Wiadomość Calvina Ayre na koniec roku do BSV

2023: „Nadchodzi nowy rok, a wraz z nim obietnica nowego początku. Okazja, aby zostawić przeszłość za sobą i wytyczyć nowy kurs” – mówi Calvin Ayre, założyciel CoinGeek, Ayre Group i LondonBlockchain.net, w swoim przesłaniu wideo na zakończenie roku 2022 i dzwonek w nadchodzącym roku. Nowy rok przyniesie pierwszy start-up jednorożca na blockchainie BSV oraz opłatę prowadzoną przez gry i przekazy pieniężne, aby wykorzystać jego zalety.

W tym roku Calvin od razu zabiera się do pracy w swoim tradycyjnym powitaniu sezonu. BSV jest oryginalnym protokołem Bitcoin w oryginalnym łańcuchu Bitcoin i jest gotowy, aby sprostać wymaganiom skalowania prawdziwie globalnej sieci transakcyjnej.

Każdy, kto dotyka Big Data, powinien zwrócić uwagę na BSV, który „pozostawił inne łańcuchy bloków w tyle pod względem wolumenu transakcji”, mówi. Jest to największy łańcuch blokowy typu proof-of-work według wszystkich istotnych wskaźników skalowania, a rok 2023 będzie rokiem, w którym wartość transakcji podąża za wolumenem.

W centrum uwagi znajdzie się również strumieniowe przesyłanie multimediów, z korzyściami płynącymi z imponującego portfolio własności intelektualnej nChain. Calvin rozmawia z dyrektorem zarządzającym Ayre Ventures, Paulem Rajchgodem, niedawno powołanym do zarządu usługi przesyłania strumieniowego filmów Row8. Row8 właśnie nabył platformę streamingową BSV Metaverse i Web3 Rad i wkrótce ogłosi umowę licencyjną na technologię z nChain.

„Spodziewam się lawiny podobnych zapowiedzi w 2023 roku” – mówi.

Calvin serdecznie wita również nowego dyrektora generalnego nChain, Christena Ager-Hanssena, osobę, która ostatnio tchnęła nowe życie w internetową społeczność użytkowników BSV. Wnosi również imponującą historię przedsiębiorczości, rozległą sieć kontaktów oraz „nieograniczoną energię i entuzjazm”, które „pomogą przyspieszyć wzrost nChain do przedsiębiorstwa wartego bilion dolarów”.

Innym ekscytującym obszarem jest IPv6 i obietnica wykładniczego wzrostu unikalnych adresów internetowych. BSV to jedyny blockchain, który jest w stanie obsłużyć ten wzrost, co społeczność IPv6 i IEEE zaczęły zauważać.

Walcz dalej o prawdziwy Bitcoin

Przez lata nie była to łatwa przejażdżka dla oryginalnego protokołu BSV i Bitcoina. Calvin przechodzi przez niektóre zmagania, z którymi on, dr Craig Wright i jego koledzy musieli się zmierzyć, starając się powstrzymać Bitcoin przed wypaczeniem przez siły zewnętrzne, które „użyły go do upierzenia własnych gniazd”.

Wraca do lata 2015 roku, kiedy Stefan Matthews po raz pierwszy przedstawił go dr Craigowi S. Wrightowi. Następnie odbyło się trzydniowe spotkanie w Vancouver, podczas którego trio planowało uratować Bitcoin i dać BSV „poczucie celu”.

„Gdyby nie to spotkanie, trzech mężczyzn nad dokumentami i Craig Wright, który wpada w szał, nie byłoby BSV. Bitcoin, jaki znamy, byłby ograniczony do zniekształconego protokołu znanego jako BTC”.

Calvin podsumowuje wiadomość odniesieniem do sprawy dr Wrighta przeciwko cybernękaniu w Norwegii, „walki, którą jest przeznaczony do wygrania”, ponieważ kieruje ją do bardziej doświadczonych tamtejszych sędziów apelacyjnych. Mówi, że rok 2023 będzie również oznaczał koniec negatywnych kampanii anulowania kultury prowadzonych przez fałszywych absolutystów wolnego słowa w „protokołach pretendentów”, którzy próbowali powstrzymać przesłanie BSV przed dotarciem do opinii publicznej.

Obejrzyj wiadomość wideo, aby usłyszeć to wszystko na własne oczy i, jak mówi Calvin, do zobaczenia na London Blockchain Conference w maju 2023!

Obejrzyj: Londyńska konferencja Blockchain 2023: Wprowadzanie rządu i przedsiębiorstw do łańcucha bloków

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Get ready for big things in 2023: Calvin Ayre’s end-of-year message to BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO