Rafał Gelner: Blockchain BSV jest szybki, tani i skalowalny – odpowiedni blockchain dla Zetly

W tym odcinku CoinGeek Conversations Charles Miller spotkał się z Rafałem Gelnerem, współzałożycielem i dyrektorem operacyjnym Zetly Fueling Sports, aby zagłębić się w ekscytujący świat łączenia rzeczywistych i wirtualnych doświadczeń dla entuzjastów sportu, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej.

Zetly Fueling Sports bada różne możliwości zapewnienia fanom sportu wciągających wrażeń, wykorzystując takie elementy, jak bramkowanie NFT i komunikacja bliskiego zasięgu (NFC), czyli technologia bezprzewodowa, która umożliwia urządzeniom takim jak smartfony i karty bezstykowe wymianę danych, gdy są blisko siebie.

Jak wyjaśnił Rafał: „Załóżmy, że użytkownik ma ulubioną koszulkę lub kurtkę sportową, która będzie połączona z NFT. Kiedy użytkownik wejdzie na mecz lub obszar, w którym można to zeskanować, możesz uzyskać dostęp do tych obszarów, aby wziąć udział w programach nagród. Podkreślił nieograniczony potencjał tego podejścia, porównując je do „złotego biletu”, który zapewnia dostęp do stref VIP i innych ofert klubowych.

Zetly przygotowuje się do uruchomienia pilotażowego metawersum sportowego we współpracy z Transmirą i Omniscape Roberta Rice’a. Transmira tworzy cyfrowe repliki całych stadionów za pomocą fotografii, umożliwiając użytkownikom wirtualne zwiedzanie tych obiektów.

Zetly chce, aby doświadczenia sportowe były bardziej dostępne dla każdego. Jak zauważył Rafał: „Zetly daje dostęp osobom, których nie stać na prawdziwy mecz czy prawdziwy stadion”. Co więcej, użytkownicy w świecie wirtualnym będą mieli wyjątkową możliwość interakcji z osobami uczestniczącymi w prawdziwym wydarzeniu i odwrotnie. To połączenie świata fizycznego i cyfrowego zwiększa poczucie wspólnoty wśród entuzjastów sportu, a „Jeśli masz członka rodziny lub przyjaciela, który faktycznie uczestniczy w meczu, możesz w pewnym sensie być tam z nimi — lub przynajmniej ich zobaczyć .”

Rafał przewiduje, że metaświat rozszerzy się nie tylko na stadion, ale obejmie całe miasto, czyniąc koncepcję cyfrowego bliźniaka atrakcją turystyczną. Jak wyjaśnił, wszechstronna platforma Zetly będzie obejmować bramkowanie NFT, narzędzia, quizy sportowe oraz wsparcie dla klubów sportowych w tokenizacji i angażowaniu fanów.

Blockchain BSV jest preferowanym przez Zetly blockchainem. Dla Rafała możliwości i skalowalność BSV na poziomie przedsiębiorstwa wyjątkowo pozwalają na szybkie i opłacalne transakcje. Wybór ten, oparty na blockchainie BSV, nie tylko gwarantuje usprawnioną obsługę transakcji, ale także pozwala Zetly na łatwe przystosowanie się do znacznego wzrostu i adopcji.

Rafał z entuzjazmem podzielił się wiadomością, że Zetly zaprezentuje w tym miesiącu swoje innowacyjne rozwiązania i program pilotażowy w Sewilli w Hiszpanii. Ta szansa zapewni im znaczny kontakt z niektórymi z największych i najbardziej znanych klubów sportowych na świecie.

Jednak Rafał przyznał, że edukacja blockchain jest wyzwaniem. „Ludziom podoba się ten pomysł, ale nie rozumieją blockchainu” – zauważył. Aby wypełnić tę lukę w wiedzy, podkreślił potrzebę edukacji i świadomości, szczególnie w środowisku sportowym.

Wizja Rafała Gelnera dotycząca Zetly Fueling Sports ma na celu zaangażowanie fanów sportu poprzez tokenizację, zapewniając jednocześnie użytkownikom pełne immersyjne wrażenia w świecie rzeczywistym i wirtualnym. Koncentrując się na możliwościach blockchaina BSV i zaangażowaniu w przyjazne dla użytkownika modele subskrypcji, Zetly ma na celu zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki entuzjaści sportu przeżywają swoje ulubione wydarzenia. Jak mówi Rafał, „nie ma granic”, a Zetly jest na dobrej drodze do wzniesienia się wysoko w świecie technologii sportowych.

Zobacz Zetly i Transmirę na World Football Summit Europe w Sewilli w Hiszpanii w dniach 20–21 września — czytelnicy CoinGeek otrzymają 15% zniżki na bilety, zarejestruj się tutaj!

World Football Summit Europe 2023 (weezevent.com)

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Rafal Gelner: BSV blockchain is fast, cheap and scalable—the right blockchain for Zetly – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO