FireSats to nowy portfel BSV dla miłośników NFT

Czy lubisz handlować i zbierać niewymienne tokeny (NFT)? Może to pytanie powinno brzmieć: Jak bardzo lubisz handlować i kolekcjonować NFT? Niezależnie od odpowiedzi, dostępna jest nowa aplikacja, która zaspokoi Twoje potrzeby. „Portfel FireSats BSV Web3” to w pełni samodzielny portfel BSV z naciskiem na tokeny, obsługujący protokoły 1SatOrdinals i BSV20.

Aplikacja jest już dostępna na urządzenia z Androidem, a programiści obiecują, że wersje aplikacji internetowych i iOS zostaną „wkrótce wydane”.

FireSats to najnowsza aplikacja blockchain BSV oferowana przez firmę ArrorLab Arts, która wcześniej stworzyła grę P2E „RGB Rush” dla Haste Arcade, „BSV Faucet”, która wypłaca użytkownikom bitcoin sat za oglądanie i klikanie reklam, oraz „Ledger Eye, ”, który umożliwia każdemu przesyłanie, oznaczanie czasem i utrzymywanie własności całych dokumentów na blockchainie poprzez interakcję z protokołem Bitcoin File System (BFS).

Użytkownicy mogą wyszukiwać wszystkie najnowsze kolekcje NFT lub pojedyncze NFT za pomocą jednego z wyżej wymienionych protokołów. Po pobraniu aplikacji (i oczywiście zapisaniu jej frazy w bezpiecznym miejscu) łatwo jest znaleźć nowo stworzone kolekcje, takie jak Pixel Balls, Keepers of Merlin’s Library, Satoshi Dragons i Satoshi Chain Rangers. W przypadku kolekcji, które istnieją dłużej, dostępny jest rynek, na którym możesz sprawdzić wartość swojego skarbu i wymienić się przedmiotami z innymi. Dostępna jest także sekcja podglądu nadchodzących kolekcji NFT, takich jak Retro Bunny AI, Frog Legion i The Pepeverse.

W opisie aplikacji czytamy: „Bezproblemowo zarządzaj swoimi portfelami BSV, odkrywając ekscytujący świat NFT. Dzięki portfelowi FireSats otrzymujesz nie tylko bezpieczny portfel; zyskujesz dostęp do innowacyjnego rynku NFT, globalnej księgi zamówień dla handlu NFT, opcji bezpłatnych wpłat i wypłat, intuicyjnych przelewów depozytów opartych na liczbach porządkowych, a wszystko to w przyjaznej dla użytkownika formie, bez kłopotów z wymogami KYC.

FireSats ma grupę na Telegramie, w której można rozmawiać o aplikacji i jej dostępnych funkcjach, a także uzyskać pomoc, jeśli coś nie działa prawidłowo.

Mimo wszystkich nadziei i marzeń związanych z dominacją w przedsiębiorstwach, to nadal aplikacje portfelowe i marketplace stanowią większość obecnych dziennych wolumenów transakcji BSV blockchain (przedsiębiorstwa stanowiły 2,14% transakcji z ostatnich 24 godzin na BSVData.com).

Nie jest to coś, czym branża blockchain BSV i organizatorzy konferencji powinni się zbytnio martwić. Traderzy NFT żyją u progu adopcji/wykorzystania blockchaina, ponieważ po prostu nie ma na to innego sposobu. To świetny dowód na to, jak wszechstronna jest sieć blockchain BSV: może obsłużyć cały ruch generowany przez handlarzy tokenami, graczy i kolekcjonerów, jednocześnie dbając o bardziej „poważne” aplikacje korporacyjne. Nikt nie musi płacić więcej niż niewielki ułamek kwoty amerykańskiej. centów za transakcję i nie ma ryzyka zatkania sieci. Jeśli chodzi o przedsiębiorców, cóż, podjęcie decyzji zajmuje im znacznie więcej czasu niż kolekcjonerom NFT, a my po prostu poczekamy, aż podejmą decyzję.

W międzyczasie każdy może wypróbować jedną z aplikacji ArrorLab Arts, aby rozpocząć pracę z blockchainem BSV od zera. Cóż, BSV? Obejrzyj reklamy na BSV Faucet, aby zbudować równowagę. Możesz także zarobić prawdziwe pieniądze na RGB Rush, sprawdzając, jak szybko możesz identyfikować i dopasowywać kolory za pomocą zestawu suwaków RGB. Jeśli naprawdę chcesz korzystać z mniej symbolicznego doświadczenia opartego na łańcuchu bloków BSV, spróbuj przesłać kilka dokumentów do Ledger Eye i zobacz, jak to jest mieć dowolny plik, który Ci się podoba, przechowywany w sposób niezmienny w łańcuchu i z możliwością zweryfikowania, że ​​jest Twój tak długo, jak chcesz.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : FireSats is a new BSV wallet for NFT lovers – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO