Gospodarka łańcuchowa: każda transakcja BSV osłabia kartel „kryptograficzny”.

Wszystkie transakcje na blockchainie BSV mają znaczenie, a kartel kryptograficzny tego nienawidzi. Gospodarka łańcuchowa, którą umożliwia Bitcoin, jest antidotum na każdy skorumpowany system, taki jak obecna przestrzeń zasobów cyfrowych.

Czym jest ekonomia łańcuchowa BSV typu blockchain?

W tej chwili nasze gospodarki są odizolowane od danych, ponieważ nie mamy ogólnoświatowej warstwy rozliczeniowej — brakuje nam jednego źródła prawdziwych danych. Mamy różne dane pieniężne w naszych bankach i handlu, a wszyscy ci gracze starają się jak najlepiej dopasować swoje księgi.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) stwierdził, że potrzebna jest ujednolicona księga, podobnie jak w infrastrukturze cyfrowej, która mogłaby łączyć systemy monetarne z innymi rejestrami. Brzmi bardzo podobnie do tego, co wymyślił dr Craig Wright z oryginalnym Bitcoinem, który obecnie żyje w łańcuchu bloków BSV.

W tym artykule dr Wright powiedział:

Widzę, że Bitcoin staje się globalnym systemem transakcyjnym opartym na towarach, z którego można korzystać bezpośrednio lub po emisji i stworzeniu cyfrowych walut banku centralnego działających na bazie Bitcoin.

Jeszcze tam nie jesteśmy. Kartel kryptograficzny chce pozostać w systemie silosu danych, w którym podejrzane giełdy mogłyby „sprzedawać” zasoby cyfrowe we własnych bazach danych, nawet nie będąc właścicielem ich w łańcuchu. Gdy tylko ludzie wycofują swoje zasoby cyfrowe, wszystko się psuje — a to tylko jeden przykład. CoinGeek od lat zajmuje się kartelem kryptograficznym.

Gospodarka łańcuchowa jest inna. Jeśli używasz łańcucha bloków BSV do czegokolwiek, jesteś częścią gospodarki on-chain, ponieważ nie umieszczasz po prostu danych gdzieś z możliwością manipulowania nimi. Wszystko jest powiązane z towarem informacyjnym, jakim jest BSV, plus niespotykane mikrowyceny.

Bardziej pasjonujący opis gospodarki łańcuchowej przedstawił cztery lata temu przedsiębiorca Bitcoin, Jack Liu:

Dlaczego gospodarka łańcuchowa BSV jest inna?

Pamiętaj, co ZeMing Gao powiedział na konferencji Blockchain w Londynie. Oryginalny Bitcoin (BSV) wnosi fizyczność do cyfrowości poprzez wdrożenie kontroli danych i dodanie wymiaru pieniężnego. Gao powiedział:

Osada, czyli fizyczność. Kiedy dam ci dziesięć dolarów, wręczę ci je, masz pewną gwarancję, że nie mam już tych dziesięciu dolarów. To jest oznaka fizyczności.

To właśnie dzieje się, gdy dokonujesz transakcji na blockchainie BSV. Dane mają znaczenie w łańcuchu i są niewiarygodne poza łańcuchem.

Kartel kryptograficzny działa głównie w sferze cyfrowej, na przykład rozpowszechniając fałszywe wiadomości w celu zniesławienia wynalazcy Bitcoina, dr Craiga Wrighta i BSV Blockchain. To działa — ale tylko do pewnego stopnia.

Wyobraź sobie, że używasz blockchain BSV do gier online, księgowości, płatności, faktur, mediów społecznościowych, badań akademickich, przechowywania danych i tak dalej. Wszystko czysto cyfrowe poza łańcuchem będzie prawie wydawać się fałszywe, płytkie, a nawet nudne w porównaniu z połączeniem fizyczności wniesionej do danych za pomocą blockchain BSV.

To tam kartel kryptowalutowy traci swoją obecną władzę. Nie mogą wprowadzić cię w nową gospodarkę informacyjną, która się rozwija. Jeśli stawiasz na BTC lub jakikolwiek inny zasób cyfrowy oprócz BSV, stawiasz własne pieniądze przeciwko już rosnącej gospodarce łańcuchowej.

Słynny ekonomista George Gilder powiedział CoinGeek:

Wizja Satoshi przejawia się teraz w poziomie transakcji, który przyćmiewa poziom transakcji BTC. Wszyscy skupiają się na kapitalizacji rynkowej Bitcoina (…), ale idziesz do przodu, wymyślając nowe rzeczy, używając pieniędzy jako miernika własnych osiągnięć. A Bitcoin SV teraz startuje w dziedzinie transakcji.

Uderzyli również w blockchain BSV na poziomie fizycznym!

Jednym z fizycznych aspektów kartelu kryptograficznego była ich udana kampania usuwania z giełdy przeciwko blockchainowi BSV. Może się to wydawać zjawiskiem cyfrowym, ale było fizyczne, ponieważ BSV jako towar został odcięty od płynności cyfrowej przestrzeni aktywów. Odcięcie od możliwości rynkowych to fizyczny mechanizm kontroli, a nie cyfrowy.

Cała presja regulacyjna i prawna na giełdy, takie jak Binance, ma jednak fizyczny wpływ na kartel kryptograficzny. Innymi słowy: skutecznie usunęli BSV z giełdy i mogą teraz zostać skutecznie wycofani z giełdy przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Kolejnym „fizycznym uderzeniem”, które kartel kryptograficzny musi przełknąć, jest sprawa Tulip dr Wrighta przeciwko niektórym programistom kryptograficznym. Baw się dobrze, broniąc się przed wiarygodnym procesem sądowym, płacąc trollom w mediach społecznościowych.

Widzisz, te czysto cyfrowe oszustwa rzeczywiście spowolniły blockchain BSV, ale są mirażem. Rozpływa się, ilekroć fizyczność – jak w „realnym świecie” – jest przeciwstawiona temu.

Kartel kryptowalutowy należy już do przeszłości, ponieważ nigdy nie zamierzali działać w sieci

Wszystko, co jest przedmiotem transakcji na blockchainie BSV, nie jest wyłącznie cyfrowe. Powtarzam: transakcje blockchain BSV nie są wyłącznie cyfrowe!

Kartel kryptograficzny nie istnieje w łańcuchu. Nigdy nie było i nigdy nie będzie. Gospodarka on-chain to nic, w czym kartel kryptograficzny mógłby zarobić jakiekolwiek pieniądze dzięki swoim obecnym modelom biznesowym. W rzeczywistości ekonomia on-chain zabija kartel kryptograficzny, ponieważ on-chain oznacza światło na wszystko, co robimy – na lepsze i na gorsze, ale przynajmniej widzimy rzeczy takimi, jakie są.

Dr Wright powiedział w tym artykule:

Bitcoin to przejrzysty system, który umożliwia śledzenie monetarne. Nie jest możliwe stworzenie anonimowego systemu opartego na blockchainie. Jest to ważne, ponieważ anonimowość sprzyja korupcji.

Pomyśl o tym w ten sposób: im częściej używamy łańcucha bloków BSV do przeprowadzania transakcji, tym mniej mocy dajemy obecnemu systemowi kartelu kryptograficznego. Nawiasem mówiąc, to samo dotyczy naszego zniekształconego fiducjarnego systemu monetarnego.

Obejrzyj: Kurt Wuckert Jr. odpowiada na pytania dotyczące Bitcoina i łańcucha bloków w tym odcinku CG Weekly Livestream

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : On-chain economy: Each BSV transaction weakens the ‘crypto’ cartel – CoinGeek

Author: BitcoinSV.pl
CEO