Ludzie z BSV

Jest tuzin osób, które mogłyby sporządzić listę podsumowującą rok 2022. Szczerze mówiąc, zacząłem ją pisać i znudziło mi się, ponieważ przez cały rok byłem tak przesiąknięty podekscytowaniem BSV i wydawało mi się to trochę zbyt powtarzalne, aby wyliczać wszystkie te same sukcesy, które Najlepsi CoinGeek pisali już o całym roku.

To był wspaniały rok, aby być wielkim blokerem z rekordowymi blokami, nowymi iteracjami świetnych projektów i mnóstwem powiewów świeżego powietrza w społeczności, podczas gdy kultura kasyn kryptograficznych staje w płomieniach. Na szczęście dla nas, BSV miało niewielki lub żaden kontakt z Celsjusza, Terra Luna, 3 Arrows Capital, Voyager, BlockFi, FTX lub innych zbankrutowanych firm wydobywczych, więc możemy obserwować, jak egotystyczna tytaniczna magiczna ziemia kryptograficzna tonie z bezpiecznej odległości — ale nie bez własnych blizn.

Jednak w tej chwili myślę, że jedyną rzeczą, która ma znaczenie, jest spojrzenie na ludzi, którzy wzięli rok 2022 – najgorszy rok finansowy w historii technologii blockchain – i postanowili wziąć się w garść i mimo wszystko walczyć o długie zwycięstwo w grze.

Nie wierzysz mi w statystyki? BTC nigdy nie zamknął rocznej świecy jako niedźwiedziego pochłonięcia, więc to zamknięcie oznacza lata niedźwiedzi.

Tradingview

Więc o czym mówimy?

Bez marek, bez firm i bez bzdur. Jeśli o to chodzi, kultura każdego pomysłu jest po prostu odzwierciedleniem ludzi, którzy sprawiają, że jest świetny, a kiedy inwestuję w BSV, jednym z najważniejszych wskaźników jest wartość ludzi! W przeciwieństwie do krytyki, istnieje solidna społeczność niesamowitych ludzi, którzy wierzą w technologię i wizję i ciężko pracują, aby to się stało na co dzień!

Oto ludzie, którzy zasługują na wielkie uznanie za sprawienie, że rok 2022 był wspaniały, wyznaczając drogę, ciężko pracując i pomagając zachować zdrowe DNA BSV. Ta lista dotyczy w szczególności osób, które powinny mieć większą liczbę obserwujących, więc wiele osób, które również zasługują na uznanie, zostanie pominiętych ze względu na tych, którzy zasługują na więcej uwagi niż obecnie.

Hektora Lopeza

Biografia: Kto? Nie pracuje w żadnej z oficjalnych marek, nie prowadzi oficjalnej narracji ani nie ma zdjęć na łodzi z Calvinem. Kim on może być? Cóż, jego tweety są tak wpływowe, że pojawiły się jako dowód w sądzie jako rodzaj „głosu BSV”. Często odwiedza wątki i regularnie prowadzi Spaces z mocnym rozumowaniem, skuteczną retoryką i dobrym nastawieniem. Najbardziej niezwykłą rzeczą jest to, jak bardzo jest w stanie mieszać się z kim jest krypto-kabała, pozostając jednocześnie niesamowicie zaangażowanym i skupionym na wizji BSV.

T38

Bio: Wszystkim, którzy myślą, że wszyscy na ziemi są tylko w portfelu Ayre, powinniście porozmawiać z T38: sprytnym inwestorem w jedne z najlepszych marek w BSV. Założyciel (fałszywej) „Cytadeli Zachodniego Wybrzeża” gdzieś na pustyni na południowym zachodzie Ameryki, ma suche i cierpkie poczucie humoru oraz pasję do wielkich bloków i sprytnej strategii. Prawdziwy atut dla społeczności jako inwestor i doradca.

Bretta Banfe’a

Niemal niemożliwe jest przecenienie siły dobrej osoby, która po prostu jest sobą i daje niezmiennie dobry przykład całej społeczności, a Brett jest dokładnie taki. Z nastawieniem na głośne życie możesz nigdy nie spotkać bardziej szczerej i hojnej duszy na ziemi. Możesz znaleźć go, który rozsiewa dobre wibracje w HandCash i Bitcoin Association.

Źródło

Ten jest wprawdzie trochę samolubny, ponieważ Mr Root jest moim partnerem w GorillaPool. Światowej klasy SysAdmin, jest COO w puli i jednym z najcenniejszych graczy infrastrukturalnych w Bitcoin. Działa w chmurze obliczeniowej jeszcze zanim stała się branżą, a bitcoinami zarządza od 2013 roku. Ten człowiek jest nieocenionym atutem dla GorillaPool i BSV jako całości. Jest także cholernie miłym facetem i oddanym człowiekiem rodzinnym z zamiłowaniem do klasycznych jpegów i kultury memów.

Gregory Bledsoe

Gregory jest doświadczonym informatykiem oraz polimatem zarówno technicznym, jak i kulturalnym. Ma przemyślany podcast, doświadczenie w kilku markach BSV, o których słyszałeś, i po cichu doradza niektórym z najlepszych marek w kosmosie. Jest nie tylko ninja DevOps, ale jeśli dodamy do tego wysokiej jakości brodę i pozycję w brazylijskim jiu-jitsu, może to być najciekawszy człowiek na świecie.

BitsJayJay

Ten facet wygląda i brzmi jak koleś, którego można spotkać w klubie muzycznym lub na meczu sportowym. Wygląda na zwykłego faceta, który robi zwykłe rzeczy, ale jeśli zaczniesz mówić o bitcoinie, ten człowiek jest źródłem informacji. W rzeczywistości potrafi wyliczać czasy, daty i nazwiska z historii Satoshi lepiej niż ktokolwiek inny, kogo spotkałem. Poza tym po prostu fajny facet do rozmowy.

Metatomista

Jestem wielkim fanem apologetyki epistemologicznej. Ten facet jest mistrzem retoryki w katolicyzmie i bitcoinie. Jak sama nazwa wskazuje, przyjmuje neoarystotelesowski pogląd na filozofię wiedzy i mądrości. Dyskutuj z tym człowiekiem na własne ryzyko!

Mateusza Zietzke

Matthew to kolejny utalentowany retor, ale z dużym naciskiem na teorię gier Bitcoin i ogólnie zachęty. Chociaż krytycy mogą pomyśleć, że jest gadułą, jest twórcą wielu cennych zasobów edukacyjnych dla programistów, a legenda głosi, że ma również bardzo starą historię w górnictwie.

Diego

Diego, nie pierwszy mówiący po hiszpańsku na liście i nie ostatni z tej listy, którego poznałem na Facebooku, można znaleźć na platformie Zuck, prowadząc długie rozmowy o bitcoinie z najlepszymi z nich. Jest także utalentowanym analitykiem technicznym i ma świetne poczucie humoru, udzielając ważnych lekcji wielu ludziom.

Bitcoiny Billy’ego

Czy to jego prawdziwe imię? Być może nigdy się tego nie dowiemy, ale Pan Bitcoins to kolejny dżentelmen, którego poznałem na Facebooku wiele lat temu i jest mistrzem wątków: zarówno w mediach społecznościowych, jak iw prawdziwym życiu. Zawsze jest stylowy, ucieleśnia pozytywne nastawienie i wydaje się, że kupuje co najmniej jeden z każdego dropu NFT, który kiedykolwiek zdarzył się w BSV!

Co jeszcze?

W trosce o wyłączność zamierzam skrócić tę listę i przypomnieć wszystkim, że jeśli rok 2023 naprawdę ma być wspaniałym rokiem, będzie to owoc wielkich ludzi pracujących nad wielkimi rzeczami. Są dziesiątki innych osób, które NAPRAWDĘ zasługują na okrzyki, więc może zrobimy z tego zabawną serię. W międzyczasie, podążaj za myślicielami i działaczami, aby wspólnie myśleć i robić bardziej ekscytujące rzeczy w 2023 roku.

Obejrzyj: Konferencja Blockchain w Londynie — Wprowadzenie rządu i przedsiębiorstw do łańcucha bloków

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Humans of BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO