AI Forge, transformacja oczu Domino w zakresie dostarczania żywności za pomocą sztucznej inteligencji

7 grudnia w godzinach 16:00–21:30 AI Forge, 12-tygodniowy osobisty inkubator sztucznej inteligencji (AI), który zapewnia start-upom na wczesnym etapie edukację i zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu, będzie gospodarzem hackathon z Domino’s Pizza (NASDAQ: DPZ).

Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji dla restauracji szybkiej obsługi

Hackaton skupi się na problemach, z którymi borykają się restauracje szybkiej obsługi (QSR) i rynki dostaw żywności; uczestnicy przeanalizują problemy napotykane w tej branży przez największych graczy, takich jak Domino’s Pizza, a następnie stworzą rozwiązania wykorzystujące siłę sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, które prowadzą do innowacji i wzrostu wydajności w sektorach QSR i dostaw żywności.

„Ten hackaton stanowi wyjątkową platformę startową dla początkujących przedsiębiorców i korporacji z branży QSR” – powiedział Andrew Weston, dyrektor ds. partnerstwa w AI Forge, który zorganizował hackaton.

„Sektor dostaw żywności rozwija się, ale jego firmy nadal borykają się z kilkoma problemami. Naturalnie, jako inkubator sztucznej inteligencji, zaczęliśmy pytać korporacje, co robią w zakresie sztucznej inteligencji i czy czują, że wykorzystują sztuczną inteligencję najlepiej jak potrafią, i oczywiście nikt nie miał poczucia, że robią wystarczająco dużo! Pomimo tego, że prowadzi 25 projektów związanych ze sztuczną inteligencją, firma Domino jako pierwsza podjęła decyzję i zaproponowała, żebyśmy teraz coś z tym zrobili”.

Podczas hackatonu uczestnicy wybiorą jeden z wielu bolesnych punktów Domino’s. Otrzymają kilka zestawów danych, takich jak dane o dostawie, punkty GPS i inne, dzięki czemu uczestniczące zespoły będą mogły sprawdzić, czy istnieje model sztucznej inteligencji, który można zbudować w celu rozwiązania konkretnego problemu, z którym boryka się Domino.

CTO, CIO i inni eksperci ds. sztucznej inteligencji/startupów Domino będą oceniać hackaton. Zwycięzca hackatonu zapewni sobie miejsce w nadchodzącej kohorcie AI Forge, która rozpocznie się w styczniu 2024 r., oraz dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 funtów (12 657 dolarów).

Hackaton branży QSR i dostaw żywności

Udział w hackatonie będzie korzystny dla każdego, kto jest zainteresowany założeniem firmy opartej na sztucznej inteligencji. Do rejestracji i uczestnictwa zachęcamy zarówno uznane zespoły, jak i indywidualnych założycieli; wydarzenie rozpocznie się dyskusją na temat wyzwań stojących przed branżą QSR oraz różnych wdrożeń sztucznej inteligencji, które mogłyby rozwiązać te problemy. Następnie odbędzie się sesja „szybkiego randkowania zespołowego”, podczas której poszczególne osoby będą mogły tworzyć lub rozwijać swoje zespoły, zanim zaczną je budować.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Hacakthonie QSR i sektora dostaw żywności AI Forge x Domino, musisz zarejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia Hackathon.

Jeśli nadal szukasz więcej informacji, AI Forge zorganizuje seminarium internetowe 1 grudnia o godzinie 12:00. GMT. Seminarium internetowe rzuci światło na wyzwania stojące przed QSR, przedstawi program hackatonu i poruszy temat zbiorów danych, które zostaną dostarczone przez Domino’s. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany budowaniem start-upu AI, czy też jesteś na drodze, aby dowiedzieć się więcej o branży sztucznej inteligencji, nie możesz przegapić tego seminarium internetowego!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : AI Forge, Domino’s eye transformation of food delivery with AI – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO