BitSurf: rewolucyjna platforma mediów społecznościowych

Nasz adres : https://bitsurf.network/user/bitcoinsvpl

BitSurf pojawił się ponownie jako własny klient mediów społecznościowych, integrując zasoby blockchain, takie jak niewymienialne tokeny (NFT), wymienne tokeny i motywy, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować swoje wrażenia. Wcześniej BitSurf był klientem Open Social, ładowanym jako alternatywna skórka Twetcha. Teraz aplikacja została ponownie uruchomiona jako niezależna sieć społecznościowa z ciekawym podejściem do łączenia użytkowników ze sobą i selekcjonowania treści.

Użytkownicy rejestrują się za pomocą tradycyjnej nazwy użytkownika, adresu e-mail i hasła zamiast portfela Bitcoin. Użytkownicy mogą nadal łączyć swoje portfele Twetch i RelayX, aby włączyć dodatkowe funkcje. Istnieją wszystkie podstawowe funkcje mediów społecznościowych, takie jak publikowanie, śledzenie itp., które są teraz poza łańcuchem. To, co jest w łańcuchu, to zasoby, które użytkownicy mogą łączyć ze swoimi profilami i sprzedawać, tworząc społeczności.

Obszary tokenów to grupy, z którymi może wchodzić w interakcje każdy właściciel określonego tokena. Na przykład, jeśli posiadam SHUA, mogę wchodzić w interakcje w prywatnej grupie, którą widzą tylko inni posiadacze SHUA.

screenshot from bitsurf

Jak pisze BitSurf w swoim wątku na Twitterze i poście wprowadzającym, Token Spaces dodaje wartość do każdego tokena utworzonego na RelayX. Użytkownicy mogą teraz kupić token, aby stać się częścią ekskluzywnej społeczności, jeśli będzie się ona rozwijać. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć NFT jako motywy w RelayX i sprzedawać je na BitSurf, aby inni mogli użyć ich do dostosowania wyglądu swojego klienta, a także swoich postów. Motywy stają się również polami żetonów, ponieważ same są żetonami!

Aby przetestować, stworzyłem motyw za pośrednictwem RelayX i mogłem wybrać swoją paletę kolorów. Jako wymóg muszę zapłacić BitSurf 5% tantiem za motywy, które mają być wykorzystane na stronie. Wklej swój identyfikator kontraktu z RelayX, a następnie wybierz modyfikator palety i kliknij Motyw Mint, aby wyświetlić go w zakładce Token Spaces.

screenshot from bitsurf

Stamtąd użytkownicy mogą odwiedzić Twoją Token Space, kupić motyw i zaangażować się!

BitSurf ma galaktyki (listy), w których użytkownicy mogą wybierać posty. Każdy użytkownik ma domyślnie własną Galaktykę Ulubionych, ale może dodać więcej w ramach subskrypcji Pro za 7,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD rocznie. Subskrypcja Pro zapewnia również dostęp do generatora obrazów w aplikacji.

Po dodaniu kilku postów do Twojej Galaktyki, BitSurf każe ChatGPT udostępnić Zsyntetyzowane Podsumowanie na stronie tej Galaktyki.

screenshot from bitsurf

Platforma jest również dostarczana z bezpłatnym botem ChatGPT. Po prostu rozpocznij pytanie od !gpt, a po zakończeniu odpowiedź bota zostanie osadzona w poście.

BitSurf stworzył innowacyjne doświadczenie w mediach społecznościowych z nowatorskimi funkcjami i możliwością selekcjonowania informacji i tworzenia społeczności. Koszt subskrypcji jest nieco wysoki i, co zrozumiałe, implementuje Stripe w celu ułatwienia płatności kartą kredytową. Opcja płatności BSV byłaby miła lub, co ciekawsze, NFT w stylu luksusowego członkostwa, które zapewnia dożywotni dostęp. W ten sposób użytkownicy mogą sprzedawać dostęp, jeśli chcą, i pozwolić rynkowi ustalać ceny członkostwa w oparciu o podaż i popyt, a nie eksperymentować ze stałą ceną. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę się doczekać, jak społeczność wykorzysta te funkcje i jakie dalsze zmiany są w zanadrzu.

Obejrzyj: Naprawianie mediów społecznościowych za pomocą łańcucha bloków BSV

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BitSurf: A revolutionary social media platform – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO