Bitcoin SV is now listed on Transak.com

ZUG, Szwajcaria, 30 marca 2023:Bitcoin Association for BSV ma przyjemność ogłosić, że tokeny Bitcoin SV (BSV) są już dostępne do handlu na Transak, wiodącej globalnej cyfrowej platformie walutowej. Notowanie BSV na Transak zapewni użytkownikom łatwy dostęp do zasobów cyfrowych, umożliwiając im kupowanie, przechowywanie i sprzedaż BSV na platformie znanej ze swojej wygody, bezpieczeństwa i niezawodności w kilku głównych regionach świata.

Transak to zlokalizowana w Wielkiej Brytanii usługa integracji deweloperów dla aplikacji web3, która obsługuje wpłaty i wypłaty fiat-to-crypto. Usprawnia kupowanie i sprzedawanie zasobów cyfrowych, umożliwiając głównym użytkownikom i firmom dostęp do tokenów blockchain. Skupiając się na zapewnieniu bezproblemowej obsługi, Transak jest dostępny w 160 kryptowalutach na ponad 75 blockchainach za pośrednictwem kart, przelewów bankowych i innych metod płatności w 150 krajach.

Notowanie BSV na Transak pojawia się, gdy coraz więcej firm i osób indywidualnych korzysta z walut cyfrowych do płatności i inwestycji. Nowe notowanie wyraźnie wskazuje na dalszy wzrost BSV. Zaprojektowany, aby być bardziej skalowalnym i wydajnym, BSV jest znany z szybkiego czasu przetwarzania i niskich opłat transakcyjnych, co czyni go atrakcyjną opcją dla firm i osób poszukujących niezawodnego i niedrogiego systemu płatności. BSV ma dobrą pozycję, aby stać się wiodącym graczem w przestrzeni cyfrowej waluty.

Shawn Ryan, dyrektor ds. relacji korporacyjnych – giełd, portfeli w Bitcoin Association for BSV, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Transak i zobaczyć BSV na ich platformie. Ta nowa oferta zapewnia użytkownikom BSV więcej możliwości łatwego dostępu do walut cyfrowych i przeprowadzania transakcji z nimi. Wierzymy, że wzmocni to pozycję BSV na rynku walut cyfrowych i wzmocni nasze zaangażowanie w zapewnienie naszym użytkownikom niezawodnego i wydajnego systemu płatności”.

O stowarzyszeniu Bitcoin dla BSV

Stowarzyszenie Bitcoin jest stowarzyszeniem non-profit (Verein) w Szwajcarii i globalną organizacją branżową, która rozwija Bitcoin SV (BSV). Skupia przedsiębiorstwa, start-upy, programistów, handlowców, giełdy, dostawców usług, procesory transakcyjne blockchain (górników) i inne osoby w ekosystemie Bitcoin SV. Stowarzyszenie wspiera Bitcoin SV jako oryginalny Bitcoin, ze stabilnym protokołem i masową skalowalną mapą drogową, aby stać się nowym światowym pieniądzem i globalnym blockchainem dla przedsiębiorstw. Organizacja dąży do zbudowania przyjaznego dla regulacji ekosystemu, który sprzyja zgodnemu z prawem postępowaniu, jednocześnie zachęcając do innowacji w zakresie cyfrowej waluty i łańcucha bloków.

Lightning Sharks, w imieniu stowarzyszenia Bitcoin dla BSV

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin SV is now listed on Transak.com – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO