Co się dzieje w przestrzeni blockchain? Auston Bunsen dołącza do dyskusji CoinGeek na przestrzeniach X

W tym tygodniu w odcinku CoinGeek Discussion przedsiębiorca blockchain Auston Bunsen dołączył do czatu, aby porozmawiać o Web3, danych blockchain, przyszłości technologii blockchain i nie tylko. Kurt Wuckert Jr., David Case, Greg Ward, JPEG Wars i Xiaohui Liu również dołączyli do gospodarzy Alexa Vidala i Zachary’ego Weinera.

Auston Bunsen — czym zajmuje się ten przedsiębiorca blockchain

Vidal przedstawia Bunsena, przedsiębiorcę blockchain z Florydy, który prowadzi QuickNode.com. Jego firma zapewnia infrastrukturę blockchain dla 30 różnych blockchainów, w tym Solana, Ethereum i innych. Nie zapewnia jeszcze wsparcia dla blockchainu BSV, ponieważ nie ma na to zapotrzebowania. Bunsen twierdzi, że otrzymał „kilka próśb” o wsparcie blockchain BSV, ale nie na tyle, aby uzasadnić decyzję biznesową.

Jakie usługi świadczy QuickNode? Oferuje dostęp do blockchainów z możliwością odczytu i zapisu, umożliwiając ludziom wysyłanie transakcji i ich odczytywanie. Zapewnia także powiadomienia o wystąpieniu określonych zdarzeń lub typów transakcji. Firma zebrała ponad 100 milionów dolarów i planuje dalej budować narzędzia i zagłębiać się w infrastrukturę blockchain.

Czy to czyni ich konkurentami dla GorillaPool i/lub JungleBus? Wuckert twierdzi, że jest pośrednim konkurentem, ale nie jest bezpośrednią konkurencją, ponieważ łańcuch bloków BSV bardzo różni się od innych łańcuchów bloków. Pełne węzły blockchain BSV są wykładniczo większe niż inne, a JungleBus umożliwia klientom subskrybowanie określonych zestawów danych. Zasadniczo są to oprogramowanie pośredniczące między aplikacjami a pełnymi węzłami.

Jak widzisz przyszłość blockchainów? Nad czym pracowałeś?

Liu jako pierwszy odpowiada na to pytanie. Mówi nam, że nadal pracuje nad sCrypt i jest podekscytowany tym, jak może współpracować z Ordinals, aby odblokować nowe możliwości Bitcoina. Uważa również, że Ordinals jednoczą ludzi w różnych łańcuchach i w ramach blockchainu BSV, co jest pozytywną zmianą.

Liu twierdzi, że tokeny były „brakującym elementem”, a poprzednie protokoły nie były w pełni kompatybilne z inteligentnymi kontraktami — ten uzupełnia to, do czego zaprojektowano sCrypt. Podróżował do różnych szkół wyższych i uniwersytetów i opowiada nam, jak bardzo studenci są tym wszystkim podekscytowani. W przeciwieństwie do negatywnego nastawienia do blockchainu BSV w branży kryptowalut, studenci są podekscytowani jego możliwościami, a dzięki różnym warsztatom i samouczkom stają się coraz bardziej świadomi tego, co mogą zbudować na BSV.

Weiner pyta Liu, co najbardziej ekscytuje uczniów w związku z sCrypt. Odpowiada, że są zdumieni, że Bitcoin może zawierać inteligentne kontrakty, są pod wrażeniem, że można je napisać w TypeScript, a skalowalność i możliwości BSV powalają je.

Jak sCrypt i Ordinals pasują do Internetu na Bitcoinie? Liu twierdzi, że są one połączone z Bitcoinem, co oznacza, że można je kontrolować za pomocą inteligentnych kontraktów. Mówi, że nie potrafi wyjaśnić, jak duży jest to problem, i wierzy, że to prawdziwy przełom, który otwiera nieskończone możliwości.

Co jest możliwe w przypadku liczb porządkowych, czego nie było wcześniej?

Wuckert twierdzi, że szukał tego od lat — to prosty protokół wykorzystujący rzeczywiste sygnały satelitarne. Cała złożoność została usunięta, a satoshi są pierwszą warstwą, na której budujesz, umożliwiającą ich integrację ze wszystkim innym, łącznie z sCryptem.

David Case mówi, że każdy tydzień prowadzi do nowego odkrycia na temat współpracy sCrypt i Ordinals. W sCrypt możesz decydować, jak będą wyglądać nowe wyjścia, otwierając wiele drzwi i tworząc praktycznie nieograniczone możliwości.

JPEG Wars używa również liczb porządkowych. To gra wieloosobowa polegająca na podłączeniu portfela i korzystaniu z napisów w zręcznościowej strzelance. Gra jest szybka, niezwykle ekscytująca i łatwa. Gry mogą pomóc zjednoczyć ludzi, a ta cieszy się zainteresowaniem różnych łańcuchów bloków. W rzeczywistości większość ludzi w grze Discord to użytkownicy BTC, mówi nam JPEG Wars. CoOM Battles zgadza się z ostatnim punktem, twierdząc, że obecnie rozmawia nawet z ludźmi z Litecoin i Dogecoin.

Aby dowiedzieć się więcej o opiniach gości na temat blokowania BSV, gier na blockchainie BSV, NFT, możliwości mikropłatności i nie tylko, posłuchaj pełnej rozmowy, klikając link na górze. Nie zapomnij zasubskrybować CoinGeek, abyśmy mogli powiadomić Cię o nadchodzących dyskusjach!

Obejrzyj: Kurt odpowiada na pytania widzów dotyczące liczb porządkowych w BTC i BSV

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : What’s going on in the blockchain space? Auston Bunsen joins CoinGeek Discussions on X spaces – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO