Zacznij otrzymywać BSV już dziś: Łatwe płatności Bitcoin dla przedsiębiorców, ekspertów, twórców i małych firm

Czy jesteś przedsiębiorcą, osobą kreatywną lub właścicielem małej firmy szukającym taniego, wydajnego i bezpiecznego sposobu zarabiania na swoich towarach i usługach? Tradycyjne systemy płatności mogą być drogie i skomplikowane, uniemożliwiając wielu osobom udział w globalnej gospodarce. Na szczęście Bitcoin SV (BSV) zapewnia rozwiązanie tego problemu. Dzięki niskim opłatom, krótkim czasom transakcji i możliwości obsługi do 100 000 transakcji na sekundę, BSV oferuje firmom nowe możliwości rozwoju i odniesienia sukcesu.

W tym artykule pokażemy, jak łatwo zacząć otrzymywać płatności BSV i zbadamy korzyści płynące z korzystania z tej innowacyjnej technologii w celu uzupełnienia dochodów, a nawet utrzymania się w pełnym wymiarze godzin.

Internet miał być równym polem gry, na którym każdy mógł uczestniczyć w globalnej gospodarce. Niestety, tradycyjne systemy płatności są zbyt drogie i skomplikowane, co uniemożliwia wielu osobom skorzystanie z tej możliwości.

BSV ma na celu urzeczywistnienie tej wizji poprzez zapewnienie niedrogiego, wydajnego i bezpiecznego sposobu monetyzacji towarów i usług dla osób fizycznych i małych firm. BSV wyróżnia się na tle tradycyjnych metod płatności niskimi opłatami i krótkimi czasami transakcji, które mogą obsłużyć do 100 000 transakcji na sekundę. Dzięki mikropłatnościom i możliwości konkurowania z większymi firmami, BSV oferuje firmom nowe możliwości rozwoju i odniesienia sukcesu.

Jeśli masz witrynę internetową oferującą treści, dane lub informacje związane z Twoją branżą, rozważ akceptację BSV jako metody płatności. Podobnie, jeśli produkujesz produkty cyfrowe, takie jak e-booki, muzyka, dzieła sztuki, oprogramowanie, aplikacje lub szablony, Bitcoin1 może być świetnym sposobem otrzymywania płatności. Jeśli świadczysz usługi zdalne lub cyfrowe, takie jak korepetycje, coaching, wprowadzanie danych, tłumaczenia, usługi Photoshop, projektowanie stron internetowych lub SEO, Bitcoin oferuje opłacalny i wydajny sposób otrzymywania płatności.

Przedsiębiorcy, twórcy, osoby prywatne i małe firmy powinny rozważyć wykorzystanie Bitcoin jako elektronicznej gotówki dla swoich firm. Korzystając z BSV, możesz przetestować rynek i zobaczyć, jak możesz uzupełnić swoje dochody. Najlepsze jest to, że rozpoczęcie jest łatwe. Nie musisz martwić się o każdy techniczny aspekt Bitcoina, zanim zaczniesz go używać. Początkowo wszystko, czego potrzebujesz, to bezpieczny sposób otrzymywania i przechowywania BSV. Aby rozpocząć, potrzebujesz tylko adresu Bitcoin.

Aby wygenerować swój adres Bitcoin, możesz użyć generatora adresów Bitcoin, takiego jak Bitaddress.org. Chociaż dostępne są inne generatory portfeli BSV, polecam Bitaddress.org, ponieważ możesz pobrać stronę internetową, która generuje adres Bitcoin na swój komputer, odłączyć się od Internetu i rozwijać swój adres Bitcoin offline. Wykonanie tego w trybie offline zapewnia, że podczas procesu generowania żadne dane nie zostaną przesłane do innego miejsca. Zmniejsza to szansę, że ktokolwiek będzie monitorował Twoją aktywność w Internecie w czasie rzeczywistym przed przechwyceniem lub uzyskaniem dostępu do Twoich danych adresowych Bitcoin. Ponadto Bitaddress.org jest łatwy do audytu, ponieważ wszystkie jego funkcje są zakodowane na stronie internetowej, co ułatwia programistom i programistom przeglądanie i sprawdzanie kodu pod kątem problemów z bezpieczeństwem i integralnością2.

Po uzyskaniu adresu Bitcoin możesz zacząć otrzymywać płatności Bitcoin, udostępniając swój klucz publiczny innym. Kluczowe znaczenie ma zabezpieczenie adresów Bitcoin, aby zapobiec kradzieży. Twój adres Bitcoin zawiera klucz publiczny i klucz prywatny, które są kodami alfanumerycznymi, które możesz zapisać lub skopiować do bezpiecznego dokumentu, który zaszyfrujesz hasłem. Pomyśl o swoim kluczu publicznym jako o adresie e-mail, który możesz udostępnić innym, aby otrzymać BSV. Z drugiej strony Twój klucz prywatny jest jak hasło dostępu do portfela Bitcoin i powinieneś go zabezpieczyć, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi i kradzieży. Możesz zabezpieczyć swoje klucze publiczne i prywatne, zapisując je na papierze i przechowując w bezpiecznym kontenerze lub skarbcu. Alternatywnie możesz zapisać je w pliku zaszyfrowanym silnym hasłem lub hasłem i zapisać plik na urządzeniu przenośnym, takim jak pamięć USB lub karta SD.

Możesz również rozważyć umieszczenie tych pojemników, pamięci USB lub kart SD w innym miejscu, takim jak dom członka rodziny lub bank, ponieważ są one skonfigurowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo w skarbcach.

Jedną z najważniejszych korzyści płynących z korzystania z BSV jest elastyczność, jaką oferuje w ustalaniu cen towarów i usług, wynikająca z możliwości dokonywania mikrotransakcji. Możesz pobierać opłaty za subskrypcje swojej witryny na podstawie miesięcznych, tygodniowych lub dziennych opłat. Możesz pobierać opłaty za pobranie, minutę lub stronę, jeśli oferujesz produkty cyfrowe, takie jak piosenki, filmy lub e-booki. Możesz pobierać opłaty za minutę, pół godziny, godzinę lub dzień, jeśli świadczysz usługę. Korzystając z BSV, możesz obniżyć koszty o jedną setną procenta w porównaniu z konkurencją, zwiększając konkurencyjność i szanse na sukces.

Aby zmaksymalizować użyteczność BSV, rozważ samodzielne zbadanie jego potencjału. Korzystając z tej innowacyjnej technologii, możesz uzupełnić swoje dochody lub zarabiać na życie w pełnym wymiarze godzin. Dzięki BSV możliwości są nieograniczone.

Podsumowując, korzystanie z BSV może obniżyć koszty, zwiększyć przychody i konkurować z większymi firmami. Dzięki mikropłatnościom i szybkim czasom przetwarzania jest to innowacyjna technologia, która może pomóc Ci odkryć nowe możliwości dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie, niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, ekspertem, twórcą, czy właścicielem małej firmy, dlaczego nie rozważyć zaakceptowania Bitcoin SV jako metody płatności i zobaczyć, jakie korzyści może ci to przynieść?

O autorze:

Marquez Comelab – założyciel BSVSearch.com – gorąco wierzy w potencjał Bitcoin SV w zapewnianiu ekspertom, kreatywnym ludziom i małym firmom łatwego i opłacalnego sposobu zarabiania na swoich towarach i usługach. Marquez z pasją dzieli się swoją wiedzą i umożliwia innym korzystanie z tej innowacyjnej technologii. Stworzył demonstrację wideo na temat generowania własnego adresu portfela Bitcoin, aby każdy, gdziekolwiek, mógł zacząć zarabiać Bitcoin już dziś. Dzięki wskazówkom Marqueza możesz dowiedzieć się, jak szybko i bezpiecznie skonfigurować swój portfel Bitcoin oraz skorzystać z tej ekscytującej nowej możliwości. Obejrzyj jego film na: https://youtu.be/b9pwFERGTWE.

Uwagi:
[1] Należy pamiętać, że kiedy mówimy Bitcoin, mamy na myśli Bitcoin SV z symbolem giełdowym BSV. Nie należy go mylić z BTC, implementacją, która porzuciła podstawowe zasady opisane przez jej wynalazcę (Satoshi Nakamoto) w dokumencie Bitcoin Whitepaper.
[2] Zrobiłem demonstrację krok po kroku użycia Bitaddress.org do generowania adresu Bitcoin. Tytuł: „Jak skonfigurować portfel Bitcoin, aby otrzymywać BSV (papierowy/zimny portfel)” autorstwa BSVSearch.com, https://youtu.be/b9pwFERGTWE.

https://twitter.com/BitcoinsvP/status/1636359872819109893?s=20

Obejrzyj: Lepsze płatności z BSV

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Start receiving BSV today: Easy Bitcoin payments for entrepreneurs, experts, creatives, and small businesses – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO