Pierwsze kroki w Radiant RXD

Być może trafiłeś do Radiant, ponieważ zobaczyłeś tweet od kogoś i byłeś ciekawy, ponieważ ktoś ci o tym wspomniał, może dlatego, że widziałeś go na jakiejś stronie metrycznej, a może to tylko zbieg okoliczności. Tak naprawdę nie ma znaczenia powód, dla którego tu przybyłeś, ale tutaj zostawię ci krótki przewodnik, abyś wiedział trochę o Radiant, zanim zapuścisz się w wydobycie, rozwój, a nawet inwestowanie pieniędzy.

Czym jest promienny?
Radiant to rewolucyjna sieć zaprojektowana w celu rozwiązania problemów ze wszystkimi istniejącymi łańcuchami bloków pod względem skali, równoległości i kompletnego programowania Turinga. Radiant to system zasobów cyfrowych peer-to-peer, który umożliwia bezpośrednią wymianę wartości bez przechodzenia przez stronę centralną. Podobnie jak Bitcoin, sieć Radiant wymaga minimalnej struktury i znaczników czasowych transakcji w ciągłym łańcuchu dowodu pracy opartym na haszu (SHA512/256).

Wprowadzamy dwie nowatorskie, przełomowe techniki walidacji zasobów cyfrowych: unikalne referencje i system odporny na indukcję ogólnego przeznaczenia, z których oba działają w stałym czasie i przestrzeni O(1). Możliwe jest komponowanie danych wyjściowych w dowolny sposób, bez uszczerbku dla nieodłącznej równoległości i charakterystyki wydajnościowej architektury opartej na danych wyjściowych niewykorzystanych transakcji (UTXO). Dlatego użytkownicy mogą dowolnie opuszczać i ponownie dołączać do sieci Radiant, mając pewność integralności i autentyczności swoich zasobów cyfrowych.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

PORTFELE

PRZEWODNIKI

Compile Nodehttps://radiant4people.com/guides/node/compile

GÓRNICTWO

JAK KUPIĆ RADIANT?

Network Details

Network Name: Radiant
Mining Algorithm: SHA512/256 Proof-of-work
Block Time: 5 minutes
Mature time: 100 blocks
Initial Block Size: 256 MB
Transactions/sec: >1000
Block Reward Schedule: 50,000 per block
Block Reward Halvening: 2 years
Next Halving: April 2024
Maximum Supply: 21,000,000,000
Decimal Places: 8
Launch Date: 2022–06–21 02:42 UTC

EMISSION CURVE

KILKA INFOGRAFIK

GŁÓWNY

SOCIAL MEDIA

CODE

FAUCETS

DANE KRYPTOWALNE

Autor : BitcoinSV.pl

Nasz adres RXD

Źródło : FIRST STEPS IN RADIANT. Why Radiant? Here is a summary of… | by Radiant Community | Apr, 2023 | MediumAuthor: BitcoinSV.pl
CEO