Aplikacja Gate2Chain-IBM Trace jest najlepszą rekomendacją dla blockchain BSV: Stefan Matthews na CoinGeek Backstage

Trace, platforma oparta na łańcuchu bloków, która umożliwia użytkownikom tworzenie cyfrowych bliźniaków dla dowolnego produktu i śledzenie ich w całym łańcuchu dostaw i dystrybucji, jest jedną z najlepszych rekomendacji dla łańcucha bloków BSV. Tak twierdzi prezes wykonawczy i współzałożyciel grupy nChain, Stefan Matthews. W wywiadzie dla CoinGeek Backstage Matthews wezwał media głównego nurtu do podkreślenia użyteczności blockchain, a nie tylko oszustw i upadków „kryptograficznych”.

Trace został wstępnie uruchomiony przez Gate2Chain podczas pokazowego wydarzenia dla zaproszonych gości na London Blockchain Conference dwa tygodnie temu. Opracowana we współpracy z IBM aplikacja została zaprezentowana na imprezie jako narzędzie do śledzenia kluczowych składników posiłków spożywanych przez gości podczas imprezy.

„Jeśli to nie popiera BSV w najbardziej pozytywny sposób, nie wiem, co mogłoby być” – zauważył Matthews.

Matthews odegrał kluczową rolę we wszystkich poprzednich iteracjach nadchodzącej konferencji, „ale ta jest większa i bardziej ekscytująca niż wszystko, co widziałem wcześniej”.

Londyńska konferencja Blockchain ma ponad 100 zaproszonych prelegentów, prowadzonych przez głównego naukowca nChain, dr Craiga Wrighta. Niedawno ujawniono, że wśród prelegentów będzie aktor „Gotham” Ben McKenzie i złoty robak Peter Schiff.

Wciąż jeszcze nie ogłoszono innych ekscytujących gości, a według Matthewsa, który ma „dostęp poufnych informacji do pełnej listy gości”, żaden programista blockchain nie może przegapić wydarzenia.

Prezes nChain zaapelował do mediów głównego nurtu o ciągłe i ciągłe skupianie się na oszustach, oszustach, piramidach finansowych i przestępczości w branży „kryptograficznej”. Nadszedł czas, aby media skupiły się na użyteczności bazowego łańcucha bloków, powiedział reporterce CoinGeek Backstage, Becky Liggero.

„Pracujemy z oryginalnym protokołem” – dodał. „Ten oryginalny protokół został zaprojektowany z myślą o nieograniczonej skalowalności; skalowanie rozwiązuje wszystkie problemy”.

Możesz zdobyć bilety i wziąć udział w największym wydarzeniu Bitcoin i Blockchain w roku lub transmitować na żywo całe trzydniowe wydarzenie w zaciszu własnego domu.

Obejrzyj: Twórz przyszłość za pomocą blockchain na London Blockchain Conference 2023

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Gate2Chain-IBM’s Trace application is the best endorsement for BSV blockchain: Stefan Matthews on CoinGeek Backstage – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO