Wygraj wspaniałe nagrody – Ruszyły już zapisy na hackaton sCrypt 2024

SAN FRANCISCO, 7 marca 2024 r. /PRNewswire/ — Firma BSV Blockchain we współpracy z firmą sCrypt z radością ogłasza otwarcie rejestracji na hackaton sCrypt 2024. Hakaton odbędzie się wirtualnie w dniach 16–17 marca 2024 r., a pula nagród wynosi 5000 USD do zgarnięcia.

Hackaton sCrypt to wyjątkowa platforma dla programistów, na której mogą przedstawiać swoje najlepsze pomysły i rozwiązania oraz przesuwać granice tego, co jest możliwe dzięki technologii blockchain. Uczestnicy mogą doświadczyć mocy Ordinals na BSV (1satsordinals) obsługiwanej na platformie rozwojowej sCrypt. Wyposażony w inteligentne kontrakty Bitcoin i Bitcoin
tokens, w połączeniu z narzędziami typu open source BSV, takimi jak nowa, ujednolicona biblioteka maszynopisów BSV i procesor transakcyjny BSV, programiści mają narzędzia niezbędne do tworzenia przełomowych aplikacji, które na nowo definiują przyszłość.

Temat tegorocznego hackathonu obraca się wokół połączenia sCrypt (inteligentne kontrakty Bitcoin) z Ordinals na BSV (tokeny Bitcoin), aby być pionierami innowacyjnych rozwiązań w przestrzeni blockchain. Uczestnicy dysponują narzędziami niezbędnymi do zrewolucjonizowania różnych sektorów, w tym giełdami typu trustless, swapami atomowymi i tokenizacją instrumentów finansowych.

Po zakończeniu projektu Hackathon kandydaci są zobowiązani do przesłania zestawu materiałów, w tym przesłanego kodu (przy użyciu repozytorium GitHub nazwanego na cześć Twojego zespołu), dokumentacji pomocniczej (zdjęcia tablic, diagramy, krótkie uzasadnienie biznesowe lub inne odpowiednie materiały), oraz krótki film podsumowujący ich wpis.

Martin Coxall, dyrektor ds. marketingu w BSV Blockchain, powiedział: „Hackaton sCrypt jest otwarty dla programistów ze wszystkich środowisk, niezależnie od tego, czy są doświadczonymi entuzjastami blockchain, czy nowicjuszami chcącymi poznać możliwości technologii BSV. Cieszymy się, że możemy wspierać to wydarzenie i zachęcamy osoby z pasją do innowacji, aby dołączyły do nas w tej ekscytującej podróży pełnej kreatywności i współpracy.

Hackaton sCrypt jest najbardziej odpowiedni dla osób, które chcą rzucić sobie wyzwanie i wykorzystać swoje umiejętności w nowej aplikacji, która może się rozwijać i stać się uzasadnieniem biznesowym.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach i wymaganiach wstępnych, odwiedź tutaj.

sCrypt Hackathon 2024 (google.com)

O Blockchainie BSV

Jeden Blockchain dla wszystkich.

Stowarzyszenie BSV prowadzi BSV Blockchain dla przedsiębiorstw i Blockchain dla inicjatyw rządowych. Ta globalna organizacja branżowa non-profit z siedzibą w Szwajcarii wspiera wykorzystanie blockchainu BSV.

Stowarzyszenie BSV nadzoruje tworzenie standardów technicznych oraz edukuje przedsiębiorstwa, agencje rządowe, start-upy, programistów i użytkowników w zakresie tworzenia globalnego ekosystemu blockchain. Oryginalny protokół Bitcoin i jego język skryptowy zapewniają potężne możliwości techniczne, które przywrócił BSV.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Win great prizes – Registrations are now open for the 2024 sCrypt hackathon – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO