Rad NFTV przenosi swoją platformę NFT na blockchain BSV

Odkąd w marcu tego roku spotkałem Brooklyna Earicka w AIBC Dubai, CMO Rad NFTV, jestem wielkim fanem zarówno jego osoby, jak i firmy, którą reprezentuje.

Brooklyn to twardo stąpający po ziemi facet z wyjątkowym doświadczeniem na swoim koncie, takim jak czas pracy w NASA i poprzednie życie jako popularny DJ muzyki elektronicznej. Po spędzeniu trochę czasu z Brooklynem jasne jest, że rozumie długoterminową wartość, jaką technologia blockchain wnosi do stołu w porównaniu z próbami szybkiego zarobienia pieniędzy w krótkim okresie.

Rad NFTV to najnowocześniejsza platforma do strumieniowego przesyłania treści, która wykorzystuje technologię blockchain w sposób, który faktycznie dodaje wartość dodaną dla jej użytkowników. Po rozmowie z Brooklynem w Dubaju dowiedziałem się, że on i jego zespół planowali wprowadzić swoją platformę NFT do łańcucha bloków BSV, zarówno pod względem śledzenia, jak i monitorowania NFT wyemitowanych w innych sieciach, a także zapewnienia użytkownikom możliwości bicia NFT za pomocą BSV .

Szybko do przodu o sześć miesięcy do dzisiaj, a Rad NFTV poczynił duże postępy w swoich planach związanych z BSV.

„Rad NFTV to platforma streamingowa z tradycyjnymi treściami 2D, mamy treści VR, mamy hologramy, a następnie mamy cały zestaw narzędzi web3 dla twórców” — powiedział Brooklyn.

„Zamiast więc po prostu wchodzić na YouTube lub cokolwiek innego i tam publikować, możesz faktycznie ustalać swoje tantiemy za pomocą inteligentnych kontraktów i świetnych filmów, zdjęć mennic, czegokolwiek chcesz, bezpośrednio w wielu sieciach, przy czym BSV jest tego dużą częścią” ujawnił.

„Patrzymy na BSV jako na nasz dysk twardy, na którym wszystko, co robimy w dowolnym łańcuchu, zostanie pogodzone z BSV. W ten sposób istnieje zapis wszystkiego zewsząd. BSV zdecydowanie odgrywa dużą rolę w naszej ogólnej architekturze” – dodał.

Aby urzeczywistnić tę wizję, Rad NFTV ściśle współpracuje z nChain, aby wprowadzić BSV na ich platformę za pośrednictwem rozwiązania Kensei firmy nChain. Kensei został już zintegrowany z backendem Rad NFTV, a zespoły są obecnie w fazie testów.

„nChain odegrał kluczową rolę w przeprowadzeniu tego przez całą linię. Naszym inżynierom bardzo łatwo było zadawać pytania, uzyskiwać odpowiedzi i wdrażać rozwiązania” – potwierdził Brooklyn.

Oprócz uzgadniania danych za pomocą BSV za pośrednictwem Kensei, Rad NFTV pozwala również użytkownikom tworzyć typowe NFT w stylu JPEG lub wideo NFT przy użyciu technologii blockchain BSV.

„Od samego początku zawsze chcieliśmy działać na wielu platformach, co obejmowało zasadniczo wszystko, a BSV było czymś, co pojawiło się na naszym radarze jako niedroga, niezawodna i szybka opcja. I dlatego początkowo zaczęliśmy rozmawiać z nChain i Ayre Ventures” – wyjaśnił Brooklyn.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia, Rad zbudował niestandardowy interfejs do bicia z BSV na swojej platformie, który będzie publicznie dostępny w nadchodzących tygodniach.

rad-nftv-brings-their-nft-platform-to-bsv-blockchain-1

NFT z pewnością były szumem przez ostatnie kilka lat, ale niektórzy ludzie twierdzą, że szał NFT się skończył, a wiele firm w kosmosie prawdopodobnie zbankrutuje.

Zapytany o swoje przemyślenia na temat tego, jak ogólnie idzie przestrzeń NFT, Brooklyn przyznał, że szum wokół zdjęcia profilowego NFT „zdecydowanie się uspokaja”, ale zaznaczył, że zdjęcia profilowe nigdy tak naprawdę nie były ich celem.

„Zawsze postrzegaliśmy NFT ogólnie jako sposób, w jaki nasi użytkownicy i twórcy mogą kontrolować własne przeznaczenie z punktu widzenia dystrybucji i konsumpcji” — wyjaśnił Brooklyn. „Więc bardziej koncentrujemy się na backendowej stronie rzeczy. Ustaw własne tantiemy. Zarabiaj szybciej itp.” – dodał.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Rad NFTV brings their NFT platform to BSV blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO