Dlaczego kryptowaluty zawsze są powiązane z nowymi monetami typu stablecoin? Długi post @DU09BTC

Dlaczego kryptowaluty ponzi są zawsze powiązane z nowymi monetami stabilnymi? Długi post.

▫️ Kup 1 ETH za 3000 $
▫️ Stawiaj ETH w steTH
▫️ Zmień sETH w wstETH
▫️ Użyj wstETH, aby wybić mkUSD
▫️ Użyj mkUSD, aby pożyczyć więcej ETH
▫️ Postaw ETH na steTH…

W ten sposób tworzysz magiczne pieniądze i zamieniasz 3 tys. w 30 tys. Podwajasz, potrójnie, poczwórnie liczysz to samo zabezpieczenie, czyli dźwignię.

Całkowita kapitalizacja rynkowa DeFi w ciągu jednej nocy pompuje dziesiątki miliardów w czasie hossy, a także z tego powodu załamuje się w 90% podczas bessy.

To wszystko fałszywe pieniądze.

Tworzysz więcej „pieniędzy” z niczego, a monety typu stablecoin są kluczowym składnikiem tego przepisu. Umożliwiają szybkie zwiększenie dźwigni.

Nie różni się to od bankowości opartej na rezerwie cząstkowej, w której depozyt bankowy w wysokości 3000 dolarów zamienia się w nowe pieniądze o wartości 29 999 dolarów stworzone z powietrza.

Aby osiągnąć taki wyczyn, potrzeba 100 cykli depozytów. Zobacz moje zdjęcie.

Krypto nigdy nie osiąga 100 cykli, bo bańka prędzej czy później pęka.

„Ekonomiści” Fiata nazywają ten proces nawet „cyklem biznesowym”. Bardziej odpowiednią nazwą jest bańka napędzana ponzinomiką i nieodpowiedzialną kreacją pieniądza z powodu chciwości.

Jeśli czytasz krypto-twittera, zobaczysz, że ludzie mówią o płynnych tokenach stakowanych (LST takich jak stETH) i płynnych tokenach restakingowych (LRT takich jak reETH) jako kolejnej najlepszej rzeczy w kryptografii od czasu krojonego chleba.

ZŁO.

To kolejna wielka bańka lub ponzi. EigenLayer nie powinien Cię ekscytować, powinien Cię ZMARTWIĆ!

Jeśli szukasz alternatywnego widoku, kliknij opcję Obserwuj
@du09btc
aby być na bieżąco w miarę rozwoju tej bańki.

Gdy zobaczysz, że ten „niesamowity” nowy token LRT jest używany do bicia monet stabilnych na Twoim kanale X, wiedz, że bańka wkrótce osiągnie swój szczyt.

Im wyższa kapitalizacja rynkowa tych nowych błyszczących monet stabilnych wspieranych przez tokeny LRT, tym większa bańka.

Pamiętaj, że 3000 dolarów to faktyczne zabezpieczenie 30 000 dolarów! To dźwignia 10-krotna.

Jeśli ETH wynosi 3 tys. i spadnie o 10% lub 300 dolarów, bańka spadnie o 3 tys.! To już 3 tys. w Twoim nowym, błyszczącym stablecoinie LRT!

W najgorszym przypadku takie monety typu stablecoin spadną do zera. Tak zaczyna się kaskada likwidacji i panika.

Dlaczego mnie to dotyczy?

Ponieważ zaszkodzi to rodzimym posiadaczom ETH, którzy nawet nie stawiają swojego ETH. Wyobraź sobie to.

Załóżmy, że bańka LRT rośnie do 50 miliardów dolarów. Rzeczywiste wsparcie? 5 miliardów dolarów w ETH lub nawet mniej.

Jak dokładnie 50 miliardów dolarów może wyjść lub sprzedać z zyskiem, korzystając z zabezpieczenia ETH o wartości 5 miliardów dolarów?

Nie może.

To, co stanie się później, to ludzie zostaną zniszczeni. Tokeny LST i LRT spadają w stosunku do ceny ETH o 10%, 50% lub więcej. Wszelkie stajnie wspierane przez tokeny LST/LRT ulegają jeszcze większym zniszczeniom i awariom.

W tym procesie, gdy fałszywe pieniądze o wartości 50 miliardów dolarów będą chciały wyjść, spowoduje to spadek ceny ETH poza normalną korektę lub krach. ETH to płynność ostatniej szansy dla tokenów LST/LRT.

Gorzej. Spowoduje to również spadek ceny BTC. Ponieważ ludzie staną się DEsperacko pragnąc odejść za WSZELKĄ cenę, nawet jeśli stracą 50% lub więcej swoich pieniędzy. BTC to płynność ostatniej szansy w kryptowalutach, podobnie jak Fed dla USD.

Dlatego rynki niedźwiedzia są BRUTALNE. Korygują takie braki równowagi. Są one konieczne i dobrze, że karzą taką chciwość.

Nie wierzysz mi?

Czy słyszałeś o Blast L2? To CAŁOŚĆ sieć, która będzie używać tokenów LST i monet stabilnych wspieranych przez LST, aby zapewnić swoim użytkownikom „natywny zysk”.

Ci użytkownicy nie mają pojęcia, co nadejdzie w ciągu najbliższych dwóch lat i zdeponowali MILIARDY na Blast L2.

Projekty zawsze starają się generować większy zysk, aby przyciągnąć użytkowników, ale wiąże się to z ryzykiem niewypłacalności całej sieci, takiej jak Blast, jeśli nie zapanuje nad swoją chciwością.

Czy ufasz im, że zrobią sobie przerwę w zarabianiu darmowych pieniędzy?

W ostatnim cyklu kryptowalut Terra Luna UST spadła do 0 z 50 miliardów dolarów. W swoim projekcie wykorzystał także monetę stablecoin. Podwójnie, potrójnie, poczwórnie liczył te same pieniądze, udając, że są prawdziwe. Chciwość wzięła górę.

Należy wyjść wcześnie i na długo przed wyczerpaniem się realnych zabezpieczeń wynoszących 5 miliardów dolarów. Wypłać pieniądze i nie małpuj. Obejmuje to usunięcie wszystkich zasobów z sieci takich jak Blast L2.

Jesteś bezpieczny tylko w sieciach NATIVE, takich jak ETH lub BTC.

Tym razem bańka będzie wykorzystywać kryptowaluty ETH LRT i powiązane monety typu stablecoin. Martwię się i niewiele osób o tym napisze, bo to przełamuje tę bańkę i chciwość.

Widziałem zbyt wiele cykli kryptograficznych powtarzających tę samą historię. To nic nowego. Ostatecznie kryptowaluta jest bezpłatna dla wszystkich. Nie ma żadnych przepisów, ale przynajmniej możemy edukować.

Po co ryzykować swój ETH dla zysku 3-6%, skoro ETH wzrośnie 2-5X w tym cyklu?

Co zabawne, ta bańka LST/LRT będzie również powodem, dla którego ETH będzie mocno pompować, ponieważ wszystkie te tokeny BLOKUJĄ ETH jako zabezpieczenie w ogromnej piramidzie.

Kiedy Vitalik zdecydował się przenieść Ethereum z Proof of Work do Proof of Stake, umożliwił i pozwolił na stworzenie takich mechanizmów ponzimonicznych.

Tylko z tego powodu Bitcoin jest lepszy.

Nie daj się zwieść temu rynkowi i nie pozwól, aby chciwość przejęła kontrolę. To się źle kończy.

Kliknij „Lubię to” i prześlij dalej tę wiadomość, aby obudzić więcej osób i nie zapomnij mnie obserwować
@DU09BTC

P.S. Szanuję każdego, kto buduje na tym obszarze, a wszelkie przykłady i żetony wymienione powyżej służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Co się ostatecznie stanie, dowiemy się wszyscy, ale nazwijmy to tak, jak jest.

Author: BitcoinSV.pl
CEO