Co się dzieje z przestrzenią blockchain? Nowa gra typu blockchain i fundusz ETF BlackRock

W tym tygodniu w odcinku CoinGeek Discussions założyciel Dark 2 Light Alex Fauvel i osobowość medialna RiceTVX dołączyli do dyskusji, aby porozmawiać o szczycie Unbounded Capital Summit, premierze gry Dark 2 Light i zgłoszeniach do funduszu BlackRock Bitcoin ETF. Dostrój się, aby usłyszeć to wszystko i wiele więcej!

Szczyt Nieograniczonego Kapitału

Zachary Weiner rozpoczyna rozmowę od poinformowania nas, że właśnie wrócił ze szczytu Unbounded Capital Summit w Nowym Jorku. Dla tych, którzy nie wiedzą, Unbounded Capital to fundusz BSV przyjazny blockchainowi, skupiający się na technologii mikropłatności.

Weiner twierdzi, że Brenton Gunning, kluczowa siła stojąca za protokołem RUN, wkrótce uruchomi blockchain Aldea. Mówi, że jest bardzo podobny do Bitcoina, ale jego celem będzie ułatwienie tworzenia aplikacji skierowanych do klienta.

Ciemny 2 Jasny

Fauvel i Shirish są gośćmi tej dyskusji — obaj są zaangażowani w grę Dark 2 Light w różnym charakterze. Podczas gdy Shirish jest gościem technicznym w zespole, Favel jest założycielem. Mówi, że Dark 2 Light zachęca nas do zadawania pytań i wyrażania swoich opinii. Jest to zarówno imprezowa gra karciana, jak i wkrótce zostanie wydana jako gra online wykorzystująca łańcuch bloków BSV.

Podobnie jak wielu twórców gier, zespół Dark 2 Light stara się utrzymać blockchain w tle. Uważają, że lepiej, jeśli w ogóle się o tym nie wspomina, a użytkownicy po prostu cieszą się grą. Po raz kolejny widzimy dowody na to, że Bitcoin może zostać wykorzystany jako hydraulika, zgodnie z zamierzeniami jego twórcy.

Shirish, który ma doświadczenie jako twórca gier, twierdzi, że od razu dostrzegł wartość w grze karcianej i przeniesieniu jej na platformę Web 3.0. Koncentruje się na platformie internetowej, na której pojedynczy gracze grają przeciwko tysiącom lub milionom innych. Pytania będą wymagały odpowiedzi tak/nie i wierzy, że może to być świetny sposób na poznanie prawdziwych opinii ludzi. Gra zostanie uruchomiona nieco ponad miesiąc od czasu tego odcinka dyskusji CoinGeek.

Shirish twierdzi, że każde pytanie jest „jak obiekt w łańcuchu, który z biegiem czasu gromadzi dane”. Blockchain może być uniwersalnym źródłem prawdy potwierdzającym integralność danych.

Favel mówi nam, że posiadaczem pytania jest osoba, która jako pierwsza zadaje pytanie. W przypadku popularnych zapytań, takich jak „Czy wierzysz w Boga?” ludzie mogliby nieźle zarobić, wchodząc tam pierwsi i zbierając kolejne mikropłatności. Użytkownicy BS zaznajomieni z ekosystemem prawdopodobnie dostrzegą podobieństwa z SLictionary. Każda karta ma kod QR prowadzący do pytania w łańcuchu, więc wielu graczy karcianych będzie zachęcanych do udzielenia odpowiedzi w grze online.

Favel wyjaśnia również, w jaki sposób zgromadzone dane można przekazać sztucznej inteligencji, umożliwiając im lepsze odpowiadanie na pytania typu „tak/nie”. Będą również dostępne kategorie NSFW, a tożsamość osób będzie mogła być chroniona, aby umożliwić im prywatne udzielanie odpowiedzi. Jeśli chodzi o radzenie sobie z botami, kilka sugestii to konta zweryfikowane przez KYC i ograniczanie stawek. Wszystko to dokładniej wyjaśnia w rozmowie, więc koniecznie włączcie się i posłuchajcie.

BlackRock i COPA przeciwko Wrightowi

Aplikacja typu spot Bitcoin ETF firmy BlackRock wywołała spore zamieszanie na początku tego roku. Wspomniano w nim nazwisko doktora Craiga Wrighta i szczegółowo opisano, w jaki sposób BlackRock zastrzegł sobie prawo do decydowania, który fork Bitcoin jest legalny.

RiceTVX wypowiada się na ten temat, mówiąc, że nie powie jeszcze, czym jest fork Bitcoina. To powiedziawszy, przyznaje, że BTC jest bardzo dalekie od tego, co pierwotnie wypuścił Satoshi Nakamoto.

Jego uwagę przykuło zgłoszenie BlackRock ETF i zauważył, że ktoś gromadził monety BSV; czy może to być gigant finansowy zabezpieczający swoje zakłady? Być może firma jest w pełni świadoma konsekwencji procesu COPA przeciwko Wrightowi. Uważa, że ma siłę finansową, aby wpłynąć na deweloperów BTC Core i przejąć kontrolę nad siecią poprzez wykupywanie operatorów wydobywczych itp.

Weiner zgadza się, że BlackRock ma pieniądze, aby naprawdę zagłębić się w Bitcoin i zrozumieć go. Zauważa, że ma swoje macki w każdej dziedzinie handlu. Między innymi z tego powodu uważa, że chętniej zachowaliby się w sposób, który pozwoliłby im na legalne przejęcie firmy, niż narażali się na posiadanie rodzimych bitcoinów. Ponadto zgadza się, że wynik sprawy COPA przeciwko Wright jest znaczący.

Greg Ward wskazuje na kilka spraw spoza sprawy COPA przeciwko Wright, które wpływają na wynik tego procesu. Zauważa zarówno, że BlackRock stara się udostępnić Bitcoin jako inwestycję, jak i że Larry Fink jest dobrze wyszkolony w zakresie technologii blockchain i mówi o niej w kontekście rozliczeń międzynarodowych, inteligentnych kontraktów itp. Dyrektor generalny BlackRock potrafi spojrzeć poza narrację wehikułu inwestycyjnego i musi mieć świadomość, że BTC nie może robić rzeczy, o których mówi.

RiceTVX twierdzi, że BlackRock musi gromadzić dużo BTC, aby zabezpieczyć swój ETF. Może to prowadzić do „absurdalnej” wyceny, która na jakiś czas wstrzymuje budzący strach łańcuch śmierci. Mówi, że system prawny jest skorumpowany i jeśli BlackRock chce, aby BTC było Bitcoinem, może to zrobić. Proces COPA przeciwko Wrightowi odbędzie się w Wielkiej Brytanii i inne jurysdykcje nie muszą się na to zgodzić. „To gra i w połowie jest sfałszowana” – mówi.

CryptoVoyager nie zgadza się, że wynik procesu będzie ograniczony do Wielkiej Brytanii. Wskazuje, że Londyn jest ogromnym centrum finansowym, a inne jurysdykcje dokładnie przestudiują wyrok. Firmy takie jak BlackRock z pewnością nie zignorują tego. Wskazuje również, że Coinbase (NASDAQ: COIN) musi być pewna, że wygra, ponieważ dużo ryzykuje – przeciwko niej i innym giełdom może zostać wytoczony pozew zbiorowy przez wszystkich, którzy kupili Bitcoin od czasu podziału.

Aby dowiedzieć się więcej na temat COPA przeciwko Wrightowi, niedawnego wyroku prawnego w sprawie Cobry, hacka Marka Cubana, pozwu rodziców SBF i nie tylko, dołącz do dyskusji na temat X.

Obejrzyj: Unbounded Capital Summit 2022 prezentuje możliwości skalowalnego blockchainu

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : What’s up with the blockchain space? A new blockchain game and the BlackRock ETF – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO