Prezes IPv6 Forum Latif Ladid opowiada o promowaniu IPv6, 5G i blockchain na CoinGeek Backstage

IPv6 to wschodząca technologia, która jest niemal synonimem łańcucha bloków — w rzeczywistości na całym świecie odbywają się wydarzenia omawiające konwergencję technologii IPv6 i technologii blockchain, w tym IEEE Future Networks World Forum w Montrealu.
Prezes IPv6 Forum, Latif Ladid, główny organizator wydarzenia, powiedział, że rozpoczęły się w 2018 roku w Santa Clara, gdzie większość firm 5G pracuje nad promocją technologii i jak najszybszym jej wdrożeniem. W 2022 roku w Montrealu w Kanadzie odbyła się flagowa konferencja IEEE.
„Wydarzenie tutaj było oczywiście wirtualne z powodu COVID, więc tym razem wróciliśmy ponownie do Kanady, ponieważ ma ona bardzo żywy ekosystem 5G”, powiedział Ladid CoinGeek Backstage, wyjaśniając, w jaki sposób wymyślili nazwę wydarzenia. technologie 5G i 6G oraz blockchain i IoT.
„Zastanawialiśmy się, jaka powinna być następna nazwa tej konferencji, aby zająć się nie tylko 5G i 6G, ale także innymi rzeczami. Dlatego nazwaliśmy to Future Networks. Przyjrzymy się, jak zintegrować ze sobą wszystkie rodzaje technologii. Dlatego stworzyliśmy sympozjum dla sieci optycznych, a także dla v2x lub autonomicznej jazdy, a także dla zastosowań horyzontalnych, zwłaszcza rozwiązań dla bezpieczeństwa, a jednym z nich jest blockchain” – powiedział.
„Myślę, że podczas sesji połączyliśmy IPV6, 5G i IoT oraz blockchain. Mieliśmy doskonałą sesję z kilkoma bardzo ważnymi przywódcami z USA” – powiedział Ladid.
Zapytany, w jaki sposób fora IPv6 pomagają w wyzwaniu, jakim jest promowanie IPv6 w USA z powodu mylenia reputacji Bitcoina z BTC, Ladid odpowiedział:
„To naprawdę fundamentalne pytanie i musimy być bardzo chętni do promowania właściwych rzeczy właściwym ludziom” – powiedział. „I wiesz, może nie powinniśmy tak bardzo antagonizować się z innymi facetami. Niech robią, co robią. Ale musimy skupić się na dłuższej perspektywie i myślę, że BSV, jak widzieliśmy w innych krajach, w których promowaliśmy to, jest naprawdę wielką wartością, ponieważ chcesz wzmocnić pozycję każdego obywatela. Różni się od innego modelu, który w zasadzie polega na zarabianiu pieniędzy”.
Na zakończenie Ladid potwierdził, że planują powrót do krajów Zatoki Perskiej i przygotowanie czegoś dla Republiki Południowej Afryki w maju.
Obejrzyj: Najważniejsze wydarzenia Światowego Forum IEEE Future Networks

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : IPv6 Forum President Latif Ladid talks promoting IPv6, 5G and blockchain on CoinGeek Backstage – VideoAuthor: BitcoinSV.pl
CEO