Popularna gra CryptoFights powraca z zupełnie nowymi funkcjami

Po dwóch miesiącach przestoju CryptoFights ogłosiło, że powraca z kilkoma dużymi aktualizacjami. Oparta na technologii Blockchain gra walki FYX Gaming firmy BSV ma teraz nowy modułowy backend, który gwarantuje obsługę przyszłych aktualizacji i szybszą rozgrywkę. System własności przedmiotów został również całkowicie przeprojektowany, z „Game Vault” dla natywnych przedmiotów gry oraz „Blockchain Vault” z obsługą wielu blockchain do przechowywania i handlu innymi zasobami.

Niegdyś odpowiedzialna za lwią część codziennych transakcji w BSV, popularna gra turowa była niedostępna od lutego 2023 r., aby przygotować się do wersji 2.0. W tamtym czasie gracze musieli wypłacić swoje BSV z portfeli gier (ale nie tokenów CFS gry), pozostawiając niektórych zastanawiających się, kiedy i czy CryptoFights powrócą. Jednak bez określonego harmonogramu FYX zapewnił ich, że przestój będzie tylko tymczasowy, a to ostatnie ogłoszenie ożywi zainteresowanie platformą.

Skarbce gier i Blockchain z obsługą wielu łańcuchów

FYX stworzył również bramę FYX do przenoszenia zasobów między dwoma skarbcami. Obiecując „pomost między tradycyjną grą a pełnoprawnym doświadczeniem web3”, FYX Gateway umożliwia graczom przenoszenie przedmiotów między natywnym BSV CryptoFights, a także Polygon, Binance Smart Chain, Ethereum i innymi. Gracze mogą przechowywać zasoby i handlować nimi z usługami zewnętrznymi, takimi jak Metamask i OpenSea.

Opłaty na innych łańcuchach bloków będą bezpłatne dla użytkowników (tj. pokrywane przez FYX), a przelewy będą natychmiastowe, jeśli korzysta się z BSV. W poście na blogu opublikowanym w tym tygodniu firma powiedziała, że rozumie, że dawni gracze chcą wypróbować nową wersję i obiecuje, że „wkrótce” będzie informować ich o dużych ogłoszeniach.

„Niedawno zakończyliśmy 24-godzinny test w sieci testowej dla ogromnej liczby 1 miliona bitew PVP i przygotowujemy się do wkrótce przeprowadzenia podobnego testu w głównej sieci, więc obserwuj to miejsce, aby uzyskać więcej aktualizacji. Co więcej, przeprojektowaliśmy własność przedmiotów i rejestrację bitew w łańcuchu bloków, biorąc to, co już robiliśmy, i czyniąc to jeszcze lepszym.”

Istnieje również lista kanałów mediów społecznościowych, w tym Twitter, Discord i Telegram, dla tych, którzy szukają najnowszych wiadomości.

FYX obiecuje również duże ulepszenia rozgrywki i ogólnej użyteczności CryptoFights, mówiąc, że „są one przeznaczone dla tradycyjnych graczy i odblokowują zupełnie nowy świat możliwości, pozornie łącząc doświadczenia w grze i na łańcuchu”.

FYX: „Nie przyspieszamy procesu”

Nie jest jeszcze dostępna konkretna data premiery ani konkretna lista nowych funkcji, a FYX mówi: „nie przyspieszamy procesu” i „jesteśmy daleko od zakończenia”. Zespół drażnił się, mówiąc, że pojawią się ulepszenia i nowe funkcje postaci, wrogów, zadań i tabel wyników. Pojawią się również nowe funkcje społecznościowe, takie jak globalny czat i listy znajomych.

Pod koniec 2022 r. blockchain BSV przetwarzał w niektóre dni ponad 35 milionów transakcji, przy czym CryptoFights odpowiadał za większość tego wolumenu. Jednak nawet bez swojej obecności BSV zdominowało wykresy kołowe transakcji na Bitinfocharts, z 3,47 milionami transakcji w ciągu ostatnich 24 godzin i 54% udziałem we wszystkich transakcjach przeciwko Ethereum, BTC i Litecoin, a także XRP/Ripple (który nie jest łańcuchem bloków).

Gra zyskała duże zainteresowanie w BSV i przestrzeni gier ze względu na bogaty projekt świata i wciągającą rozgrywkę. W pewnym sensie (tymczasowo) padł ofiarą własnego sukcesu, wymagając regularnych aktualizacji, aby nadążyć za liczbą użytkowników, chociaż FYX zawsze twierdził, że jest oddany jego długoterminowemu sukcesowi i wolał zamknąć system, aby całkowicie odbudować system zamiast pogarszać wrażenia graczy.

Gra oparta jest na Dungeons and Dragons, a rzuty kośćmi określają wyniki walki. Gracze zdobywają również umiejętności i ulepszają przedmioty w grze, im dłużej grają, a blockchain BSV rejestruje wszystkie ruchy i status przedmiotów. Rekordy blockchain wszystkich ruchów w grze służą również jako mechanizm uczciwości i przeciwdziałania oszustwom, ponieważ wszystkie wcześniejsze gry/gry mogą być analizowane później.

Obejrzyj BSV Stories, odcinek 5: Odblokowywanie potencjału gier opartych na technologii blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Popular game CryptoFights is coming back with all-new features – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO