Ekskluzywny program pilotażowy dla Klubów Sportowych „Sport Metaverse”

Tallin, Estonia, 8 września 2022 – Sport to część życia, która niesie ze sobą emocje i trwałe relacje. Zetly wykorzystuje najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, aby okiełznać sportowe emocje, zaangażowanie kibiców i stworzyć pomost do cyfrowego świata dla całej branży sportowej. Zetly wykorzystuje technologię blockchain, aby zbudować platformę typu „wszystko w jednym”, wprowadzając kluby i ich fanów do nowej gospodarki cyfrowej.

Obecnie Zetly wraz z partnerami technologicznymi, Transmira, Haste Arcade i PowChess, ogłasza ekskluzywny program pilotażowy „Sport Metaverse”. W oparciu o rozwiązania ekosystemu WEB3, sieci blockchain i technologie cyfrowe, Zetly zaoferuje ograniczonej liczbie wybranych klubów sportowych najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, przenosząc je do sportowego świata Metaverse. Zetly pomoże im stworzyć wirtualny NFT Fan Digital Store i wirtualne gry Play2Earn.

Zastosowana technologia połączy obiekty 3D i NFT klubu z rzeczywistymi zasobami i produktami, umożliwiając twórcom i markom zarabianie na nowej gospodarce. Sport Metaverse to doświadczenie, użyteczność i tworzenie wartości dzięki potężnej technologii, którą można zastosować na prawie każdym rynku i sektorze. Dodatkowo wybrane kluby będą mogły korzystać z rozwiązań platformy sportowej All-in-One Zetly i dzięki temu będą mogły emitować własne tokeny klubowe, tworzyć własne NFT, organizować kampanie crowdfundingowe oraz oferować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Szczegóły programu

Program obejmuje cyfrowego bliźniaka 3D stadionu piłkarskiego i jego otoczenia, tworząc wirtualnie bliźniaczy stadion. Zostanie to stworzone we współpracy z Transmira. Wirtualny stadion będzie miejscem spotkań kibiców i kibicowania swoim drużynom z dowolnego miejsca na świecie.

Takie rozwiązanie z jednej strony pozwoli kibicom przeżywać emocje na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie, a z drugiej stworzy klubom nowe możliwości monetyzacji swojego zaangażowania. Sponsorzy klubów piłkarskich będą mogli zaprezentować swoje produkty w wirtualnej przestrzeni. Z kolei partnerzy klubu będą mogli tam zakładać swoje wirtualne sklepy.

Sport Metaverse to szansa na rozwój i narzędzie do angażowania fanów, co jest idealną inwestycją dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają bliskie relacje ze swoimi fanami. Proponujemy rozwiązanie, które będzie rewolucją w świecie sportu. W tym projekcie chcemy wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas skanowania 3D budynków w Los Angeles. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma Omniscape™ jest idealnym partnerem dla Zetly w programie sportowym – powiedział Robert Rice, dyrektor generalny Transmira Inc.

Transmira to jedna z najbardziej zaawansowanych firm technologicznych tworząca rozwiązania na blockchainie BSV, które płynnie łączy rozszerzoną rzeczywistość AR, wirtualną rzeczywistość VR i przestrzenie 3D ze światem rzeczywistym.

Rozwiązania Play2Earn będą kolejnym elementem programu Sport Metaverse. Zetly, wraz z klubami biorącymi udział w programie, zaoferuje swoim fanom gry, które pozwolą fanom zarabiać Instant Leaderboard Payouts™ (ILPs™), wraz z tokenami i NFT klubu, które można wykorzystać w grach. Rozwiązania te zostaną wdrożone we współpracy z Haste Arcade.

Zapewnimy klubom uczestniczącym w pilotażowym programie Zetly i ich fanom rozwiązanie wykorzystujące ILP, wirtualną tablicę wyników, która umożliwia uczestnikom natychmiastowe mikropłatności w czasie rzeczywistym – powiedział Joe De Pinto, współzałożyciel Haste Arcade.

Co więcej, rozwiązania P2E, takie jak Away Games, pozwolą kibicom poszerzyć swoją wiedzę zarówno wirtualnie, jak i na żywo, np. o mieście, do którego jedzie ich ulubiona drużyna. Ponownie, dzięki połączeniu AR, VR i geolokalizacji, fani będą mogli zdobywać żetony na nagrody ulubionej drużyny lub NFT. Będą mogli to zrobić odwiedzając wyjątkowe miejsca wirtualnie lub w realnym świecie, poznając historię danego klubu lub ciekawostki z jego życia.

NFT Digital Fan Store, wirtualny sklep z produktami klubowymi w formie NFT. To kolejne ciekawe rozwiązanie zawarte w programie pilotażowym. Warto dodać, że standard NFT łączy oferowanie produktów i usług z blockchainem jako dowodem własności cyfrowych elementów dostępnych w wielu Metaverse. Jest to niesamowite połączenie trzech różnych światów: świata rzeczywistego, w którym fizyczny produkt dostarczany jest pod drzwi, świata Metaverse, gdzie cyfrowe koszulki noszą cyfrowe awatary, oraz rzeczywistości AR, w której znajdują się wirtualne przedmioty. prezentowane w rzeczywistości rozszerzonej. Dzięki przyszłym rozwiązaniom opartym na wirtualnych światach takich jak: Sport Metaverse, Sandbox czy Decentral a nabywca koszulki będzie mógł np. pojawić się w niej na spotkaniu fanów w jednym z wirtualnych światów w Metaverse przestrzeń.

Szczególnie istotnym elementem programu pilotażowego będzie również możliwość skorzystania z rozwiązań proponowanych w ramach tworzonej obecnie przez Zetly platformy All-in-One.

Pamiętaj, że oprócz rozwiązań sportowych Metaverse, cyfrowego sklepu kibica czy gier w przestrzeni wirtualnej, program Sport Metaverse Zetly umożliwia klubom wydawanie własnej wirtualnej waluty klubowej – Club Token, przy użyciu platformy All in One. Dzięki tokenom będzie można płacić za realne i wirtualne produkty i usługi oferowane przez kluby – powiedział Michał Glijer, prezes Zetly.

Każdy uczestniczący klub otrzyma również unikalny pakiet edukacyjny. Najważniejszymi elementami tego pakietu będą spersonalizowane warsztaty dla klubu oraz kompendium wiedzy, czyli podręcznik. „Strategia wdrożenia i wykorzystania tokenów użytkowych i NFT w działaniach marketingowych klubu sportowego i e-sportowego.”

Wirtualna przyszłość sportu

Program pilotażowy Zetly to rewolucja w świecie sportu. Fanom daje nieograniczone możliwości doświadczania nowych emocji, takich jak kibicowanie na wirtualnym stadionie, spotkanie z innymi kibicami w wirtualnym barze czy zakupy cyfrowych pamiątek, kolekcji i NFT, które są nie tylko cyfrowymi przedmiotami, ale także dają dostęp do ekskluzywnych zawartość. Z kolei dla klubów jest to niewątpliwie okazja do spieniężenia zaangażowania fanów i nowych przestrzeni dla klubowych sponsorów, a co za tym idzie nowych strumieni przychodów.

Nie ma wątpliwości, że stworzenie przez Zetly i jego partnerów ekskluzywnego programu Sport Metaverse będzie punktem zwrotnym w historii sportu na świecie.

O Zetly Sport to emocje. Sport to kapitał. Sport to Zetly.

Zetly to nowoczesna i unikalna platforma dla fanów, klubów, federacji, sportowców i inwestorów, której celem jest wykorzystanie sportowych emocji, zaangażowanie fanów i stworzenie pomostu do cyfrowego świata wszystkich sportów. Zetly pomoże tokenizować drużyny i sportowców, zapewniając im dodatkowe źródła dochodu.

Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek tokenów klubowych, NFT, sportu
pamiątki i portfele cyfrowe w jednym miejscu. Dzięki naszej platformie każdy może tworzyć własne NFT, sportowcy mogą organizować swoje kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby mogą oferować unikalne kolekcje cyfrowe. Platforma będzie paliwem dla sportu dzięki unikalnym metodom, oferując system nagród, grywalizację, głosowanie, a w przyszłości rozwiązania takie jak ticketing, streaming i metaverse.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Exclusive pilot program for Sports Clubs “Sport Metaverse” – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO