Karty podarunkowe HandCash Pay oferują więcej niż na pierwszy rzut oka

HandCash uruchomił prostą aplikację internetową do natychmiastowego kupowania cyfrowych lub fizycznych kart podarunkowych za pośrednictwem stosu HandCash Pay. Klienci mogą kupować Amazon (NASDAQ: AMZN), Visa (NASDAQ: V), Nintendo (NASDAQ: NTDOF) eShop i Starbucks (NASDAQ: SBUX) spośród ponad 1000 kart dostępnych na całym świecie za pomocą Bitcoin SV (BSV). Wśród ciągłego usuwania cyfrowej waluty, ta funkcja zapewnia prosty sposób na wypłatę gotówki za pomocą kart podarunkowych Visa lub MasterCard (NASDAQ: MA) lub na mnóstwo towarów lub usług.

Amazon QR code on Handcash

Na przykład, użytkownicy mogą kupić kartę podarunkową Amazon o wartości zaledwie 0,01 USD. Po kliknięciu Kup z BSV pojawi się link HandCash Pay. Korzystając z portfela HandCash lub SimplyCash, po prostu zeskanuj kod QR i zapłać, a karta podarunkowa zostanie natychmiast wysłana na powiązany adres e-mail. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, możesz wygodnie otworzyć aplikację i po prostu kliknąć Zapłać zamiast skanować kod QR.

Ten płynny proces płatności jest możliwy dzięki interfejsom Pay API uruchomionym przez zespół w zeszłym roku, w których dowolne dane (takie jak adres e-mail lub inne informacje istotne dla klienta) są osadzone w kodzie QR i/lub żądaniu internetowym. Po zapłaceniu zdalny serwer jest powiadamiany o płatności i wysyła kartę podarunkową. Ta metoda jest znacznie bezpieczniejsza i tańsza w przetwarzaniu niż tradycyjny proces płatności kartą kredytową, w którym firmy muszą koniecznie powiązać informacje o kliencie z poufnymi danymi, takimi jak numery kart (lub tokeny), kody CVV i daty ważności. Zakup kart podarunkowych nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Każdy portfel, który implementuje protokół BIP270, może obsługiwać zakupy kart podarunkowych, dlatego Simply Cash jest natychmiast obsługiwany. Ponadto, ponieważ żądania płatności są wywołaniami HTTP, każda aplikacja innej firmy może z łatwością to zaimplementować. Zespół doda również obsługę innych portfeli, tokenów i walut cyfrowych.

Ze względu na elastyczny charakter wyjść Bitcoin, możliwe są podzielone płatności, takie jak polecenia i automatyczne nagrody cashback. Jeśli chodzi o zwrot gotówki, HandCash Pay natywnie obsługuje daty wygaśnięcia, więc firma może uruchamiać okresy promocyjne zwrotu gotówki, aby zachęcić do zakupów. Co więcej, zniżkę na nagrody można uzyskać w ramach tej samej transakcji lub potencjalnie za pomocą tokenów lub tokenów niezamiennych (NFT) za pośrednictwem ich nadchodzącego wsparcia Ordinals, takiego jak nagradzanie pierwszych 100 zakupów karty podarunkowej Visa między 11-12 UTC, aby zarobić limitowana edycja pistoletu PayPistol NFT.

Zakupy kart podarunkowych będą natywnie obsługiwane w aplikacji i portfelu wraz z wydaniem HandCash 5.0, co zostało opóźnione z powodu integracji USDC zatrzymanej przez Circle na początku tego roku. Podjazdy Fiata będą nadal niedostępne, ale funkcja na żądanie będzie dostępna wkrótce. Po ponownym włączeniu doładowań HandCash zasadniczo będzie miał wystarczająco dobre wrażenia podczas wsiadania i wysiadania, aby użytkownicy mogli kupować i wydawać BSV.

Oczywiście premiery produktów zawsze spotykają się z krytyką, a dwie największe to ta funkcja, która nie jest niczym nowym i żaden użytkownik nie chce „wypłacić” swojej BSV, gdy cena jest na najniższym poziomie w historii. Chociaż prawdą jest, że zakupy kart podarunkowych za pomocą Bitcoin były możliwe od lat, nowością jest tutaj połączenie z elastycznymi interfejsami Pay API.

Zespół HandCash mógłby zacząć wdrażać bardzo ciekawe systemy wypłat i nagród z różnymi firmami. Na przykład różne linki Pay mogą mieć dołączone różne metadane i/lub podział przychodów, co wskazywałoby, z których kanałów (link bezpośredni, różne konta na Twitterze, w aplikacji) użytkownicy kupują najwięcej. Zniżki czasowe lub wyjątkowe nagrody można zastosować dla różnych, określonych kanałów, aby stworzyć szum i FOMO (strach przed przegapieniem). Możliwości są nieograniczone dzięki tej technologii i nie mogę się doczekać dalszych działań zespołu.

Obejrzyj: HandCash w odblokowaniu wartościowego Internetu — oto jak to zrobić

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : There’s more than meets the eye with HandCash Pay gift cards – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO