Zumo udostępnia mikropłatności przedsiębiorstwom posiadającym pary handlowe BSV/GBP

Zumo, platforma oferująca aktywa cyfrowe jako usługę z siedzibą w Edynburgu, ogłosiła niedawno wprowadzenie na rynek par handlowych BSV/GBP, co stanowi ekscytującą szansę dla obecnych i przyszłych partnerów biznesowych. Konsumenci z siedzibą w Wielkiej Brytanii będą teraz mogli cieszyć się funkcjonalnością mikropłatności we w pełni regulowanym środowisku, jednocześnie napędzając rozwój ekosystemu blockchain BSV.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej premiery i tego, dlaczego otwiera ona propozycje zasobów cyfrowych dla firm, od przedsiębiorstw po start-upy, CoinGeek rozmawiał ze współzałożycielem i dyrektorem ds. produktu Zumo, Paulem Roachem.

Becky Liggero: Dziękuję bardzo, że do mnie dołączyłeś, Paul. Czy możesz krótko podsumować, co wiąże się z wprowadzeniem na rynek nowego produktu Zumo?

Paweł Roach: Oczywiście. Do naszego stosu technologicznego dodaliśmy nową funkcję rampy włączania/wyłączania dla pary walutowej BSV/GBP. Umożliwia to prostszą konwersję pomiędzy BSV i GBP na platformie Zumo. Ta dodatkowa funkcjonalność jest dostępna dla naszych partnerów korporacyjnych za pośrednictwem interfejsów API Zumo, dodając warstwę bezpieczeństwa i kontroli użytkownika.

Becky Liggero: Zumo oferuje hybrydową usługę portfela depozytowego/niepowierniczego. Co jest najlepsze dla przedsiębiorstw?

Paul Roach: Niektórzy wolą powierzyć swoją cyfrową walutę depozytariuszowi specjalizującemu się w takich sprawach, inni natomiast czują się znacznie bardziej komfortowo, mając portfel bez depozytu, wiedząc, że bezpieczeństwo i własność ich środków są w ich własnych rękach.

Nie ma dobrej ani złej odpowiedzi na pytanie, który typ portfela jest „najlepszy”; sprowadza się to raczej do osobistych preferencji i tego, co zamierzasz zrobić ze swoimi zasobami kryptowalut.

W Zumo zapewniamy portfele depozytowe naszym klientom korporacyjnym. Pomaga to użytkownikom w rozpoczęciu pracy, zapewniając pewne powiązane korzyści: szybką i łatwą konfigurację, brak stresu związanego z bezpiecznym przechowywaniem fraz kopii zapasowych portfela oraz bezproblemowy handel przy niskich opłatach.

Becky Liggero: Teraz koncentrujesz się głównie na dostarczaniu technologii innym firmom. Dlaczego skupiasz się na tym, a nie na bezpośrednich kontaktach z konsumentami?

Paul Roach: Ostatecznie mamy model „B2B2C”, w którym użytkownik końcowy nadal jest konsumentem. Jak pokazała aplikacja Zumo, zawsze będziemy zaangażowani w pomaganie konsumentom w ich podróży do cyfrowej waluty.

Jednak w miarę wzrostu liczby adopcji wśród głównych dostawców korporacyjnych uważamy, że możemy pomóc w tym wdrażaniu, współpracując z partnerami w celu otwarcia dostępu do naszej wiodącej na rynku infrastruktury.

Nasza platforma cyfrowych aktywów jako usługi to jedyna na rynku infrastruktura z pełnym stosem. Umożliwia fintechom i instytucjom finansowym wprowadzanie zgodnych propozycji walut cyfrowych opracowanych z naciskiem na zrównoważony rozwój i zaufanie, na którym klienci końcowi mogą polegać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy przejęliśmy prawdziwą rolę lidera w tworzeniu zrównoważonego i zgodnego z przepisami sektora walut cyfrowych. Obejmuje to wprowadzenie na rynek naszego rozwiązania Oxygen, które jest pierwszym tego rodzaju – pełnym rozwiązaniem do pomiaru, łagodzenia i raportowania śladu węglowego walut cyfrowych.

We wrześniu 2023 roku ogłosiliśmy także nowe partnerstwo z inkubatorem Block Dojo. Dzięki temu ekscytującemu partnerstwu Block Dojo oferuje swoim firmom dostęp do interfejsów API Zumo, które pomogą ułatwić ich procesy rozwojowe.

Becky Liggero: Dlaczego Twoja platforma jest odpowiednia szczególnie dla start-upów Block Dojo?

Paul Roach: Startupy Block Dojo wykorzystują blockchain w swojej ofercie biznesowej, aby zapewnić swoim klientom korzyści w postaci niezmienności, przejrzystości, mikropłatności i wielu innych.

Dostęp do ramp włączania/wyłączania BSV/GBP był prawdziwym wyzwaniem dla tych startupów i uważam, że teraz skutecznie dla nich rozwiązujemy je.

Becky Liggero: Jaką rolę odgrywają regulacje w Twojej technologii i dlaczego jest to ważne?

Paul Roach: Aby branża naprawdę prosperowała i osiągnęła masową adopcję, kluczowe znaczenie mają regulacje. To główny filar Zumo i coś, o czym zawsze pamiętamy.

Byliśmy jedną z pierwszych platform dodanych do rejestru walut cyfrowych Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA) w 2021 r., a niedawno staliśmy się pierwszą platformą aktywów cyfrowych, która zintegrowała oparte na technologii wymagania nowego systemu promocji finansowych FCA. Nasza wczesna zgodność z przepisami podkreśliła nasze niezachwiane zaangażowanie w ustanawianie najwyższych standardów w zakresie dostosowania przepisów i ochrony konsumentów.

Becky Liggero: Dlaczego szczególnie zainteresowała Cię współpraca z firmami działającymi w ramach ekosystemu blockchain BSV?

Paul Roach: Istnieje prężna społeczność blockchain BSV w Wielkiej Brytanii, która podziela nasze zaangażowanie we wprowadzanie cyfrowej waluty do nowych inwestorów i zapraszanie ludzi z całego świata do wschodzącej gospodarki globalnej, która jest zarówno włączająca, jak i pozbawiona granic. Na rynku infrastruktury promującej bardziej zgodne i zrównoważone podejście istnieje luka, którą teraz wypełniamy.

Wraz z szybkim rozwojem ekosystemu blockchain BSV rosną także oferowane przez niego możliwości. Nasza współpraca z Block Dojo to kolejny krok w kierunku umożliwienia start-upom wykorzystania mocy BSV Blockchain, niezależnie od tego, czy chodzi o zapisywanie danych w łańcuchu, czy tworzenie i wzbogacanie gospodarki w łańcuchu.

Becky Liggero: Jakimi ekscytującymi planami na przyszłość możesz się z nami podzielić?

Paul Roach: Przed nami w Zumo wspaniały rok.

Rozpoczynamy współpracę z większą liczbą partnerów na Bliskim Wschodzie – w regionie zajętym badaniem wielu nowych możliwości, jakie sektor zasobów cyfrowych oferuje zarówno konsumentom, jak i firmom.

Przygotowaliśmy także ekscytujący plan działania dotyczący nowych funkcji — uważnie nas obserwuj w 2024 roku!

Becky Liggero: Zrobię to Paulowi, z pewnością ekscytujące czasy i dziękuję za poświęcony dzisiaj czas!

Obejrzyj: Mikropłatności pozwolą ludziom zaufać sztucznej inteligencji

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Zumo brings micropayments to enterprises with BSV/GBP trading pairs – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO