Portfel Bitcoin Centbee uruchamia przelewy bankowe dla europejskich użytkowników

Użytkownicy Centbee w Europie mogą teraz wypłacać swoje Bitcoiny bezpośrednio na swoje rachunki bankowe w euro. Nowa funkcja zapewnia użytkownikom Bitcoin najwygodniejszy jak dotąd sposób wydawania swoich zasobów cyfrowych.

Podczas gdy płatności bitcoinowe nadal zakorzeniają się na całym świecie, nadal króluje fiat. Przez lata użytkownicy Bitcoina musieli korzystać z torów poza rampą, które mogą być niedostępne, zawodne lub kosztowne, aby wydać swoje Bitcoiny. Nigdy więcej.

Centbee pozwala teraz swoim użytkownikom wypłacać Bitcoiny na swoje konta bankowe.

„Teraz użytkownicy Centbee w Europie będą mogli wysyłać swoje Bitcoin SV bezpośrednio do wszystkich banków obsługujących SEPA, oferując wygodną opcję dla tych, którzy chcą zamienić swoje Bitcoiny na euro”, powiedział CoinGeek dyrektor generalny i współzałożyciel Centbee, Lorien Gamaroff. .

Użytkownicy mogą następnie wypłacać swoje euro z bankomatów w całym regionie, dając im „namacalny sposób na wydawanie kryptowaluty” – dodał Gamaroff.

Centbee zawsze dążyło do tego, aby Bitcoin był łatwiejszy do wydawania. Portfel pozwala już użytkownikom na dokonywanie płatności bezpośrednio za pomocą ich bitcoinów do niektórych z największych na świecie detalistów, od Walmart (NASDAQ: WMT) do Amazon (NASDAQ: AMZN). Użytkownicy w rodzimej Afryce Południowej mogą płacić za media, robić zakupy, płacić za subskrypcje online i bardziej bezpośrednio za pomocą swoich Bitcoinów.

Najnowsza funkcja jest kolejnym krokiem w misji firmy. Jak wskazuje Gamaroff, wypełnia lukę dla użytkowników, którzy chcą przechowywać swoje pieniądze w formie cyfrowej w portfelu Centbee, ale być może będą musieli pobrać fizyczną gotówkę z bankomatu w celu dokonania płatności offline.

„Ten nowy rozwój jest znaczącym krokiem dla Centbee i zmienia zasady gry dla posiadaczy Bitcoin SV w Europie. Możliwość zamiany bitcoinów na euro zapewnia większą elastyczność i mniejszą niepewność tym, którzy chcą wykorzystywać swoje zasoby cyfrowe w codziennym życiu”, mówi Gamaroff dla CoinGeek.

Nowa funkcja pojawia się w czasie, gdy BSV stanął w obliczu wycofania z niektórych głównych giełd, w tym Bittrex, Bitvavo i Robinhood (NASDAQ: HOOD). Z jednej strony te skreślenia służą uwolnieniu BSV z niemal wszechobecnej kultury spekulacji tokenami, dominującej w „kręgach kryptograficznych”. Jednak odmówiono milionom wygodnej, łatwo dostępnej platformy do kupowania i sprzedawania Bitcoinów.

Centbee „ma na celu zapewnienie bardzo potrzebnej ulgi” dzięki nowej funkcji.

Wsparcie dla europejskich banków to dopiero początek. Gamaroff ujawnił, że firma pracuje nad przelewami bankowymi do kilku kolejnych krajów w nadchodzących tygodniach.

Uczynienie Bitcoina użytecznym

Misją Centbee jest uczynienie Bitcoina użytecznym do codziennych potrzeb. Obejmuje to przelewy transgraniczne, sektor, który nadal jest obciążony wysokimi kosztami, powolnymi transakcjami i ogólną nieefektywnością. Portfel oferuje prostą, intuicyjną i tanią alternatywę dla starszych systemów finansowych.

„Dzięki Centbee użytkownicy mogą wysyłać pieniądze z łatwością i pewnością, wiedząc, że ich bliscy otrzymają je szybko i za ułamek kosztów pobieranych przez tradycyjnych operatorów przekazów pieniężnych” — podkreśla Gamaroff.

Nadeszła wreszcie era użyteczności. Dawno minęły czasy, kiedy skąpe białe księgi z odrobiną obietnic „do księżyca” rodziły cyfrowego jednorożca. Wiele firm, które osiągnęły szczyt dzięki szumowi reklamowemu, rozpada się, gdy ziarno i plewy zostają rozdzielone.

Centbee stoi wysoko wśród platform oferujących użytkownikom prawdziwą użyteczność. Gamaroff zobowiązuje się do dalszego wykorzystywania masowo skalującego się łańcucha bloków BSV, aby „oferować naszym użytkownikom bardziej wydajne i opłacalne rozwiązania finansowe”.

„W miarę jak coraz więcej osób zaczyna dostrzegać zalety blockchain BSV, przewidujemy dalszy wzrost adopcji walut cyfrowych i realizację transformacyjnego potencjału technologii blockchain”.

CoinGeek Cotygodniowa transmisja na żywo z Lorien Gamaroff: Włączanie płatności BSV dla głównych

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin wallet Centbee launches bank transfers for European users – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO