Plan integracji sztucznej inteligencji z procesami miejskimi opublikowany przez Nowy Jork

Nowy Jork zasygnalizował zamiar wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) do poprawy usług rządowych i interakcji mieszkańców z agencjami miejskimi.

W 51-stronicowym dokumencie Nowy Jork przedstawił siedem kluczowych inicjatyw mających na celu realizację swoich ambicji w zakresie sztucznej inteligencji. Władze miasta ujawniły plany zbudowania solidnych ram zarządzania w celu powołania Miejskiego Komitetu Sterującego ds. AI i stworzenia zasad etycznych dotyczących ich stosowania.

„Wraz z publikacją naszego planu działania dotyczącego sztucznej inteligencji, pierwszego tego rodzaju dla dużego amerykańskiego miasta, umacniamy nasze zaangażowanie w odpowiedzialne wykorzystanie tej powstającej technologii i upewniamy się, że wdrażamy odpowiednie narzędzia we właściwy sposób” – powiedział burmistrz Nowego Jorku Eric Adams.

Rządowi zależy na budowaniu stosunków zewnętrznych i wspieraniu zaangażowania społecznego, aby zaangażować sektor prywatny i obywateli. Aby przyspieszyć wysiłki, administratorzy Nowego Jorku twierdzą, że zainwestują w zwiększanie umiejętności i wiedzy w zakresie sztucznej inteligencji wśród agencji rządowych w mieście.

Zanim skorzystają ze sztucznej inteligencji, lokalne agencje muszą przeprowadzić dogłębną ocenę, przeprowadzić program pilotażowy i „opracować standardy zamówień publicznych dotyczące sztucznej inteligencji”, aby nadać kierunek wysiłkom.

Agencje chcące wykorzystać sztuczną inteligencję w swoich procesach otrzymają wsparcie na każdym kroku poprzez analizę ryzyka i wsparcie wdrożeniowe, a miasto zobowiąże się do publikowania corocznego raportu z postępu AI.

W planie podzielono cele na natychmiastowe działania, które mają się rozpocząć w ciągu jednego roku, oraz środki średnioterminowe, których rozpoczęcie nastąpi w ciągu 12–24 miesięcy.

Wraz z publikacją projektu przedstawiono ambitny plan miasta dotyczący wdrożenia chatbota opartego na sztucznej inteligencji, który ma pomóc mieszkańcom w rejestracji i prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwszy w swoim rodzaju chatbot będzie zawierał informacje o ponad 2000 firm, zapewniając nowym właścicielom firm przydatne punkty, które pomogą im uniknąć kar.

„Dzięki stworzeniu tego prostego, łatwego w użyciu narzędzia usuwamy bariery dla zasobów miejskich, które mogą potencjalnie pozytywnie wpłynąć na małe firmy w całym Nowym Jorku” – powiedziała Maria Torres-Springer, zastępca burmistrza ds. mieszkalnictwa, rozwoju gospodarczego i Siła robocza.

Integracja AI z procesami rządowymi

Agencje rządowe w Stanach Zjednoczonych zwracają się do sztucznej inteligencji, aby udoskonalić swoje procesy, powołując się na zwiększoną wydajność i produktywność pracowników. Stany Zjednoczone. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) potwierdziła, że ​​wykorzystuje narzędzia sztucznej inteligencji do monitorowania rynków finansowych pod kątem oszustw i manipulacji, kontynuując swoją krucjatę przeciwko sektorom walut cyfrowych.

Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) pracuje nad stworzeniem bota AI specjalnie dostosowanego do dochodzeń na dużą skalę. W obliczu gorączkowego pośpiechu w zakresie integracji sztucznej inteligencji organy regulacyjne tworzą rygorystyczne przepisy, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Obejrzyj Tim Malik z Combat IQ: Wykorzystanie mocy sztucznej inteligencji i blockchainu

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : AI integration blueprint into city processes released by New York – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO