Wzywamy wszystkich ekspertów blockchain: Nadeszła długo oczekiwana konferencja Blockchain w Londynie

Londyn, 30 maja 2023 r.: Przygotuj się na wyczekiwaną londyńską konferencję Blockchain, która odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca w Centrum Królowej Elżbiety II (QEII) w sercu stolicy. Podczas trzydniowej konferencji wezmą udział eksperci z branży blockchain, liderzy branży i wizjonerzy, którzy spotkają się, aby wziąć udział w wnikliwych dyskusjach, możliwościach nawiązywania kontaktów i eksploracji najnowszych trendów w przestrzeni blockchain. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć cenny wgląd w skalowalność technologii blockchain, szczególnie na poziomie transakcyjnym i odkryć, w jaki sposób nieograniczone skalowanie otwiera nowe możliwości w dziedzinie mikrotransakcji, transferów danych i nie tylko.

Wśród głównych prelegentów, którzy wystąpią na scenie podczas tegorocznej konferencji, znajdują się:

Ryan Kavanaugh – CEO Proxima Media i producent filmowy weźmie udział w panelu „Powering a New World of Streaming with NFTs and the BSV Blockchain”
Kenneth Braithwaite – były sekretarz Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych wygłosi przemówienie na temat „Nawigacja po morzach innowacji: wyznaczanie kursu, aby przekształcić przeszkody w triumfy”
Lars-Jacob Boe – starszy partner, Bain Norway wystąpi na scenie z dyskusją na temat „Zrozumienie ewolucji Web3 i wpływu technologii transformacyjnej na sektor finansowy”
Trzydniowe wydarzenie obejmie również rozmowy na temat potencjału transformacyjnego technologii blockchain w obszarach takich jak integralność danych, cyberbezpieczeństwo i sztuczna inteligencja, a także w jaki sposób skalowalność blockchain umożliwi następną generację IoT. Dodatkowe sesje dotyczą przyszłości tokenów Blockchain, ram regulacyjnych dla waluty cyfrowej w Europie oraz skalowania on-chain vs. Layer 2, pojawienia się Metaverse oraz transformacyjnych zastosowań blockchain dla rządu, przedsiębiorstw i dużych marek.

Inni wybitni mówcy to m.in.

Alex Matsuo, współkierujący Web3 w regionie EMEA w Amazon Web Services
Niels van den Bergh, dyrektor generalny MintBlue
Richard Baker, założyciel i dyrektor generalny Tokenovate
Dr Craig Wright, dyrektor naukowy nChain
Dr Agata Slater, Konsultant ds. Strategii Blockchain w IBM
Bryan Daugherty, Global Public Policy Director, Bitcoin Association
Tegoroczna konferencja odbywa się tuż po rekordowym tygodniu na blockchainie BSV. Blockchain BSV, prowadzony przez Vaionex, firmę świadczącą usługi API, przetworzył około 85 milionów transakcji w ciągu zaledwie 24 godzin. Vaionex przyczynił się do tego, wdrażając TIMESEAL, nową aplikację, która będzie miała głęboki wpływ na podejście rządów i przedsiębiorstw do adopcji blockchain. TIMESEAL zostanie w pełni zaprezentowany na konferencji w tym tygodniu.

Osoby, które nie mogą osobiście uczestniczyć w London Blockchain Conference, mogą zarejestrować się i dołączyć do nas wirtualnie za pośrednictwem następującego linku.

O londyńskiej konferencji Blockchain:

SIEĆ. UCZYĆ SIĘ. ANGAŻOWAĆ SIĘ.

Na London Blockchain Conference pokazujemy, w jaki sposób BSV Blockchain zmieni świat i pomoże ludziom dostrzec inny sposób zarządzania danymi, budowania skalowalnych rozwiązań on-chain i osiągania wielkich rzeczy. Robimy to, tworząc wartościowe, wnikliwe i angażujące wydarzenia, które edukują i informują, umożliwiając łączenie się i tworzenie sieci w celu budowania silnych relacji biznesowych. Nasza konferencja to najlepsza okazja, aby zobaczyć innowacje blockchain, ogłoszenia dotyczące dużych ekosystemów, premiery nowych produktów, aktualizacje technologii, przemówienia programowe, panele i czaty liderów blockchain. Dołącz do nas i przekonaj się sam.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Calling all blockchain experts: The long-awaited London Blockchain Conference has arrived – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO