Magia współpracy MagicDapp: Philly Police to dopiero początek

Firma VX Technologies ogłosiła niedawno partnerstwo z Departamentem Policji w Filadelfii i MagicDapp, umożliwiające przejrzystość i rozliczalność akt policyjnych za pomocą łańcucha blokowego BSV.

Ta wiadomość wywołała u mnie uśmiech, ponieważ kilka miesięcy temu byłem z Justinem Pauly, prezesem VX Technologies, na London Blockchain Conference, dyskutując o ekscytującej premierze AlphaDapp, zasadniczo ulepszonej wersji MagicDapp.

Podczas gdy Pauly nieustannie podróżuje po świecie, przemawia na imprezach i spotyka się z potencjalnymi partnerami, Zach Weiner, założyciel VX Technologies, mieszka na Florydzie i jest dumnym członkiem South Florida Bitcoin Citadel, miejsca, w którym narodziła się współpraca z policją.

„Dwie strony tej samej rewolucyjnej monety, MagicDapp i AlphaDapp służą różnym potrzebom. MagicDapp jest dostosowany do majsterkowiczów, osób zaangażowanych w mniejsze projekty oraz osób, które pragną prostej i intuicyjnej bramy do świata blockchain” – powiedział mi Weiner.

„Niezależnie od tego, czy chodzi o projekty osobiste, czy rozwiązania dla małych firm, MagicDapp demokratyzuje technologię blockchain, czyniąc ją bardziej przyjazną dla użytkownika niż tworzenie podstawowego arkusza kalkulacyjnego” – powiedział.

„Z drugiej strony AlphaDapp ma premierę jako bardziej wyspecjalizowane narzędzie, przeznaczone dla wdrożeń na większą skalę, profesjonalnych programistów i korporacji. Oferuje znacznie większy wolumen rekordów, a ekspert VXTech zbuduje dla Ciebie aplikację i strukturę danych” – wyjaśnił Weiner.

Podsumowując, MagicDapp jest przeznaczony dla początkujących i entuzjastów, podczas gdy AlphaDapp jest przeznaczony dla profesjonalistów i przedsiębiorstw. Razem tworzą uzupełniający się ekosystem oparty na technologii blockchain BSV, z którego dosłownie każdy może korzystać.

Partnerstwo VX Technologies z wydziałem policji w Filadelfii jest szczególnie ekscytujące, ponieważ stanowi krok w kierunku korygowania korupcji w organach rządowych przy użyciu skomplikowanej technologii i przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

„MagicDapp zmienia reguły gry, demokratyzuje łańcuch bloków za pomocą narzędzia bez kodu, które umożliwia każdemu przekształcanie prostych arkuszy kalkulacyjnych lub tabel danych w weryfikowalne rekordy łańcucha bloków w zaledwie kilka minut” — wyjaśnił Weiner.

„Wyobraź sobie, że twoje dane są wspierane przez bezpieczny i niezmienny charakter łańcucha bloków, a wszystko to za pomocą prostego kodu QR do natychmiastowej weryfikacji. Znajomość kodowania? Niepotrzebny. Jeśli posiadasz podstawowy arkusz kalkulacyjny lub plik oddzielony przecinkami, MagicDapp płynnie i natychmiast przeniesie Cię od danych do łańcucha bloków” – dodał.

Innym powodem, dla którego partnerstwo VX Tech z filadelfijską policją wydało mi się tak ekscytujące, jest to, że wszystko zaczęło się w South Florida Bitcoin Citadel, projekcie, do którego mój kolega i założyciel Citadel, Kurt Wuckert Jr., jest tak bardzo pasjonatem.

„Cytadela była katalizatorem, miejscem spotkań innowacji. Nasze spotkanie z Lloydem na imprezie Cytadeli zapoczątkowało połączenie, ale to nasz dzień demonstracyjny naprawdę sprawił, że magia się wydarzyła” — ujawnił Weiner.

„Lloyd, kustosz policyjnych akt OpenSource miasta Filadelfii, był naocznym świadkiem, jak MagicDapp może chronić ważne bazy danych. Przeszliśmy od ochrony wrażliwych baz danych do niezmiennej księgi, która jest niezmienna i solidna” — dodał.

Na podstawie moich rozmów z Paulym, Weinerem i wieloma innymi osobami w przestrzeni blockchain uważam, że to ogłoszenie policji to dopiero początek, ponieważ integralność danych leży u podstaw rewolucji cyfrowej, która jest teraz na wyciągnięcie ręki.

W rzeczywistości, według Weinera, reakcja na MagicDapp była jak dotąd „elektryczna”, co jest niesamowitym znakiem, że blockchain BSV zmieni świat, krok po kroku.

„W każdej demonstracji nasi partnerzy nie tylko widzą narzędzie — wyobrażają sobie przyszłość. Rozpoznają nowe, spersonalizowane sposoby wykorzystania unikalnych możliwości MagicDapp. Fala się buduje, a podekscytowanie jest namacalne” – powiedział Weiner.

Aby uzyskać więcej informacji na temat MagicDapp, dołącz do cotygodniowej wersji demonstracyjnej.

Obejrzyj: MagicDapp i AlphaDapp z Justinem Paulym z VX Technologies

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : The magic behind MagicDapp: Philly Police partnership is just the beginning – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO