Iza Calzado, Raymond Gutierrez, Paris Berelc o nauce o Web3 podczas filipińskiego tygodnia Blockchain 2023

NFT, metaverse i IPv6 to tylko niektóre z modnych haseł roku następującego po
Boom na blockchain w 2017 r.

Wiele znanych osobistości odkrywa potencjał technologii blockchain, a na Filipinach gwiazdy takie jak aktorka Iza Calzado, modelka Paris Berelc i gospodarz/przedsiębiorca Raymond Gutierrez wzięły udział w Philippine Blockchain Week 2023 (PBW 2023), aby zdobyć więcej wiedzy na temat przestrzeń.

Na marginesie wydarzenia PBW2023 reporterka CoinGeek Backstage Claire Celdran miała okazję przeprowadzić wywiad z trio zaproszonym przez ich przyjaciela Rembrandta Floresa, który również dołączył do szybkiego czatu.

Flores, założyciel 8Commas – firmy konsultingowej zajmującej się wzmacnianiem NFT i walut cyfrowych – zażartował, że przyjechał na konferencję, aby „przekazać pewną wiedzę” na temat Web3 osobom, które nie były z nim zaznajomione, jak Gutierrez, Calzado i Barelc. Założyciel 8Commas włączył się w dyskusję panelową na etapie PBW 2023, która omawiała sposoby zarabiania gotówki z wykorzystaniem technologii blockchain.

„Będąc aktorką, chcę wiedzieć, w jaki sposób możemy zarabiać na wielu rzeczach i się rozwijać. A jako matka… chcę to zrozumieć. Zdecydowanie, jako młoda mama, to przyszłość, prawda? I nie mogę oprzeć się zmianom. Muszę się do tego dostosować i uczyć” – skomentował Calzado.

Mówiąc więcej o dyskusji panelowej, Flores widzi znaczenie wdrażania celebrytów do Web3. Powiedział: „Musimy dotrzeć do ludzi, którzy tego nie rozumieją. Dlatego przyprowadziłem Parisa, Mona i Izę, żeby mogli reprezentować zwykłego człowieka, który nic nie wie. Że każdy może naśladować Web3, a nie tylko ktoś, kto jest tak endemiczny dla tego świata, jak ja.

Podczas wywiadu Celdran porównał koncepcję Web3 do Internetu. Kiedy w latach 90. nastąpił rozkwit Internetu, tylko nieliczni wiedzieli, jak z niego korzystać. Jednakże, jak powiedział Celdran, pojawił się e-mail, a następnie Google (NASDAQ: GOOGL) i wszyscy skorzystali z tej technologii bez technicznej wiedzy na temat działania Internetu.

„Myślę, że dzisiejszy dzień będzie dla nas bardzo dobrym procesem uczenia się. Jesteśmy tu, żeby się uczyć, dobrze się bawić, poznawać ludzi, więc jesteśmy gotowi wyjść na scenę” – podsumował Gutierrez.

Obejrzyj: Kolekcja Spectrum Sanctuary NFT łączy Web3 i świadomość autyzmu

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Iza Calzado, Raymond Gutierrez, Paris Berelc on learning about Web3 at the Philippine Blockchain Week 2023 – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO