Otwarcie pierwszego biura BSV Citadel w Indiach

W ekscytujących wiadomościach, Stowarzyszenie Bitcoin dla BSV ma teraz biuro Cytadeli w Bangalore w Indiach, które zostanie oficjalnie otwarte 16 października. To ogłoszenie nie mogło nadejść w bardziej interesującym momencie, ponieważ waluta cyfrowa znalazła się w centrum uwagi w Indiach ostatnio.

Odpowiednio, Cytadela powstaje niecały miesiąc po pierwszym w historii Enterprise Utility Blockchain Summit w Bangalore 5 sierpnia, w którym uczestniczyło prawie 200 uczestników i prelegentów, w tym dr Craig S. Wright i prezes forum IPv6 Latif Ladid.

Szczyt koncentrował się na stosie indyjskim i blockchain, skalowalności, IPv6 i IoT, mikropłatnościach, tokenomice i ich różnorodnych zastosowaniach, a następnie odbyły się warsztaty techniczne demonstrujące produkty oparte na blockchain BSV przez kilka firm.

Cytadela będzie kierowana i zarządzana przez trzech ambasadorów Stowarzyszenia Bitcoin w Indiach — Rohan Sharan z TimeChain Labs, Mallikarjun Karra z TimeChain Labs i Parimal Priyadarshi z Nu10 Technologies. Przestrzeń ta będzie dostępna bezpłatnie dla programistów, dyrektorów generalnych i osób poszukujących wiedzy BSV w celu omawiania, eksplorowania i budowania projektów opartych na narzędziach w korporacyjnym blockchainie BSV. Będzie również używany do imprez informacyjnych BSV, hackathonów, spotkań i regularnych spotkań.

„Indyjska Cytadela wyróżnia się również tym, że znajduje się w czołówce badań, standardów technicznych i innowacji, mając w radzie doradczej dobrze szanowane postaci badawcze z przestrzeni BSV, takie jak Konstantinos Sgantzos i Xiaohui Liu, wraz z kilkoma indyjskimi naukowcami, którzy wspólnie nadają kierunek niszowym projektom, które będą realizowane przez zdolnych liderów projektów i ich podopiecznych” – powiedział CoinGeek Karra.

Zapytany o to, co myślą o otwarciu pierwszej Cytadeli w Indiach, Kumaraguru Ramanujam z MoneySwipe, również ambasador Stowarzyszenia Bitcoin w Indiach, powiedział: „To świetna okazja dla młodych przedsiębiorców i programistów BSV do współpracy i uczenia się od siebie nawzajem. oraz aby społeczność BSV wykorzystywała biuro jako przestrzeń coworkingową.”

Ramanujam powiedział, że pokazuje to zaangażowanie Bitcoin Association w regionie i uznanie, że szczególnie Indie szybko stają się technologicznym kapitałem startowym. Ramanujam przebywa obecnie w Londynie, aby wziąć udział w trzeciej kohorcie Satoshi Black Dojo.

Dzieląc się tym samym entuzjazmem i wigorem, Priyadarshi powiedział CoinGeek, że Cytadela BSV w Indiach to świetny ruch i będzie działać jako warstwa fundamentowa dla ekosystemu wzrostu BSV w tym kraju. Priyadarshi stwierdził: „Indie to ogromny rynek technologii blockchain i na pewno będziemy starali się wykorzystać niesamowitą pulę talentów, którą tutaj mamy”.

„Następna generacja Internetu to przemysł o wartości 13 bilionów dolarów, a Bitcoin SV powinien znajdować się na czele tej transformacji, gdy ona nastąpi” – podkreślił Priyadarshi.

Obejrzyj: Najważniejsze informacje o Enterprise Utility Blockchain Summit w Indiach

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : First BSV Citadel office opens in India – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO