Londyńska konferencja Blockchain oferuje przedsmak tego, co nadejdzie 31 maja

Co ma wspólnego masowo skalowany publiczny blockchain z restauracjami z gwiazdką Michelin? Podczas wydarzenia zapowiadającego London Blockchain Conference 2023 w środę wybrana grupa 100 osób z branży medialnej, spożywczej i technologicznej miała przedsmak tego, w jaki sposób najnowocześniejsza technologia umożliwia identyfikowalność w łańcuchu żywnościowym.

Odbywająca się w kultowym Searcys w Gherkin w Londynie impreza tylko dla zaproszonych wyróżnia się na tle innych wydarzeń, oferując doznania kulinarne połączone z identyfikowalnością — oczywiście napędzaną technologią blockchain.

W menu: sezonowość, zrównoważony rozwój i pochodzenie

Goście zostali powitani przy wejściu na przyjęcie z szampanem, co było okazją do nawiązania kontaktów z wpływowymi mediami i celebrytami, w tym gospodarzem Lucy Hughes, wraz z dyrektorami zarządzającymi blockchain, takimi jak prezes wykonawczy nChain Stefan Matthews, główny naukowiec nChain, dr Craig Wright i dyrektor generalny Gate2Chain, Bart Olivares. Po przyjęciu goście zostali zaprowadzeni do jadalni, gdzie zostali powitani przez Ayre Group i założyciela CoinGeek, Calvina Ayre.

W centrum wydarzenia znajduje się czterodaniowe menu degustacyjne, którego kuratorem jest nagrodzony gwiazdką Michelin szef kuchni i współzałożyciel HIDE, Ollie Dabbous, który poprzez prezentację zaprezentował rzeczywiste możliwości technologii blockchain.

Oprócz delektowania się niesamowitym posiłkiem, goście mogą również doświadczyć rzeczywistego zastosowania technologii blockchain za pośrednictwem aplikacji Trace firmy Gate2Chain, w której śledzą historię „od źródła do talerza” dotyczącą kluczowych składników, wraz z parowaniem win i alkoholi, na łańcuchu . Jessica Jaume, menedżer ds. operacji i rozwoju biznesu w Gate2Chain, przedstawiła krótką prezentację wyjaśniającą, w jaki sposób blockchain odgrywa rolę wieczorem.

Trace to cyfrowe rozwiązanie bliźniacze opracowane przez Gate2Chain we współpracy z IBM, oferujące dożywotnie gwarancje posiadania produktu i jest wspierane przez niezmienne pochodzenie i bezpiecznie przechowywane w łańcuchu bloków. Oparta na blockchain aplikacja do śledzenia i śledzenia pokazuje, jak wygląda ostateczny certyfikat autentyczności w rzeczywistych warunkach — taki, który pozwala dostawcom wykazać się odpowiedzialnością, a jednocześnie pomaga konsumentom w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji.

„W dzisiejszym świecie, w którym trudno odróżnić oryginał od repliki, trudno jest ufać, jak legalne są towary luksusowe i mieć pełne zaufanie do jakości produktu, niezależnie od tego, czy mówimy o modzie, jedzeniu, sztuce czy motoryzacji” — Jaume mówi publiczności. „Śledzenie to ostateczny certyfikat autentyczności — rejestr produktów, w którym można z całą pewnością prześledzić pochodzenie i własność produktu na całe życie”.

Tak wygląda przyszłość z blockchainem

Technologia blockchain to coś więcej niż zwykłe oszustwa i bańki „kryptograficzne”; w rzeczywistości prawdziwie skalowalny publiczny łańcuch bloków może rozwiązać problemy świata rzeczywistego — również pod względem prawnym. Wydarzenie zapowiadające London Blockchain Conference 2023 oferuje coś więcej niż tylko doznania kulinarne, to także demonstracja prawdziwej użyteczności technologii blockchain, na przykład w przypadku identyfikowalności żywności.

A to tylko przedsmak – zamierzona gra słów – tego, co czeka wszystkich na London Blockchain Conference, która odbywa się w QE II Centre w Londynie od 31 maja do 2 czerwca. Aby dowiedzieć się więcej o tym i innych blockchainach użytkowych, lub zaprezentuj swoje rozwiązanie lub produkt otwartej publiczności, zarezerwuj swój bilet już dziś!

Obejrzyj: Twórz przyszłość za pomocą blockchain na London Blockchain Conference 2023

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : London Blockchain Conference offers a taste of what’s to come on May 31 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO