HEX nie żyje — czy przejdzie do historii jako największy schemat Ponziego w historii cyfrowej waluty?

Nie tak dawno Richard Schueler, znany również jako Richard Heart, był na szczycie świata. Po uruchomieniu i rozpoczęciu promowania HEX, sprzedawanego jako pierwszy na świecie Blockchain Certificate of Deposit w 2018 roku, Heart regularnie chwalił się w mediach społecznościowych swoimi zakupami za milion dolarów i wszystkimi fantazyjnymi rzeczami, które nabył.

Teraz HEX nie żyje, a Heart stoi w obliczu wielu zarzutów ze strony Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), w tym przeprowadzania niezarejestrowanych ofert papierów wartościowych i oszustw. Podczas gdy ten pierwszy jest powiązany z jego oferowaniem i promowaniem HEX, PulseChain i PulseX, ten drugi jest powiązany z jego rzekomym sprzeniewierzeniem co najmniej 12 milionów dolarów funduszy inwestorów na zakup dóbr luksusowych.

W jego napędzanym przestępczością szaleństwie zakupowym znalazły się wysokiej klasy zegarki, sportowe samochody i 555-karatowy czarny diament znany jako „The Enigma”. Heart wcześniej chwalił się posiadaniem największego czarnego diamentu na świecie w swoim X (wcześniej na Twitterze) biografii. , ale szybko usunął wszelkie odniesienia do niego, a także wspomniane wcześniej tokeny, gdy zaczęły się plotki, że SEC zadaje pytania.

CoinGeek przez lata ostrzegał wszystkich przed Heart i HEX

Tak jak zrobiliśmy to z szefem FTX, Samem Bankmanem-Friedem, CoinGeek już dawno ostrzegł potencjalnych inwestorów przed Heart.

Heart został pozwany za naruszenie przepisów antyspamowych w stanie Waszyngton w początkach Internetu. Był również powiązany z pewnymi mrocznymi interesami, w tym szantażem, rabunkiem i korupcją, w Panamie, chociaż trzeba powiedzieć, że nie postawiono mu żadnych zarzutów w tych sprawach.

W 2020 roku CoinGeek wzmocnił obawy dotyczące podejrzanych transakcji związanych z HEX. Heart w mediach społecznościowych nazwał obawy „głupimi” i odrzucił je.

Teraz HEX rozbił się i spalił, spadając ze szczytu 50 miliardów dolarów do mniej niż 10% obecnego poziomu, a HEXicans są w rozsypce, ponieważ bogactwo, które myśleli, że zgromadzili, wyparowuje w czasie rzeczywistym.

Dlaczego wszyscy najwięksi wrogowie dr Craiga Wrighta to oszuści?

Serce jest znane jako jeden z największych przeciwników dr Craiga Wrighta. Od lat atakuje doktora Wrighta przy każdej nadarzającej się okazji, a raz nawet wykpił go ze sceny, twierdząc, że kłamał na temat bycia wynalazcą Bitcoina.

Jednak od tego czasu Heart został oskarżony o oszustwo (a będzie ich o wiele więcej), a dr Wright zgromadził ogromne portfolio własności intelektualnej blockchain, a także kilka imponujących zwycięstw prawnych w swoim dążeniu do udowodnienia w sądzie, że jest, rzeczywiście, wynalazca Bitcoina.

Czy to nie zabawne, jak najgłośniejsi wrogowie dr Wrighta, tacy jak Heart, Ricardo Spagni z Monero i założyciel Binance Changpoeng Zhao, znaleźli się po złej stronie prawa, podczas gdy dr Wright wygrał wszystkie sprawy sądowe do tej pory ?

Oczywiście stali czytelnicy CoinGeek będą wiedzieć, dlaczego tak jest: dr Wright jest tym, za kogo się podaje, a ci, którzy nazywają go oszustem, wiedzą, że to, co reprezentuje, to koniec ich schematów łatwego pieniądza i początek czegoś nowego: prawdziwe narzędzie blockchain.

Richard Heart i jego różne projekty są gotowe. Reszta wrogów dr Wrighta i Bitcoina pójdzie w ich ślady.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : HEX is dead—will it go down as the largest Ponzi scheme in digital currency history? – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO