Przedstawiamy Vaionex Gaming: integracja blockchain BSV z Counter-Strike

Firma Vaionex Corporation niedawno przedstawiła światu „Vaionex Gaming”, rozpoczynając od swoich wersji demonstracyjnych na portaluresia.com/demo, gdzie na początku tego roku uruchomili „Tower Blocks” i „Aviator”. Sam Aviator stworzył ponad 2,8 miliona transakcji w dniu, w którym został wydany, podkreślając, jak duże stało się zapotrzebowanie na gry zintegrowane z blockchainem i znaczenie korzystania z blockchain, które można skalować.

9 września firma Vaionex Gaming ogłosiła swój najnowszy wkład do gier na wysoce skalowalnym blockchainie BSV, integracji BSV z popularną strzelanką PC Counter-Strike.

„Branża gier dojrzała do przełomu, a blockchain BSV ma wszystkie funkcje, które nam to umożliwiają. Mikropłatności, przesyłanie danych w grze, cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie i escrow staking mogą być wykorzystywane do tworzenia przyjemniejszych wrażeń dla graczy” – powiedział Adam Bishop, szef Vaionex Gaming Division.

Ale co to dokładnie oznacza?

Aby wyjaśnić niektóre pajęczyny otaczające blockchain i gry dla tych, którzy mogą być nowsi w tej przestrzeni, Bishop z przyjemnością odpowiedział na kilka pytań, które wyjaśniają znaczenie integracji BSV z Counter-Strike i co to oznacza dla przyszłości blockchain i gier .

P: Gratulujemy ekscytującej wiadomości, Adam! Czy możesz podzielić się z nami, w jaki sposób integracja blockchain BSV z Counter-Strike zmienia wrażenia z gry dla graczy?

Dzięki integracji z BSV gracze Counter-Strike mogą zdobywać nagrody za każdą akcję w grze. Obecny system nagród jest następujący: 1 cent za obalenie, dodatkowy cent za trafienie w głowę i 2 centy za podłożenie bomby lub jej rozbrojenie.

Możliwość zobaczenia, jak Twój portfel Relysia kumuluje się w czasie rzeczywistym, wraz z powiadomieniami w grze informującymi o tym, ile pieniędzy zarobiłeś za każdą akcję, całkowicie zmienia dynamikę gry. Gracze są bardziej skłonni do długoterminowego angażowania się w te zachęty.

P: Ok, jaki jest związek między portfelem Relysia i Vaionex Gaming?

Vaionex Gaming to nasza brama do wielomiliardowego przemysłu gier. Relysia Wallet to nasz blockchain jako pakiet API usługi i portfel konsumencki. Postrzegamy Vaionex Gaming jako zbiór integracji gier, narzędzi programistycznych i demonstracji, jak łatwo można wykorzystać Relysia do tworzenia oszałamiających aplikacji Bitcoin SV, które działają.

P: Niesamowite. Więcej o tym później. Teraz skupmy się na tym, gdzie widzisz przyszłość gospodarki Play-to-Earn (P2E) w grach. Jak wypada w porównaniu z reklamami w grze i modelami subskrypcji?

Modele P2E, reklamy w grach i freemium zderzają się, aby stworzyć przyszłość gier.

Na przykład istnieje możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej na naszych mapach serwerowych Counter-Strike na ścianach. Firmy płaciłyby za wywieszenie swojego banera na ścianie, a wypłaty trafiałyby do naszego portfela funduszu społecznościowego w celu dystrybucji w grze.

P: Rozumiem. Przechodząc do posta na blogu Vaionex Gaming z 9 września, który wspomina o „wtyczkach Unity”. Wiemy, że zamierzasz zintegrować BSV z wieloma najpopularniejszymi grami i ułatwić tworzenie gier dzięki tym wtyczkom. Co dokładnie masz na myśli?

AB: Niektóre z najpopularniejszych gier, takie jak: Fall Guys, Among Us i Pokemon Go, zostały opracowane na silniku gry Unity. Opracowując te zintegrowane wtyczki Unity BSV, możemy bezpośrednio zwiększyć jakość tworzenia gier na Bitcoin SV.

Wtyczka Relysia Unity zapewni wszystkie funkcje motywacyjne do tworzenia gier nowej generacji, które mogą obsługiwać płatności w czasie rzeczywistym, tabele wyników i spadki NFT.

Istnieje kilka poważnych studiów gier, które chciałyby zbudować grę na Bitcoin, ale nie mają narzędzi do łączenia swoich aplikacji Unity z blockchainem BSV – to jest miejsce, w którym pojawiają się wtyczki Unity.

P: Znakomity, uwielbiam to! A co z tym: integracja Counter-Strike (i integracja z innymi popularnymi grami) a tworzenie gier od podstaw, całkowicie zasilane przez BSV — dlaczego wybrałeś poprzednią trasę? Czy warto podążać tą drugą trasą?

Gry i wirtualne doświadczenia to wielomiliardowa branża, w której w tworzenie gier zainwestowano setki milionów dolarów. 100 produkcji gier AAA prawdopodobnie przyniesie tylko jedną grę, która osiągnęła sukces Counter-Strike. Dlatego jest bardzo mało prawdopodobne, aby firma blockchainowa mogła wyprodukować od podstaw taką grę, która jest z natury zabawna i motywująca na dłuższą metę.

Na wcześniejszych etapach adopcji blockchain, przy niskiej liczbie użytkowników i ograniczonych funduszach na rozwój, sensowna jest integracja z grami studyjnymi AAA, aby zademonstrować, o ile lepsze są wrażenia z gry dzięki mikropłatnościom i zasobom cyfrowym.

W przyszłości zobaczymy gry opracowane od podstaw z odpowiednimi budżetami na rozwój potrzebnymi do produkcji popularnych na całym świecie gier i odpowiednimi narzędziami do tworzenia natywnych gier AAA blockchain.

P: Nie mogę się doczekać, aż to się stanie! Aby nas tam dotrzeć, jakieś ostatnie słowa na temat tego, w jaki sposób Relysia może pomóc innym firmom budować z BSV Blockchain?

Inwestujemy dużo czasu i zasobów w budowę stabilnego, wydajnego i skalowalnego systemu zaplecza, z którego każda firma może korzystać i na którym może polegać we wszystkich swoich potrzebach związanych z bitcoinami.

Pakiet Relysia API może być używany jako klocki do wybierania i wybierania, jak zaawansowana ma być Twoja platforma Bitcoin. Dzięki ponad 50 interfejsom API związanym z blockchainem możesz zbudować dowolną aplikację.

Firmy Bitcoin, które używają interfejsu Relysia API do swojego zaplecza, obejmują start-upy my2Cents, Centi, MusicArt, NFTech, Satoshi Block Dojo Incubator i wiele innych.

Upraszczamy i przyspieszamy rozwój aplikacji Bitcoin. Pomagamy firmom skrócić czas wprowadzania produktów na rynek o wiele miesięcy, umożliwiając im szybkie przejrzenie pomysłów i strategii realizacji w celu osiągnięcia dopasowania do rynku produktu.

Niesamowity Adam. Uwielbiam to, co robisz i nie mogę się doczekać, aby śledzić Twoje postępy w przyszłości. Dziękuję za Twój czas. Doceniamy to!

Obejrzyj: Prezentacja BSV Global Blockchain Convention, Skalowanie gier w warstwie pierwszej: dlaczego to ma znaczenie

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Introducing Vaionex Gaming: BSV blockchain’s integration with Counter-Strike – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO