jest tam najłatwiejszy. Nie byłaby to taka uwaga, gdyby nie to, że zrobiliśmy tak wiele, że wybicie i ustalenie ceny za każdy zestaw zajęło nam cały dzień!”

Ruth widzi także więcej możliwości dla artystów w zestawie funkcji RelayX.

„Nową funkcją, która została dodana w zeszłym tygodniu, są płatności tantiem, co oznacza, że ​​otrzymujesz ciągłą obniżkę z przyszłej sprzedaży, co z pewnością przechyliło się na korzyść RelayX. Wspaniale jest, aby artyści w końcu mogli zarabiać na swojej pracy i kontrolować środki dystrybucji. Ogromny, naprawdę!”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Women of BSV NFT collections are the best thing about Halloween in 2021 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO