BSV jest teraz notowane na cyfrowej giełdzie walut Switchere

Giełdy stały się siłą napędową sektora walut cyfrowych, dzięki czemu dostęp do Bitcoina jest łatwy i bezproblemowy dla milionów na całym świecie. W przypadku BSV oferty wciąż się pojawiają, a najnowsza jest na cyfrowej giełdzie walut Switchere.

Switchere z siedzibą w Estonii jest regulowaną i zgodną z prawem giełdą internetową, która oferuje szeroką gamę zasobów cyfrowych. Oferuje bezpieczny system infrastruktury, szybką realizację i wysokie limity wydatków. Obsługuje wszystkie inne metody płatności dla wygody handlowców, w tym karty Visa, Mastercard i karty kredytowe, a także usługi wymiany „krypto-na-krypto”.

Dzięki nowej aukcji użytkownicy Switchere mogą kupować i sprzedawać BSV za pomocą kilku kliknięć, otwierając cyfrową walutę na ogromny nowy rynek.

„Miło jest widzieć platformę, która umożliwia łatwy dostęp do łańcucha bloków, który zapewnia tak wiele użyteczności” – skomentował Shawn Ryan, dyrektor ds. relacji korporacyjnych – wymiany, portfele w BSV Blockchain Association.

„To dodatkowo pokazuje, że firmy takie jak Switchere realizują możliwości biznesowe BSV” – dodał.

Ryan uważa, że ​​notowanie jest najnowszym przykładem ciągłego wzrostu Bitcoin SV w ostatnich latach, zarówno z handlowego, jak i technologicznego punktu widzenia. W przypadku tego pierwszego BSV nadal jest notowane na wiodących giełdach, odpędzając falę wycofywania z obrotu zainicjowaną przez kartel właścicieli giełd, aby załatwić osobiste urazy. Dzięki temu drugiemu Bitcoin SV stał się niekwestionowanym liderem we wszystkich wskaźnikach blockchain.

BSV osiągnął 20 milionów codziennych transakcji na początku tego roku, co stanowi ponad 85% wszystkich transakcji blockchain. W tym miesiącu ustanowiono nowy rekord, gdy BSV osiągnął 35 milionów transakcji w ciągu jednego dnia, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów transakcji poniżej 0,0001 USD.

https://twitter.com/kurtwuckertjr/status/1567285958847897600?s=20&t=RHtRBXt3CuIz4AFwd6B52w

Lista pojawia się zaledwie miesiąc po tym, jak LATOKEN, jedna z 50 największych giełd na świecie, wymieniła walutę cyfrową. „… doceniamy, że kolejni profesjonalni gracze z branży badają użyteczność skalowalnego łańcucha bloków z niezawodnie ultra-niskimi opłatami transakcyjnymi” – powiedział wtedy CoinGeek Patrick Prinz, dyrektor zarządzający stowarzyszenia Bitcoin Association dla BSV.

W czerwcu BSV stało się dostępne na rynku japońskim po raz pierwszy po notowaniu Huobi Japan.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, The Future of Digital Asset Exchanges & Investment

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV now listed on Switchere digital currency exchange – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO